5 priežastys, kodėl verta išbandyti lubrikantą dabar

5 priežastys, kodėl verta išbandyti lubrikantą dabar

Pateikiame sąrašą būdų, kaip lubrikantas gali tapti jūsų naujuoju BFF, kai kalbama apie žaismingus šėlsmus ir įspūdingą seksą.

1. Jus ištinka sausas laikotarpis.

Daug moterų gauti makšties sausumą. Tiesą sakant, hormoniniai pokyčiai menstruacinio ciklo metu gali turėti įtakos tepimui. Šiek tiek lubrikanto gali nueiti ilgą kelią iki patogesnės seksualinės patirties, jau nekalbant apie itin malonią. Pirmyn ir lyti.

2. Jūs net neįsivaizdavote, kad jis toks didelis.

Jo pėdos yra mažos, bet nieko daugiau? Jokiu problemu. Lubrikantas gali padėti numalšinti skausmą iš sekso su gerai aprūpintu partneriu ir įvertinkite kiekvieną centimetrą.

3. Esate pasirengę naujam pojūčiui.

Nors sekso metu nesate išsausėjęusi, galite būti nusiteikę kažkam naujam. Su tiek daug veislių padidinkite savo malonumą, išeikite iš komforto zonos ir eikite į savo. Jūsų partneris nė kiek neprieštaraus.

4. Jaučiatės įgalinti.

Nėra nieko seksualiau už moterį, kuri žino, ko nori. Būti savo paties gynėju to, ko norite ir ko reikia su savo partneriu, yra nepaprastai karšta. Vis daugiau moterų kalbant apie seksą, tam tikra perkamoji galia yra tinkama.

5. Turite laiko, kurio man labai reikia.

Skirti laiko ir šiek tiek pasirūpinti savimi? Maksimaliai padidinkite masturbaciją naudodami lubrikantą ir stebėkite, kur jis buvo visą gyvenimą. Prašom.

Šaltinis K-Y.Com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI