Kodėl nitrilo pirštinės gali būti labai patrauklios, palyginti su kitomis guminėmis pirštinėmis?

Kodėl nitrilo pirštinės gali būti labai patrauklios, palyginti su kitomis guminėmis pirštinėmis?

Pastaraisiais metais, tobulėjant medicinos pramonei ir kitoms ekonomikos sritims, asmeninės apsaugos priemonių vis labiau reikia. Tai leidžia medicinos personalui saugiai atlikti savo pareigas nekeliant pavojaus savo sveikatai. Apsauginės pirštinės jau daugelį metų buvo labai paklausios, nes rankų oda yra labiausiai pažeidžiama kenksmingų ir agresyvių cheminių medžiagų bei antibakterinės apsaugos. Remiantis specialistų atsiliepimais, kuriuos galite rasti šioje svetainėje, nitrilo pirštinės yra itin apsauginės ir gali būti naudojamos įvairiais tikslais žmogaus gyvenime.

Kokiais atvejais gali būti naudojamos nitrilo pirštinės?

Nitrilo pirštinės yra apsauginis priedas, pagamintas iš dirbtinės gumos, naftos pramonės atliekų. Nitrilo pirštinės gali toleruoti ekstremalias temperatūras ir didelį mechaninį įtempimą. Po to jie lengvai grįžta į pradinę formą, kuri yra viena iš gaminio savybių.

Dėl savo ypatingų savybių nitrilo pirštinės yra labai pritaikomos ir naudojamos įvairiose pramonės šakose, pavyzdžiui, mechanikos pramonėje, vairuotojų tarnybose, naftos perdirbimo pramonėje, su chemija susijusiose pramonės šakose, poligrafijoje, medienos apdirbimo, žemės ūkio ir gyvulininkystės, maisto ir kosmetikos pramonėje. , ir iš esmės kiekviena medicinos pramonės dalis. Priklausomai nuo naudojimo, nitrilo apsauginės priemonės gali būti naudojamos kaip vienkartinės arba daugkartinio naudojimo prekės.

Nepaisant įvairaus tankio, visi jie, be kitų savybių, yra atsparūs chemikalams, alyvai ir benzinui, hipoalergiški ir atsparūs cheminiams garams.

Įvairių tipų pirštinių panašumai ir skirtumai

Asmeninėms apsauginėms pirštinėms gaminti naudojamos įvairios žaliavos, kurios yra labai populiarios tarp vartotojų. Vinilas, lateksas ir nitrilas yra dažniausiai sutinkamos medžiagos. Labai svarbu išnagrinėti skirtumus tarp įvairių tipų pirštinių ir suprasti, kuo jos pranašesnės už konkurentus. Medžiagos išskiria pirštines vieną nuo kitos. Vinilo apsauginės pirštinės yra sudarytos iš plastifikatorių ir sintetinių junginių. Latekso prekės gaminamos iš natūralaus kaučiuko, kuris yra nuimamas iš natūralaus kaučiuko medžių. Nitrilo prekės gaminamos iš perdirbtų naftos perdirbimo atliekų.

Kokiais kriterijais vadovautis renkantis pirštines?

Gali būti sunku ir atimti daug laiko išsirinkti ilgaamžes, aukštos kokybės pirštines, kurios būtų patikimos ir tvirtos bei gerai tinka jūsų verslui. Perkant ekspertai rekomenduoja atsižvelgti į šiuos veiksnius:

  • Jei alerginė reakcija yra problema.
  • Reikalingas dydis
  • Patogumas ir geras prigludimas.
  • Be gamybos defektų;
  • Reikalingas modelis
  • Specifinė dangos medžiaga

Visoms prekėms prieš platinant turi būti išduoti kokybės sertifikatai ir licencijos, įrodančios jų saugumą ir patikimumą. Produktus, kurių galiojimo laikas pasibaigęs arba kurie buvo pažeisti saugojimo metu, yra griežtai draudžiama pirkti.

Asmeninės apsaugos priemonės (AAP) dabar laikomos būtina daugumos žmonių kasdienio gyvenimo dalimi. Tai leidžia žmonėms dirbti įvairiose pramonės šakose, nekeliant pavojaus jų bendrai sveikatai ir gerovei. Norint apsaugoti pacientą medicinos pramonėje, svarbu naudoti nitrilo pirštines. Jau daugelį metų populiarus pasirinkimas, nitrilinės pirštinės išsiskiria iš minios savo išskirtinėmis savybėmis ir savybėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI