Kaip paversti savo Naujųjų metų pažadą realybe: kūno rengybos leidimas

Kaip paversti savo Naujųjų metų pažadą realybe: kūno rengybos leidimas

Daugeliui kitų metų pradžia sufleruoja požiūrį „nauji metai, naujas aš“, taip padidindama motyvaciją kelti naujus tikslus. Nepaisant to, kad Naujųjų metų pažadai yra klišės, jie gali būti puiki pradžia nuolatiniam gyvenimo būdo pokyčiui. Kaip sako psichologas Brianas Kingas, kad tai įvyktų, reikia susiformuoti įprotį, o tam reikia „darbo ir daug pakartojimų“. Visa tai taip pat taikoma norint pasiekti savo kūno rengybos tikslus. Skaitykite toliau ir sužinokite keletą patarimų, kurie gali padėti ne tik įgyti formą, bet ir išlikti motyvuotam ilgainiui išlaikyti savo kūno rengybos rutiną ir paversti Naujųjų metų pažadą realybe.

Pasirinkite treniruotėms tinkamą vietą

Pirmas žingsnis siekiant pagerinti savo kūno rengybos žaidimą yra išsiaiškinti, kur atlikti treniruotes. Yra daug veiksnių, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti prieš priimdami šį sprendimą. Nors galite manyti, kad akivaizdus atsakymas yra tiesiog apsilankyti sporto salėje, tai nėra vienintelė galimybė, kurią reikia apsvarstyti. Žinoma, jei manote, kad kitų žmonių apsuptyje esate atsakingas ir motyvuotas, sporto salė jums puikiai tiks. Tačiau jei jaučiatės sąmoningi ir pastebite, kad dėl kitų žmonių jums sunku atsipalaiduoti, treniruotės namuose gali būti tinkamesnis pasirinkimas.

Pasirinkite tinkamą treniruotės tipą

Treniruotės tipas, kurį turėtumėte pasirinkti, priklauso nuo jūsų kūno rengybos lygio ir pageidavimų. Nepriklausomai nuo to, ar pasirinkote treniruotis namuose ar sporto salėje, jums reikia pratimų plano. Laimei, yra daugybė „YouTube“ treniruočių vaizdo įrašų ir programų mobiliesiems, kuriuos galite stebėti, taip pat treniruočių planų, kuriuos galite įsigyti. Jei esate visiškai pradedantysis fitneso pasaulyje ir paprastai gyvenate labai sėslų gyvenimo būdą, dažni pasivaikščiojimai gamtoje gali būti puiki pradžia prieš pradedant visapusišką treniruočių kelionę. Jei pastebėsite, kad negalite motyvuoti savęs atlikti visų darbų vienas, visada galite užsiregistruoti į aerobikos ar kitokius kūno rengybos užsiėmimus, kur turite instruktorių.

Kaip paversti savo Naujųjų metų pažadą realybe: kūno rengybos leidimas

Sudarykite treniruočių planą, kurio galite laikytis

Dažniausia priežastis, kodėl žlunga žmonių Naujųjų metų pažadų planai, yra dideli lūkesčiai. Taigi, norint, kad jūsų sprendimas taptų realybe, labai svarbu neužgožti savęs nustatant nerealius tikslus. Daug praktiškesnis būdas būtų žengti mažais žingsneliais ir toliau kurti. Pavyzdžiui, jei esate visiškai pradedantysis kūno rengybos srityje, net iš pradžių atlikdami 5 minučių treniruotes, o vėliau palaipsniui didindami jų trukmę ir intensyvumą, galite padaryti stebuklus. Nors negalite tikėtis, kad iš karto pastebėsite savo kūno sudėjimo rezultatus, galimybė atlikti visą treniruotę suteiks pasitikėjimo ir toliau. Galiausiai rezultatai taip pat bus matomi. Nėra jokio pasiteisinimo iš karto neišsirinkti stilingų antblauzdžių ir pradėti kelių minučių treniruotę.

Stebėkite savo pažangą, kad motyvuotumėte save

Nepriklausomai nuo to, ko norite pasiekti iš savo kūno rengybos, galimybė iš tikrųjų matyti pažangą yra raktas į kelią. Tai susiję su pasiekimų registravimu žurnale arba programoje. Pavyzdžiui, galite užrašyti savo matavimus kas dvi savaites, kiekvieno pratimo pakartojimų skaičių ir pan. Kitas veiksmingas būdas save motyvuoti – reguliariai fotografuotis, nes taip aiškiai matysite skirtumą, o to nepamatysi vien žiūrėdamas į veidrodį.

Kaip paversti savo Naujųjų metų pažadą realybe: kūno rengybos leidimas

Sukurkite atlygio sistemą

Nors pažangos matymas gali padėti palaikyti gerą nuotaiką, kartais to nepakanka. Be to, po pirmųjų mankštos dienų nematysite rezultatų, todėl gali kilti noras mesti treniruočių batus. Atlygio sistemos kūrimas sau iš pradžių gali atrodyti kvailai, tačiau pasirodė, kad tai labai motyvuojantis veiksnys. Tai gali būti taip paprasta, kaip leisti sau po treniruotės pažiūrėti filmą. Gali būti naudinga kartu su treniruočių planu užsirašyti atlygį už kiekvieną atliktą užduotį, kad išvengtumėte pernelyg didelio užsispyrimo ir prisiimtumėte atsakomybę.

Naujųjų metų pažadas yra puiki pradžia, tačiau svarbiausia yra būti nuosekliems ir ryžtingiems, kad šis tikslas būtų ilgalaikis. Todėl labai svarbu įdėti šiek tiek pastangų kuriant strategiją, kuri padėtų rasti tvarią ir jums patinkančią kasdienybę, kad sprendimas taptų realybe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI