Kaip numesti pilvo riebalus per 3 dienas ir gauti plokščią skrandį: paprastas 3 žingsnių planas

Kaip numesti pilvo riebalus per 3 dienas ir gauti plokščią skrandį: paprastas 3 žingsnių planas

O kas, jei per tris 3 dienas galėtumėte atsikratyti pilvo riebalų ir gauti plokščią pilvą? Jei plokščias pilvas yra vienas iš jūsų kūno rengybos tikslų, tikriausiai paklausite, kur man užsiregistruoti! Tiesa?

O kas, jei galėtumėte atsikratyti pilvo riebalų per tris dienas?

Galite sumažinti diabeto, širdies ligų ir daugelio kitų lėtinių ligų riziką. Taip pat galite tilpti į savo mėgstamus džinsus, kad neiššoktų bandelės viršus.

Plokštesnis skrandis be pilvo riebalų pertekliaus yra ne tik naudingas jūsų sveikatai, bet ir padidina jūsų pasitikėjimą.

Galbūt net skubėsite jį prarasti prieš kitą didelį įvykį ar atostogas. Arba gali būti, kad turite terminą numesti svorio atlikdami suplanuotą medicininę procedūrą, kuriai reikia numesti svorio.

Esmė ta, kad norite sužinoti, kaip per tris dienas numesti visus pilvo riebalus.

Suspaudžiami pilvo riebalai yra poodiniai riebalai, esantys tiesiai po oda. Iššūkis yra tas, kad tai dar ne visi riebalai, kuriuos reikia numesti. Jūsų organus supa gilūs pilvo riebalai. Tai vadinama visceraliniais riebalais ir kelia pavojų jūsų sveikatai.

Norėdami atsikratyti pilvo riebalų ir gauti plokščią pilvą, turite prarasti visus skrandžio riebalų sluoksnius, kurie yra užsispyrę. Norint pamatyti rezultatus, kurių tikrai tikitės, reikia daugiau nei trijų dienų, o norint juos išlaikyti visam laikui, reikia pakeisti gyvenimo būdą.

Nors jums gali nepavykti pagreitinti pilvo riebalų mažinimo, pakeitimų, kurie padės numesti svorio ir sumažinti pilvo riebalų kiekį, galite padaryti per tris dienas ar net mažiau.

Štai 3 dalykai, kuriuos galite padaryti per ateinančias tris dienas, kad numestumėte pilvo riebalus ir jų neliktų.

1. Išvalykite savo mitybą

 

Kas labiausiai papildo jūsų juosmens liniją, yra per didelis suvartojamų kalorijų kiekis.

Daugelis žmonių perteklinį kalorijų suvartojimą sieja su didelių porcijų valgymu kiekvieno valgio metu, tačiau tai ne visada yra kalta.

Kalorijų perteklius gali slypėti iš netikėčiausių vietų, pavyzdžiui, mėgstamo gėrimo, kurį geriate kartą per dieną, ar pusryčių dribsnių.

Vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos galite padaryti, yra įvertinti visas savo mitybos sritis, kurias reikėtų sumažinti, kad suvartojamų kalorijų kiekis sumažėtų.

Pagalvokite apie cukrų, keptą maistą, greitą maistą, paprastus angliavandenius ir soda.

Vien šių kaloringų maisto produktų apribojimas savo racione gali padėti išlaikyti jūsų dienos kalorijas žemiau ribos ir padėti sumažinti pilvo riebalus.

2. Valgykite daugiau visaverčio maisto

 

Daugelyje maisto produktų yra daug kalorijų, bet nepakanka maistinių medžiagų. Norėdami prarasti pilvo riebalus, norite, kad tai būtų atvirkščiai.

Visame maiste, pavyzdžiui, vaisiuose, daržovėse ir pupelėse, gausu būtinų vitaminų ir mineralų, įskaitant skaidulą.

Didžiąją dalį savo patiekalų gaminkite iš šviežio, sezoninio ir naminio maisto. Juose esančios skaidulos ir maistinės medžiagos ilgiau išliks sotūs ir patenkins jūsų organizmo mitybos poreikius. Jie taip pat labai mažai kaloringi, todėl galite valgyti daugiau, kad gautumėte mažiau kalorijų.

Pluoštas yra naudingas jūsų riebalų ir svorio metimui, nes padeda virškinti ir palaiko reguliarų darbą. Tai taip pat natūralus apetitą slopinantis preparatas, kuris gali padėti sumažinti kasdienį suvartojamų kalorijų kiekį ir padidinti kalorijų deficitą, kurio reikia norint numesti svorio.

Vienas paprastas žingsnis norint į savo mitybą įtraukti daugiau skaidulų – paprastus angliavandenius pakeisti sudėtingais.

Užuot valgę baltą duoną, rinkitės viso grūdo arba ruginę duoną, kad gautumėte daugiau maistinių medžiagų ir skaidulų.

3. Pridėkite riebalų deginimo treniruotes

Pilvo riebalų mažinimas nereiškia šimtų traškučių ar atsisėdimų. Ilgas pastovus pasivaikščiojimas tikrai padeda, bet jei norite greitai pamatyti rezultatus, tai taip pat nėra pati efektyviausia veikla.

Tai, kas lemia pilvo riebalų sumažėjimą, yra kalorijų ir viso kūno riebalų deginimas bei liesų raumenų kūrimas.

Raumenys yra metaboliškai aktyvesni ir natūraliai padidina jūsų medžiagų apykaitą. Reguliarios jėgos treniruotės padeda ugdyti kūno lieknumą ir padidinti riebalų deginimą visą dieną. Jei neturite jėgos treniruotės, kuri puikiai tinka pilvo riebalams, galite jos imtis _.

HIIT treniruotės taip pat yra veiksmingos ir efektyvios didinant širdies ritmą ramybės būsenoje ir deginant kalorijas. Taip pat galite pasiekti aukštą kalorijų sudeginimo lygį per trumpą laiką, įtraukdami intervalus ir didelio intensyvumo judesius.

Suderinus šias treniruotes su švaresne mityba, pilna maistinių medžiagų ir skaidulų, svorio neteksite greičiau ir per ilgesnį laiką.

Priėmę šiuos savo gyvenimo būdo pokyčius, visą gyvenimą turėsite plokščią pilvą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI