FUKOIDANAS

FUKOIDANAS

Fukoidanas yra papildas, kuris, kaip manoma, padeda palaikyti skrandžio sveikatą, padidindamas skrandžio gleivinės storį. Didėjant skrandžio gleivinės storiui, fukoidanas gali apsaugoti skrandžio ląsteles nuo skrandžio rūgšties pertekliaus, taip užkertant kelią skrandžio išopėjimui. Be to, šis vaistas taip pat gali apsaugoti skrandį nuo bakterinės infekcijos Elicobacter pylori . Tačiau vis dar reikia atlikti tyrimus, kad pamatytume fukoidano veiksmingumą skrandžio apsaugai.

Fukoidanas yra natūrali medžiaga, dažniausiai randama rudųjų jūros dumblių rūšyse. Fukoidano taip pat yra jūros ežiuose ir jūros agurkuose.

Kita prekės ženklai: Codan, Fastro, Fuco, Fucobac, Fucocer, Fucochelix, Fucosa, Fucotrap / Fucotrap 100, Gafudan ir Mozuku

Apie Fucoidaną

Grupė Papildymas
Kategorija Nemokamas vaistas
Pranašumai Padeda palaikyti skrandžio sveikatą
Vartoja Suaugęs
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos N kategorija: Dar nesuskirstyta į kategorijas. Fukoidanas dar nežinomas, ar jis gali patekti į motinos pieną, ar ne. Nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims prieš pradėdami vartoti šį vaistą pasitarkite su gydytoju.
Figūra Kapsulės, sirupas

Įspėjimas :

  • Būkite atsargūs vartodami fukoidaną pacientams, kuriems pasireiškė alerginė reakcija į fukoidaną arba nuo jūros ežių, jūros agurkų ir rudųjų jūros dumblių.
  • Prieš pradėdami vartoti fukoidaną, pasakykite gydytojui apie kitų vaistų vartojimą.
  • Manoma, kad fukoidanas turi antikoaguliacinį poveikį, todėl būkite atsargūs vartodami fukoidaną kartu su kitais antikoaguliantais.
  • Jei pasireiškia alerginė reakcija arba perdozavimas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Fukoidano dozė

Laikykitės ant pakuotės nurodytų gydytojo nurodymų arba naudojimo taisyklių. Fukoidanas paprastai vartojamas po 1 kapsulę 1-2 kartus per dieną. Fukoidano sirupo galima suvartoti net 15 ml, 1 kartą per dieną.

Tinkamai vartokite fukoidaną

Prieš pradėdami vartoti, perskaitykite ir laikykitės vaisto vartojimo gairių, nurodytų ant fukoidano pakuotės. Jei abejojate, kreipkitės į gydytoją. Fukoidaną galima vartoti prieš valgį arba po jo.

Nedidinkite dozės, nesilaikančios naudojimo taisyklių. Kreipkitės į gydytoją, jei po šio priedo vartojimo pajusite nerimą keliančius pokyčius.

Vaistų sąveika

Tyrimas atskleidė, kad fukoidano vartojimas kartu su lapatinibo vaistais nuo vėžio pacientams, sergantiems vėžiu, gali sukelti vaistų sąveiką. Tačiau reikia atlikti tolesnius vaistų sąveikos poveikio tyrimus.

Atpažinkite fukoidano šalutinį poveikį ir pavojus

Fukoidanas sukėlė viduriavimą 4 iš 17 tyrime dalyvavusių žmonių, po 1 mėnesio vartojusių fukoidaną. Tačiau reikia atlikti tolesnius tyrimus dėl šalutinio fukoidano papildų poveikio. Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei po fukoidano papildų vartojimo atsiranda šalutinis poveikis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI