EM KAPSULES

EM KAPSULES

EM kapsulės yra žolelių Vaistai kad funkcija sklandžiai menstruacijos ir palengvinti menstruacinį skausmą. Šis vaistas laisvai parduodamas rinkoje.

EM kapsulėse yra daug turinio, būtent anyžių vulgaris ( anis vulgaris fructus ) net 82,5 mg, ciberžolės ekstraktas ( curcumae šakniastiebiai ) net 82,5 mg anyžių ekstrakto ( foeniculi fructus ) net 82,5 mg ir juodųjų pipirų ekstrakto ( piperis nigri fructus ) net 82,5 mg mg.

Be to, EM kapsulėse taip pat yra:

 • 55 mg cinamono ekstrakto ( cinamomi žievė )
 • 55 mg kalendros ekstrakto ( Coriandri fructus )
 • 55 mg juodųjų kmynų ekstrakto ( Nigellae Sativae sperma )
 • 55 mg menirano ekstrakto ( phyllanthi žolė )

EM kapsulėse yra atitinkamai 30, 60 ir 100 kapsulių butelių pakuotės. Taip pat yra EM kapsulių su kartoninėmis pakuotėmis, kuriose yra:

 • 10 juostelių, kurių kiekvienoje yra 5 arba 10 kapsulių
 • 6 juostelės, kiekvienoje juostelėje yra 10 kapsulių
 • 1 juostelėje yra 12 kapsulių
 • 25 juostelės, kurių kiekvienoje yra 4 kapsulės

Apie EM kapsules

Grupė Nemokamas vaistas
Kategorija Žolelių vaistas
Pranašumai Išlyginkite menstruacijas ir sumažinkite mėnesinių skausmą
Vartoja Moterys, kurioms buvo menstruacijos
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos N kategorija: Dar nesuskirstyta į kategorijas.
Nėščioms moterims EM kapsulių vartoti negalima. Dar nežinoma, ar EM kapsulės patenka į motinos pieną, ar ne. Jei maitinate krūtimi, nevartokite šio vaisto prieš tai nepasitarę su gydytoju.
Vaisto forma Kapsulė

Įspėjimas:

 • Menstruacijų skausmas yra normalus dalykas, kurį patiria kiekviena moteris. Tačiau jei sulaukę 25 metų ir vyresni jaučiate nepakeliamą menstruacinį skausmą arba staiga pajutote stiprų menstruacinį skausmą, kai nebuvote anksčiau, turėtumėte pasitarti su gydytoju.
 • Pas akušerę reikia kreiptis ir pajutus mėnesinių ciklo sutrikimus, ypač jei sutrikimas pasireiškia daugiau nei 1 ciklą. Menstruacijų sutrikimų pavyzdžiai yra menstruacijų nebuvimas 3 mėnesius, menstruacijų ciklas trumpesnis nei 21 diena arba ilgesnis nei 35 dienos ir menstruacijos, kurios trunka ilgiau nei savaitę.
 • Nevartokite EM kapsulių, jei sergate krūties vėžiu, kiaušidžių vėžiu, gimdos vėžiu ir endometrioze.
 • Diabetikai turi būti atsargūs vartodami EM kapsules, nes manoma, kad kalendros, juodųjų kmynų ir cinamono kiekis EM kapsulėse mažina cukraus kiekį kraujyje.
 • EM kapsulėse esantis kalendros ir juodųjų kmynų turinys taip pat gali sumažinti kraujospūdį. Todėl žmonės, kurių kraujospūdis žemas, vartodami EM kapsules turi būti budrūs ir pasitikrinti kraujospūdį.
 • Jei pasireiškia alerginė reakcija arba perdozavimas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

EM dozės kapsulės

EM kapsules rekomenduojama gerti po 2 kapsules du kartus per dieną, pradedant 4-5 dienas prieš menstruacijas.

Teisingai naudokite EM kapsules

Nurykite EM kapsules su vandeniu. Jei pamiršote išgerti EM kapsules pagal rekomenduojamą grafiką, išgerkite nedelsdami, jei atstumas pagal kitą grafiką vis dar pakankamai ilgas. Bet jei jis yra arti, nekreipkite dėmesio ir nedvigubinkite išgertos dozės.

EM kapsules laikykite nuo saulės apsaugotoje vietoje, kambario temperatūroje arba maždaug 25-30 °C temperatūroje. Laikant EM kapsules pagal pakuotėje pateiktas instrukcijas, galite išvengti vaisto kokybės pablogėjimo.

Daugelis žmonių mano, kad vaistažolių vartojimas visada yra saugus dėl natūralių ingredientų. Tai ne visai tiesa, nes vaistažolių preparatai nepraeina testavimo stadijos, kaip gydytojų vaistai. Todėl šalutinis poveikis ir vaistų sąveika taip pat nėra tiksliai žinomi.

Kad būtumėte saugūs, prieš pradėdami vartoti augalinius vaistus, pasitarkite su gydytoju. Be to, prieš tai nepasitarę, nenutraukite kitų gydytojų skiriamų vaistų.

EM kapsulių sąveika su kitais vaistais

Jei EM kapsulės vartojamos kartu su kitais vaistais, gali pasireikšti keli vaistų sąveikos poveikiai, įskaitant:

 • Padidėjęs vaistų lovastatino šalutinis poveikis, itrakonazolasir feksofenadinas, kortikosteroidai, etopozidas, paklitakselis, vinblastinas, vinkristinas, ketokonazolas, cimetidinas, ranitidinasdiltiazemas, verapamilis, etopozidas, paklitakselis, vinblastinas, vinkristinas, ketokonazolas, cimetidinas, ranitidinasdiltiazemas, verapamilis, etopozidas, paklitakselis, vinblastinas, vinkristinas, ketokonazolas .
 • Sumažėjęs vaistų veiksmingumas ciprofloksacinas ir tamoksifenas (vaistai nuo krūties vėžio).
 • Padidėjusi kraujavimo rizika, vartojant kartu su aspirinu, diklofenakas, klopidogrelisibuprofenas, naproksenas, enoksaparinasheparinas ir varfarinas.

Šalutiniai poveikiai

Yra keletas šalutinių poveikių, kuriuos gali sukelti EM kapsulių sudedamosios dalys, įskaitant pykinimą, pilvo skausmą, viduriavimą, saulės nudegusią odą, tamsesnę odos spalvą ir dehidrataciją.

Manoma, kad kai kurios EM kapsulės, tokios kaip pankolis, juodasis kmynas ir ciberžolė, taip pat gali sukelti kraujavimą.

Be to, EM kapsulėse esantis žolelių kiekis gali sukelti alergines reakcijas tam tikriems žmonėms, kurie yra alergiški šioms sudedamosioms dalims. Šią alerginę reakciją galima apibūdinti:

 • Niežulys ir paraudimas ant odos.
 • Veido, lūpų, liežuvio ar gerklės patinimas.
 • Sunku kvėpuoti.

Nedelsdami vykite į artimiausios ligoninės skubios pagalbos skyrių (IGD), jei pajutote aukščiau išvardytų alergijos simptomų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI