Kaip joga gali pakeisti jūsų savijautą

Kaip joga gali pakeisti jūsų savijautą

Joga yra senovės praktika, gyvuojanti šimtus metų. Tai praktikuojama visame pasaulyje įvairiais būdais ir pastaruoju metu labai išpopuliarėjo. Tiesą sakant, joga nebelaikoma tik praktika; tai tapo daugelio žmonių gyvenimo būdu.

Nors jogą galima atsekti šimtmečius, jos privalumais galima mėgautis beveik iš karto. Trumpos jogos praktikos įtraukimas į savo kasdienybę gali atnešti didžiulės naudos, kuri pagerins jūsų fizinę ir psichinę savijautą. Pažvelkime giliau į kai kuriuos reikšmingiausius jogos pokyčius jūsų gyvenime.

Pagerina jūsų fizinę sveikatą

Iš pradžių joga gali atrodyti kaip gana lengvas ar žemo intensyvumo pratimas, tačiau netrukus suprasite, kad tai iš tiesų yra fizinė treniruotė, galinti greitai sustiprinti jūsų jėgas ir ištvermę. Joga daro mažesnį poveikį jūsų sąnariams ir pagerina jūsų kūno lankstumą bei gebėjimą iš tikrųjų atsipalaiduoti.

Štai keletas su sveikata susijusių jogos privalumų:

  • Pagerina pusiausvyrą
  • Mažina nuovargį
  • Padidina lankstumą
  • Išlaiko sveiką širdies ritmą
  • Pagerėjusi inkstų funkcija
  • Skausmo ir įtampos mažinimas
  • Svorio valdymas
  • Pagerinta kraujotaka
  • Sumažina miego sutrikimus

Sąmoningumas ir vidinė ramybė

Joga yra filosofija, sujungianti kūną, protą ir dvasią per meditaciją, fizines pozas ir kvėpavimą. Joga siekiama nuraminti protą ir skatina jus būti šalia ir susieti praktikos metu. Tai sukuria gilesnius santykius ir geresnį supratimą, kaip sutampa jūsų psichinės ir fizinės būsenos. Sutelkdami dėmesį į kvėpavimą, galite išmokti daugiau dėmesio skirti kūno pojūčiams, emocijoms ir jausmams.

Yra meditacinių jogos aspektų, leidžiančių žmonėms pasiekti gilesnį dvasinį ryšį su savo kūnu ir protu. Suprasdami sąmoningumą, galite pasiekti aukštesnį sąmonės lygį. Tokia dvasios būsena sukurs vidinės ramybės jausmą ir padės geriau orientuotis kasdieniame gyvenime.

Kaip joga gali pakeisti jūsų savijautą

Sumažina Stresą

Stresas turi neįtikėtiną poveikį mūsų organizmui, todėl daugelis žmonių kasdien dirba su tokiu dideliu streso lygiu, todėl pradeda kentėti pasekmes fiziškai. Jogos pozos padeda panaikinti fizinį streso poveikį jūsų kūnui. Skatindama atsipalaidavimo jausmą, joga sumažina kortizolio, kuris yra streso hormonas, kiekį jūsų kūne.

Joga taip pat gerai žinoma dėl neigiamo nerimo, depresijos, nuovargio ir nemigos padarinių mažinimo.

Palaiko jus jauną

Joga yra natūrali senėjimą stabdanti praktika, kuri gali padėti atrodyti ir jaustis jaunatviškiau. Fizinė ir psichinė nauda, ​​kurią patiria tie, kurie praktikuoja jogą, stimuliuoja telomerus – fermentą, mažinantį ląstelių senėjimą. Joga taip pat padeda padidinti jūsų energijos lygį ir bendrą gerovės jausmą, prisidedant prie to jaunatviško jausmo, kurio mes visi siekiame.

Kaip joga gali pakeisti jūsų savijautą

Individualizuota praktika

Joga yra labai pritaikoma praktika. Jį galima lengvai pritaikyti atsižvelgiant į pageidavimus, galimybes ir sužalojimus. Tie, kurie dalyvauja jogoje, prireikus gali pritaikyti savo požiūrį, o bėgant laikui jis gali keistis jums tobulėjant ir tobulėjant tiek fiziškai, tiek protiškai. Joga skirta tarnauti tau ir tau vienam. Tai asmeninė praktika, o rezultatai, kuriuos patirsite, yra vienodai individualūs.

Pradėkite jogos praktiką

Viena geriausių dalykų pradedant jogą yra ta, kad jums nereikia įsigyti brangios įrangos. Tam reikia tik pačių paprasčiausių priemonių – jogos kilimėlio iš Pureful Yoga su lipniu paviršiumi, kuris padėtų jūsų kojoje. Kai kuriuose jogos stiliuose naudojami papildomi rekvizitai, pvz., plytos ir juostos, tačiau to nereikia norint pradėti.

Jei jus domina jogos užsiėmimai, siūlome susirasti pradedančiųjų klasę savo vietinėje bendruomenėje. Jei ieškote jogos užsiėmimų Greeley mieste, Kolorado valstijoje, galite rinktis iš daugybės puikių studijų.

Jogos instruktorius padės jums maloniai ir tinkamai supažindinti su jogos praktika. Įsitikinkite, kad pasirinkote savo tvarkaraščiui patogią dieną ir laiką. Joga yra skirta atsipalaiduoti, ir jūs nenorite jaustis įsipareigoję ar konfliktuoti, kai ateina laikas lankyti pamokas.

Joga turi galią pakeisti jūsų savijautą ir yra daug susijusių privalumų, kuriais galėsite mėgautis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI