Išlaikykite tvirtus santykius nevaisingumo gydymo metu

Išlaikykite tvirtus santykius nevaisingumo gydymo metu

Seksas gali būti ypač įdomus, kai bandote sukurti šeimą. Jūs ir jūsų partneris galite mėgautis kartu praleistu laiku, bendrauti kaip pora ir šypsotis sau, galvodami, ar jūsų paskutinis susitikimas miegamajame po devynių mėnesių baigsis nauju šeimos nariu.

Bet jei jūs ir jūsų partneris nepatiriate šios pasakos, seksas ir santykiai gali tapti sunkesni. Kai kurios poros skiriasi nevaisingumo gydymo metu, tačiau svarbu palaikyti ryšį, įskaitant seksualinį ryšį.

Pažvelkime į kai kuriuos iššūkius, su kuriais susiduria poros:

Seksas pagal grafiką.

Daugelis porų jaučiasi taip privalau turėti lytinių santykių tam tikru laiku, priklausomai nuo to, ką kalendorius ar laikrodis jiems sako apie ovuliacijos ciklus. Kad ir kaip jie jaustųsi, jie turi pasinaudoti galimybe. Tačiau realus pasaulis ne visada veikia tą dieną. Jūsų vaisingumo specialistas gali pasakyti, kad spalio 6 d. yra idealus laikas susilaukti kūdikio, tačiau kai ateis ta diena, vienas iš jūsų galbūt turėjo įtemptą dieną darbe. Arba galite būti išvykę darbo reikalais. Arba jūsų partneris gali sirgti gripu. Jei seksas nepasiteisina, galite jaustis kaltas, kad praradote galimybę.

Išbandyti šį: Įsitikinkite, kad vis dar užsiimate seksu dėl ryšio ir linksmybių. Tai gali padėti planuoti pasimatymų vakarus, tyrinėti fantazijas ir išlaikyti tą romantišką kibirkštį. Atminkite, kad yra daug gerų priežasčių mylėtis. Pastoti yra tik viena.

Susidoroti su nusivylimu.

Jei jūs ir jūsų partneris ilgą laiką bandėte pastoti, natūralu, kad jaučiatės liūdni ir nusivylę, jei taip neįvyksta. Depresija ir nerimas gali paveikti visus santykių aspektus, įskaitant seksualumą.

Išbandyti šį: Nelaikykite savo jausmų užblokuotų viduje. Jei jaučiatės prislėgti, būkite atviri savo partneriui. Nekaltinkite vienas kito dėl savo padėties. Tiesiog žinokite, kad esate kartu. Apsvarstykite galimybę prisijungti prie paramos grupės savo bendruomenėje, kur galėtumėte pasikalbėti su kitomis poromis, susiduriančiomis su nevaisingumu. Taip pat galite kreiptis į konsultantą ar terapeutą – vienas arba kaip pora – kad jūsų santykiai būtų tvirti. Gerai ieškoti pagalbos.

Bendravimas su „viską žinančiais“ ir smalsiais žmonėmis.

Draugai ir šeimos nariai, kad ir kokie gerų ketinimų būtų, gali užduoti invazinių klausimų. (Kada turėsi kūdikio? Kaip dažnai bandai? Koks tavo spermatozoidų skaičius?) arba neapgalvotus komentarus. (Tereikia atsipalaiduoti. Per daug stengiatės. Mano bendradarbė pastojo pradėjusi vartoti X priedą.)

Išbandyti šį: Jūs ir jūsų partneris esate atsakingi už šią kelionę. Jei kas nors užduoda nerimą keliantį klausimą, neprivalote į jį atsakyti. Jei kas nors pateikia nejautrų komentarą, neimkite jo į širdį. Jūs geriausiai žinote savo situaciją. Kartu pasikalbėkite apie tai, kiek informacijos norite pasidalinti ir su kuo norite ja dalytis.

Atidėti savo santykius į antrą planą.

Gydant nevaisingumą nesunku užklupti pas gydytoją, hormonų ir tyrimų sūkurį. Ir visa tai vyksta jūsų kasdieniame gyvenime, kuris gali turėti savo streso.

Išbandyti šį: Atėjo laikas, kad jūsų santykiai būtų prioritetiniai. Jūs ir jūsų partneris susibūrėte dėl priežasties. Pagalvokite apie tai, kas jus suartino ir kas palaiko jūsų santykius tvirtus. Ir nepamirškite linksmintis. Išeikite su draugais, pažiūrėkite kvailą filmą, kartu pavalgykite įmantriai. Pasidalinkite apkabinimu ar šypsena. Palaikykite ryšį.

Jūs ir jūsų partneris gali nežinoti, kokia ateitis laukia jūsų šeimos. Tačiau vienas dalykas, kurį galite žinoti, yra tai, kad esate kartu, dabar ir ateityje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI