DIAPETAS

DIAPETAS

Diapetas yra a žolelių vaistas į gydyti viduriavimas arba viduriavimas . Vaistai, kurie yra prieinami kapsulės ir sirupo pavidalu yra parduodamas laisvai ir gali būti įsigytas be gydytojo recepto.

Diapet sudėtyje yra veikliųjų medžiagų gvajavos lapų, ciberžolės, granatų odos ir mojokeling vaisių. Manoma, kad šių keturių ingredientų derinys padeda susidoroti su viduriavimu. Nors diapetą galima įsigyti laisvai, šį vaistą reikia vartoti laikantis gydytojo nurodymų arba nurodymų, nurodytų ant pakuotės.

Diapetiniai produktai

Yra 3 rūšių diapetiniai produktai, kurie parduodami laisvai, būtent:

Diapetas

Diapet kiekvienoje kapsulėje yra 240 mg gvajavos lapų, 204 mg ciberžolės, 84 mg mojokeling vaisių ir 72 mg granato žievelės.

Diabetas vaikas

Vaikams, sergantiems cukriniu diabetu, yra tos pačios veikliosios medžiagos kaip ir įprastose snapukėse, tačiau jų sudėtis skiriasi. Diapetiniai vaikai yra sirupo pavidalu, o kiekviename 10 cc (1 valgomajame šaukšte) yra 140 mg gvajavos lapų ekstrakto, 120 mg ciberžolės, 50 mg mojokeling vaisių ir 40 mg granatų žievelės.

Diapet NR

Skirtingai nuo dviejų ankstesnių tipų, Diapet NR yra 200 mg attapulgitas ir 54,35 mg aktyvintos anglies, kurios efektyviai sugeria toksinus dėl bakterinės infekcijos ar apsinuodijimo maistu. Diapet NR galima įsigyti kapsulių pavidalu.

Apie Diapetą

Aktyvūs ingredientai Gvajavos lapai, ciberžolė, granatų oda, mojokeling vaisiai
Grupė Vaistažolių preparatai, vaistai nuo viduriavimo
Kategorija Nemokamas vaistas
Vartoja Suaugusieji ir vyresni nei 5 metų vaikai
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos N kategorija : Vaisto poveikis nėščioms ir žindančioms moterims nežinomas. Prieš vartodami vaistą, pirmiausia pasitarkite su gydytoju.
Vaisto forma Kapsulės ir sirupas

Įspėjimas:

  • Kai viduriuojate, padauginkite vandens suvartojimą, kad išvengtumėte dehidratacijos.
  • Daugumai viduriuojančių asmenų specialaus gydymo nereikia. Nepaisant to, nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei viduriavimas nepalengvėja per 2 dienas arba jį lydi stiprus pilvo skausmas, tuštinimasis ir dehidratacijos požymiai.
  • Būkite atsargūs vartodami vaistus nuo viduriavimo senyviems pacientams ir vaikams.
  • Nustokite vartoti diabetą, jei atsiranda alergijos vaistams simptomų, tokių kaip odos bėrimas.
  • Venkite vartoti diapetą kartu su kitais vaistais, įskaitant papildus ir kitus augalinius vaistus, kad išvengtumėte vaistų sąveikos.
  • Nedelsdami nustokite vartoti vaistą, jei viduriavimas pagerėjo.

Diapeto dozavimas

Diapet dozė yra skirtinga kiekvienam produkto tipui. Toliau pateikiama išsami informacija:

  • Diapetas
    Suaugusiesiems: 2 kapsulės 2 kartus per dieną.
  • Diabetas vaikas
    Vaikams nuo 5 metų: 2 kartus po 10 ml per dieną.
  • Diapet NR (kapsulės)
    Suaugusiesiems ir vyresniems nei 5 metų vaikams: 2 kartus po 2 kapsules per dieną.

Naudojant Žoliniai vaistai dėl viduriavimo Teisingai

Prieš naudodami sauskelnes, vadovaukitės naudojimo instrukcijomis, nurodytomis ant vaisto pakuotės, arba pirmiausia pasitarkite su gydytoju.

Dauguma žmonių mano, kad augalinius vaistus vartoti visada saugu dėl jų natūralių ingredientų. Tai ne visai tiesa, nes vaistažolių preparatai nepraeina testavimo stadijos, kaip gydytojų vaistai. Todėl šalutinis poveikis ir vaistų sąveika taip pat nėra tiksliai žinomi.

Prieš pradėdami vartoti augalinius vaistus, pasitarkite su gydytoju ir nenutraukite kitų gydytojo skirtų vaistų vartojimo nepasitarę.

Kaip minėta anksčiau, skundai dėl viduriavimo ar viduriavimo gali pagerėti savaime. Nepakankamas skysčių poreikis (2-3 litrai per dieną) didinant geriamojo vandens kiekį, venkite maisto ir gėrimų, kurie gali pabloginti viduriavimą, pavyzdžiui, kopūstų, kepto maisto, aštraus maisto ir gėrimų su kofeinu.

Šalutinis poveikis ir Narkotikas Sąveikos dėl viduriavimo su kitais vaistais

Vartojant viduriavimo vaistus su attapulgitaspavyzdžiui, Diapet NR, gali pasireikšti tam tikras šalutinis poveikis, būtent:

  • Vidurių užkietėjimas
  • Pykinimas
  • Išsipūtęs
  • Skrandžio skausmai
  • Galvos skausmas

Viduriavimo vaistai apskritai gali slopinti kitų vaistų pasisavinimą organizme. Todėl, jei vartojate kitus vaistus ir norite vartoti Diapet, pirmiausia pasitarkite su gydytoju.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI