CALLUSOL

CALLUSOL

Callusol yra naudinga dėl pašalinimas žuvies akys, nuospaudos , arba karpų, kurios atsiranda ant odos. Callusol yra supakuotas į formą per- the- priešpriešinis vaistas .

Callusol skystis naudojamas tepant jį tiesiai ant žuvų, karpų ir nuospaudų akių srities. Su pagrindiniais ingredientais salicilo rūgštimi, pieno rūgštimi ir polidokanoliu, Callusol suminkštins žuvų akių, karpų ir nuospaudų pažeistą odą ir lėtai pakels tris odos sutrikimus.

Callusol yra nereceptinis vaistas, parduodamas be recepto ir paprastai yra saugus vartoti. Nepaisant to, Callusol taip pat gali sukelti šalutinį poveikį, pvz., alergiją, sudirginimą ir odos bėrimus.

Callusol turinys

Callusol supakuotas skystu pavidalu po 10 ml buteliuke. Kiekviename 1 mg kaliozolio yra veikliųjų medžiagų, tokių kaip:

 • Salicilo rūgštis 0,2 g.
 • Polidokanolis 0,02 gramo.
 • Pieno rūgštis 0,05 g.

Callusol Informacija apie vaistus

Aktyvūs ingredientai Salicilo rūgštis, pieno rūgštis, polidokanolis
Grupė Išorinė medicina
Kategorija Nemokamas vaistas
Vartoja Suaugęs
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos C kategorija : Gyvūnų reprodukcinių sistemų tyrimai su gyvūnais rodo šalutinį poveikį vaisiui. Tuo tarpu nėščioms moterims nėra kontroliuojamų tyrimų. Šiuos vaistus galima vartoti tik tuo atveju, jei nauda yra didesnė už riziką, kuri gali kilti vaisiui.

Kol kas nežinoma, ar Callusol patenka į motinos pieną, ar ne. Todėl maitinančioms motinoms, prieš vartojant šį vaistą, rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

Vaisto forma Išorės medicinos skystis

Įspėjimai Prieš naudojant Callusol :

 • Callusol negalima vartoti kūdikiams.
 • Žindančios motinos neturėtų vartoti Callusol ant krūties.
 • Nenaudokite Callusol srityje aplink akis, nosį ar burną. Jei Callusol pateko į tą kūno vietą, nedelsdami nuplaukite švariu tekančiu vandeniu.
 • Nustokite vartoti Callusol, jei pasireiškia alerginė reakcija arba odos sudirginimas. Dėl tolesnio gydymo kreipkitės į gydytoją.
 • Jei sergate inkstų liga, diabetu ar astma, prieš vartodami Callusol pasitarkite su gydytoju.

Dozavimas ir Kaip naudotis Callusol

Norėdami gydyti karpas, žuvies akis ar nuospaudas, tą odos dalį tepkite Callusol 1–4 kartus per dieną, kol atsilaisvins karpos, žuvies akys ar nuospaudos. Jei reikia, vaistui tepti naudokite šepetėlį, esantį Callusol pakuotėje.

Naudojant Callusol Teisingai

Vartodami Callusol laikykitės gydytojo nurodymų arba nurodymų, nurodytų ant vaisto pakuotės. Prieš naudodami suplakite Callusol.

Užtrunka keletą dienų, kol Callusol išgydo karpas, žuvies akis ar nuospaudas. Tačiau jei karpos negyja ar net tampa sudirgusi oda, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Nenaudokite Callusol ant pažeistos odos, taip pat aplink burną, akis, tiesiąją žarną ir lytinius organus.

Laikykite Callusol vėsioje, sausoje vietoje ir apsaugotoje nuo saulės. Laikykite Callusol vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Callusol Sąveikos , Šalutiniai poveikiai ir pavojai

Calusol gali padidinti sausos odos ir odos sudirginimo riziką, jei naudojamas kartu su vaistais nuo spuogų. Be to, Callusol sudėtyje esančios salicilo rūgšties, pieno rūgšties ir polidokanolio sudedamosios dalys gali sukelti daugybę šalutinių poveikių, tokių kaip:

 • Dirginimas
 • Sausa oda
 • Diskomfortas ant odos
 • Nulupta oda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI