FG TROCHES

FG TROCHES

FG Troches yra naudinga gerklės skausmui malšinti. Šis vaistas tiekiamas pastilių pavidalu, jį gali vartoti vaikai ir suaugusieji.

FG Troches yra antibiotikas nuo gerklės skausmo, kurio pagrindinis kiekis yra fradiomicinas ir gramicidinas. Abu FG Troches ingredientai gali sunaikinti kelių tipų bakterijas, kurios sukelia burnos ir gerklės uždegimą.

Kai kurios uždegiminės ligos dėl bakterinių infekcijų, kurias galima gydyti FG Troches, yra pienligė, gingivitas, laringitas ir tonzilitas. Be to, šis vaistas taip pat naudojamas infekcijų prevencijai po dantų ir burnos operacijų.

FG Troches produktai

FG Troches arba taip pat žinomas kaip FG Troches Meiji yra dviejose pakuotėse, ty dėžutėje, kurioje yra 12 juostelių ir 30 juostelių. Vieną juostelę sudaro 10 pastilių.

Apie FG Troches

Veikliosios medžiagos Fradiomicino sulfatas ir gramicidinas
Grupė Antibiotikai
Kategorija Receptiniai vaistai
Pranašumai Palengvinti gerklės skausmą
Naudojama Vaikai ir suaugusieji
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos D kategorija: Yra teigiamų įrodymų apie pavojų žmogaus vaisiui, tačiau gaunamos naudos dydis gali būti didesnis už riziką, pavyzdžiui, sprendžiant gyvybei pavojingas situacijas.

Nebuvo žinoma, kad FG Troches Meiji esantis fradiomicino ir gramicidino kiekis patenka į motinos pieną, ar ne. Jeigu žindote kūdikį, nevartokite šio vaisto nepasitarę su gydytoju.

Vaisto forma Pastilės

Įspėjimas:

 • Strep gerklės uždegimą dažniausiai sukelia virusinė infekcija, todėl jai gydyti nereikia antibiotikų.
 • Jei gerklės skausmo simptomai pasunkėja arba tęsiasi ilgiau nei 7 dienas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.
 • Venkite vartoti FG Troches Meiji ilgiau nei 1 savaitę.
 • Pasakykite gydytojui, jei esate alergiškas aminoglikozidų klasės vaistams, tokiems kaip streptomicinas, neomicinas ir amikacinas.
 • Pagyvenusiems žmonėms FG Troches reikia naudoti atsargiai. Kad būtų saugu, naudokite taip, kaip nurodė gydytojas.
 • Jei pavartojus FG Troches atsiranda alerginė reakcija į vaistą arba perdozavimas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

FG Troches dozavimas ir naudojimo taisyklės

FG Troches Meiji gali vartoti vaikai ir suaugusieji. Vaikams dozė yra 1 pastilė 4-5 kartus per dieną. Kaip ir suaugusiems, vartojama 1-2 pastilės 4-5 kartus per dieną. Kiekvienoje 1 FG Troches pastilėje yra 2,5 mg fradiomicino ir 1,0 mg gramicidino.

Teisingas FG Troches naudojimas

Vartokite FG Troches Meiji pagal vartojimo taisykles, nurodytas ant vaisto, arba pagal gydytojo rekomendacijas. FG Troches galite vartoti pavalgę. Čiulpkite FG Troches tabletes į burną, kol jos baigsis, tarsi čiulptumėte saldainius.

Įsitikinkite, kad nuo vienos dozės iki kitos yra pakankamai laiko. Stenkitės vartoti FG Troches kiekvieną dieną tuo pačiu metu, kad vaistas veiktų optimaliai.

FG Troches yra antibiotikų klasė. Antibiotikai negali būti naudojami virusų sukeltam uždegimui ar infekcijai gydyti. Įsitikinkite, kad išleidote visą gydytojo paskirtą dozę, net jei jūsų būklė pagerėjo.

Nenutraukite vaisto vartojimo staiga be gydytojo leidimo. Dėl šių veiksmų bakterijos gali tapti atsparios vaistams, todėl gerklės uždegimą sunkiau gydyti.

FG Troches laikykite kambario temperatūroje ir uždaroje talpykloje, kad išvengtumėte saulės spindulių, ir laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

FG Troches sąveika su kitais vaistais

Yra keletas sąveikų, kurios gali atsirasti, jei FG Troches sudėtyje esantis fradiomicino sulfatas naudojamas su tam tikrais vaistais, įskaitant:

 • Padidėjęs vaisto metotreksato ir digoksino šalutinis poveikis.
 • Padidėja inkstų ir nervų pažeidimo rizika, jei vartojama kartu su aminoglikozidų grupės vaistais, tokiais kaip bacitracinas, vankomicinas ir polimiksinas B.
 • Vartojant kartu su bisfosfonatais, padidėja hipokalcemijos rizika.
 • Padidėjęs furozemido šalutinis poveikis.
 • Sumažėjęs vidurių šiltinės (šiltinės) vakcinų veiksmingumas.

Šalutinis FG Troches poveikis

Kai kurie šalutiniai poveikiai, kurie gali atsirasti naudojant FG Troches Meiji, yra pykinimas, apetito nebuvimas ir virškinimo sutrikimai. Jei pavartojus FG Troches atsiranda nusiskundimų, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Prižiūrėkite FG Troches vartojimą vaikams, nes čiulpiant FG Troches tabletes vaikai gali užspringti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI