GLIKOLIO RŪGŠTIS

GLIKOLIO RŪGŠTIS

Glikolio rūgštis yra grupė alfa-hidroksi rūgšties (AHA), kurią gydytojai naudoja šveitimui ( lupimasis ) negyvą epidermį (išorines odos ląsteles), todėl odos forma ir tekstūra tampa lygesnė, skaistesnė ir sveikesnė.

Manoma, kad glikolio rūgštis mažina raukšles, gydo spuogus ir hiperpigmentaciją (tamsias dėmes). Be to, šis vaistas taip pat gali ištaisyti daugybę odos problemų, kurias sukelia keratozė, hiperkeratozė ar seborėjinė keratozė. Dėl šių trijų sąlygų oda tampa šiurkšti ir pleiskanojanti.

Glikolio rūgštis pašalina negyvas epidermio ląsteles, todėl auga naujos odos ląstelės, kurios pakeis negyvą epidermio sluoksnį.

Prekės ženklas: Interquin, XP pilingas kremas

Apie Glikolio rūgštis

Grupė Odos priežiūros produktai
Kategorija Nemokamas vaistas
Pranašumai Išorinių odos ląstelių pakėlimas ( lupimasis )
Naudojama Suaugęs
Nėštumo ar maitinimo krūtimi kategorijos N kategorija: Dar nežinoma Net jei manoma, kad tai saugu, krūtimi maitinančios motinos prieš vartodamos šį vaistą turėtų pasitarti su gydytoju.
Vaisto forma Kremas

Įspėjimas :

  • Nėščios moterys, maitinančios motinos ar moterys, kurios planuoja nėštumą, glikolio rūgšties dozę koreguoja pagal gydytojo rekomendaciją.
  • Žindančioms motinoms nenaudokite šio vaisto ant kūno dalių, kurios gali liestis su kūdikio burna ar oda.
  • Būkite atsargūs, jei norite vartoti šį vaistą, neįkvėpkite, nenurykite ir nepatekkite į akis. Produktus, kurių sudėtyje yra glikolio rūgšties, laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.
  • Pasakykite gydytojui, jei vartojate kitus vaistus, įskaitant papildus ir vaistažoles, kad išvengtumėte nepageidaujamos sąveikos.
  • Jei pasireiškia alerginė reakcija arba perdozavimas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Glikolio rūgšties dozavimas

Nors yra įtraukta į odos priežiūros produktų kategoriją ir parduodama laisvai, turėtumėte pasiteirauti savo dermatologo apie glikolio rūgšties kremo dozę, atsižvelgiant į patiriamas sąlygas.

Paimkite pakankamai glikolio rūgšties kremo, tada tepkite ant norimos odos. Palikite apie 30 minučių. Padarykite tai 1 kartą per savaitę.

Tinkamas glikolio rūgšties naudojimas

Prieš naudodami glikolio rūgšties kremą, vadovaukitės gydytojo patarimu ir perskaitykite ant pakuotės išspausdintą informaciją. Nedidinkite ir nemažinkite gydytojo rekomenduojamos dozės.

Prieš naudojant kremą, patartina kruopščiai nuvalyti apdorojamą dalį. Naudokite tonerio po to, jei norima išvalyti sritis yra aplink veidą. Pirštų galiukais paimkite pakankamai glikolio rūgšties kremo, tada tolygiai užtepkite kremą ant norimos odos vietos.

Atpažinkite glikolio rūgšties šalutinį poveikį ir pavojus

Kaip ir vartojant kitus vaistus, glikolio rūgšties vartojimas gali sukelti šalutinį poveikį. Kai kurie šalutiniai poveikiai, kurie gali atsirasti vartojant produktą, kurio sudėtyje yra glikolio rūgšties, yra šie:

  • Oda tampa rausva
  • Oda jaučiasi skausminga
  • Atsiranda nudegimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI