Ieškote šiek tiek kibirkšties?  Štai keletas ugnies pradininkų, kurie atgaivins tą romantiką.

Ieškote šiek tiek kibirkšties? Štai keletas ugnies pradininkų, kurie atgaivins tą romantiką.

Gana paprasta sugalvoti milijoną priežasčių, kodėl intymumas nėra kasdieninio gyvenimo dalis. Tačiau reguliarus seksas yra ne tik sveikas jūsų lytiniam potraukiui, bet ir puikiai tinka viskam – nuo ​​širdies sveikatos iki geresnės nuotaikos ir vėl, pasak daugelio. O kartais tai reiškia, kad reikia rasti laiko atokiau nuo vaikų / šuns / skalbyklos / „Instagram“ ypatingas.

Nereikia nė sakyti, kad ne visada planuota vykti brangių atostogų kur nors saulėtoje vietoje. Tačiau yra paprastų būdų sugrąžinti tą kibirkštį, kuri nepažeis banko.

Gaukite daugiau idėjų

Štai keletas idėjų, kaip susigrąžinti seksualumą.

Įsipareigokite vakarieniauti kur nors naujai

Atrodo, nieko negalvoju, bet planuoti vakarienę lauke dažnai gali atrodyti bauginančiai. Raskite laiko išbandyti tą naują Etiopijos vietą kaimynystėje arba vyną ir papietauti mėgstamoje italų vietoje, kur visi žino jūsų vardą. Paeiliui rinkitės ir nustebinkite savo partnerį nuostabia nauja patirtimi. Maistas yra meilė. Taigi skirkite tam laiko bent kartą per mėnesį.

Įvaldykite masažą

Sunkiai dirbi? Žaisk irgi sunkiai. Nėra nieko geriau vertinamo už gerą masažą, papildytą nuostabiais kvapniais aliejais, žvakėmis ir tokiais produktais kaip KY Natural Feeling lubrikantas ir masažo gelis su botanine esencija Mylėkite odą, kurioje esate, ir jis ar ji taip pat patiks.

Išbandykite naują kvapą

Kvapas yra didelė gundymo dalis, o jį pakeitus gali atsirasti kažkas naujo ir linksmo. Pagal vieną šaltinį, kvapas sustiprina intymumą. Yra žinoma, kad tokie kvapai kaip vanilė pasižymi afrodiziakinėmis savybėmis, o vyriška sandalmedžio atmosfera ramina ir traukia.

Būkite spontaniški

Paklauskite bet kurios poros, kuri buvo kartu ilgiau nei minutę, ir jie jums pasakys – būti spontanišku yra nepaprastai sunku, kai kalbame apie gyvenimą, jau nekalbant apie seksą. Tačiau taip pat labai karšta, todėl raskite laiko nustebinti savo partnerį viskuo – nuo ​​bilietų į koncertą iki jo mėgstamos grupės iki vonios pripildymo mėgstamu kvapu, užuot apalpę prieš televizorių.

Vaidmenų žaidimas

Mes žinome. Tai sunku su žmogumi, kuris laikė tavo plaukus, kai per daug išgėrei sesers vestuvėse. Net jei viskas yra geriau ar blogiau, priimti naują požiūrį, dar vadinamą asmenybe, gali būti labai smagu. Nesvarbu, ar tai būtų keičiamasi, kas kam priartina mastelį miegamajame, ar išbandyti peruką ir eiti šokti, yra vaidmenų žaidimo būdų, kurie nėra tokie klišiniai. Galite nelaimėti Oskaro už savo pasirodymą, bet galite tiesiog laimėti karštą sekso naktį.

Atsistokite į tą patį puslapį

Kadangi tiek daug visko vyksta darbe / gyvenime, sunku išbusti po 21 val., jau nekalbant apie ryšį su savo partneriu. Raskite laiko pakalbėti apie visas savo viltis ir svajones ir prisiminkite, kaip karšta gali būti dalintis tikslais ir svajonėmis su savo gyvenimo meile. Suviliokite jį tuo, koks kūrybingas ir susikaupęs galite būti bendram gyvenimui.

Šaltinis K-Y.Com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI