Kodėl svarbu gerti švarų vandenį?

Kodėl svarbu gerti švarų vandenį?

Pagal mokslinius tyrimus, buvo pasakyta, kad žmogus be maisto galėtų išgyventi net tris savaites, tačiau kuomet kalbame apie vandenį, be jo žmogus gali gyventi tik tris dienas. Kuomet žmogus neatsigers vandens, jo kūnui prasidės dehidratacija, o tuomet jį ištiks šokas ir jis pradės vegetuoti. Kitaip sakant, vanduo yra būtinybė žmogaus organizmui. Problema, kad visame pasaulyje yra milijardai žmonių, kurie geria prastos kokybės vandenį, o tai nėra gerai.

Daugumai žmonių švaraus vandens gėrimas virsta tokiu pačių įpročiu, kaip ir gryno oro kvėpavimas. Galbūt dar yra žmonių, kurie nekreipia dėmesio į švaraus vandens gėrimą, tačiau tokių žmonių vis lieka mažiau pasaulyje. Štai keli šokiruojantys faktai apie vandens gėrimą visame pasaulyje:

  1. Nepale 91 % gyventojų geria vandenį iš šaltinių, kuriuose yra e-li išmatų bakterijų, kurios gali sukelti daugybę ligų, bei sukelti skrandžio infekcijas.
  2. Pietų Afrikos provincijoje daug kur vanduo yra nepasiekiamas dvi paras.
  3. JAV 8,3 milijono gyventojų buvo paveikti geriamo vandens teršalų, įskaitant ir įvairių rūšių virusus ir bakterijas.

Priežastys kodėl verta gerti švarų vandenį

Pagal dauguma daktarų, saugus vanduo turėtų būti ne tik pasiturinčių asmenų namuose. Tuo labiau, kad vandens filtrai šiais laikais kainuoja visiems prieinamas sumas, todėl reikėtų pasvarstyti apie jų įsigijimą. Švarus vanduo yra pagrindinis kriterijus, jeigu norite išlaikyti sveiką savo imuninę sistemą.

Maitinimas

Vanduo yra gyvybė, kadangi jis yra numeris 1 žmogaus mityboje. Žmogaus kūnas yra sudarytas net iš 60 procentų vandens, o tai tik parodo, koks svarbus yra vanduo mums. Žmogaus kūnas turi nuolatos gauti vandens, kad galėtų būti hidratuotas ir galėtų pilnai funkcionuoti. Reikėtų nepamiršti, kad vanduo gali palaikyti tinkamą organų sveikatą ir leidžia kraujui išlaikyti reikiamą konsistenciją, bei perduoti maistines medžiagas į kiekvieną kūno ląstelę.

Ligų prevencija

Ar esate kada nors girdėję, kad jeigu žmogus geria netinkamą ir nešvarų vandenį, tai gali sukelti įvairias ligas? Mirtina sveikatos būklė, tokia kaip cholera gali atsirasti dėl užteršto vandens vartojimo.

Nugeležinimo filtrai galėtų padėti išlaikyti švarų ir sveiką vandenį, jūsų namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI