Guminiai vitaminai vaikams: ar vaikams reikia šių sveikatos papildų?

Guminiai vitaminai vaikams: ar vaikams reikia šių sveikatos papildų?

Kai jūsų vaikas pradės augti, jam ar jai reikės ne tik pieno. Kaip ir suaugusiems, jie turi maitintis sveikai, su lėkštėje spalvingomis daržovėmis ar vaisiais. Juk vaikams reikalingos maistinės medžiagos iš subalansuotos mitybos. Kad būtų sveiki, jie turi vartoti vitaminus ir mineralus. Minkšti ir spalvingi guminiai vitaminai vaikams yra gana populiarūs kaip papildai. Bet ar jūsų vaikui tikrai reikia valgyti guminius vitaminus?

Guminiai vitaminai vadinami vitaminais, tačiau jie nėra nuobodžių tablečių ar tablečių pavidalu. Tai yra kramtomi vitaminai, kurių yra įvairių skonių, spalvų ir formų. Šie papildai skonis ir jaučiasi kaip guminiai saldainiai ir yra vieni iš plačiausiai naudojamų vitaminų. Vaikams, kurie nemėgsta vartoti tablečių, šie vitaminai gali atrodyti patrauklūs. Šie vitaminai paprastai gaminami iš: • Želatina • Kukurūzų krakmolas • Vanduo • Cukrus • Kiti dažikliai Citrina, avietė, vyšnia ir apelsinas – tai tik dalis skonių, kuriais gali mėgautis jūsų vaikas.

Kokie yra guminių vitaminų privalumai ir trūkumai?

Guminiai vitaminai turi keletą privalumų, įskaitant nenugalimą skonį ir maistines medžiagas, kurias jie suteikia.

1. Patrauklus skonis

Patrauklus guminių vitaminų skonis yra vienas iš pagrindinių jų privalumų. Kasdienis vitaminų vartojimas nebebus sunkus, nes jie būna įvairių vaisių skonių.

2. Mitybos nauda

Jie linkę turėti maistinių medžiagų, tokių kaip vitaminas D ir kalcis, todėl jie naudingi vaikams, kurie valgo įnirtingus arba turi padidėjusį maistinių medžiagų poreikį.

3. Lengva paimti

Juos lengva įtraukti į vaiko kasdienybę. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog nusipirkti keletą guminukų ir leisti vaikui jas kramtyti. Juos net lengva nuryti, todėl nereikia gerti vandens su vitaminais.

4. Puiki alternatyva tabletėms

Guminiai vitaminai yra puiki alternatyva vaikui, kuris nekenčia vartoti tablečių. Dėl jų vitaminų vartojimas yra malonus ir įdomus, todėl jūsų vaikas gali išlaikyti dienos grafiką. Neigiama yra tai, kad juose gali būti pridėto cukraus arba cukraus alkoholių, kurie gali būti kenksmingi. Malik sako, kad per didelis pridėto cukraus kiekis yra susijęs su dantų ertmėmis, nutukimu ir širdies ligomis. Kalbant apie cukraus alkoholius, kai jie vartojami dideliais kiekiais, jie gali sukelti pykinimą, viduriavimą, pilvo pūtimą ir kitas virškinimo problemas. Be to, 2015 m. žurnale „Health Promotion Perspectives“ paskelbtame tyrime nustatyta, kad vaikai gali persivalgyti guminių vitaminų dėl saldainių skonio. Tai savo ruožtu gali kelti pavojų jūsų vaikui gauti per daug tam tikrų maistinių medžiagų, ypač jei jis taip pat vartoja maistą, praturtintą vitaminais ir mineralais. Tai gali sukelti vitaminų ar mineralų toksiškumą vaikams. Guminiai vitaminai suteikia tam tikros naudos, tačiau yra sveikesnis būdas aprūpinti vaikus visais reikalingais vitaminais. Tai apima visapusiško mitybos plano, kuriame yra įvairių vaisių, daržovių, nesmulkintų grūdų ir liesų baltymų, priėmimą. Tai padės natūraliai gauti vitaminų ir mineralų, reikalingų jų augančiam organizmui, sako ekspertas. Taip pat galite apsvarstyti galimybę įtraukti praturtintus maisto produktus, tokius kaip grūdai, pienas ar jogurtas, kuriuose yra papildomų vitaminų. Naudingiems užkandžiams tinka riešutai, sėklos ir džiovinti vaisiai, kuriuose gausu maistinių medžiagų. Vaisiai, tokie kaip apelsinai, kuriuose gausu vitamino C, ir bananai, kurie yra geras kalio šaltinis, taip pat gali būti sveiki užkandžiai. Kai reikia vartoti vitaminų papildus, visada pirmiausia pasitarkite su gydytoju.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI