Ar jūsų vaikas pasiruošęs dideliai vaiko lovai?

Ar jūsų vaikas pasiruošęs dideliai vaiko lovai?

Nepriklausomai nuo to, ar pereinama iš vaikiškos lovelės, bendraminčių, ar šeimos lovos, ateina laikas, kai vaikai ruošiasi savo „didelei vaiko lovai“.

Daugelis vaikų pradeda miegoti savo didelėje lovoje nuo dvejų iki trejų metų, tačiau tam nėra tinkamo ar netinkamo laiko. Kai kuriems vaikams didelės lovos įsigijimas yra jaudinantis nuotykis. Kitiems tai gali būti didelis perėjimas, sukeliantis nesaugumo ir baimių. Pakeiskite tik tada, kai jūs ir jūsų vaikas būsite pasiruošę, ir darykite viską, kad tai būtų švelnu ir linksma.

Kokybiškai praleistas laikas su vaiku padės lengviau pereiti. Skirkite šiek tiek daugiau laiko sėdėti, klausytis ir žaisti su savo mažyliu, kad jis žinotų, kad esate šalia. Jie jausis saugesni ir bus labiau linkę tyrinėti savo savarankiškumą. Būkite šalia jausmų, kurie gali iškilti, ir pasakykite jiems, kad suprantate.

Jei vyksta kiti dideli pokyčiai, pvz., pirmoji ikimokyklinio ugdymo diena, naujo brolio ir sesers gimimas ar treniruotės ant puoduko, nepridėkite šios tuo pačiu metu. Atlikite perėjimą prieš porą mėnesių prieš arba po šių didelių įvykių. Laikykitės įprastų dalykų ir laikykitės įprastos prieš miegą tvarkos.

Įgalinkite savo vaiką priimti tam tikrus sprendimus dėl naujos lovos, pvz., pasirinkti spalvas, ir įsitikinkite, kad jos mėgstamiausia meilė, gyvūnas ar antklodė ateina į naują lovą.

Pasirinkite saugų čiužinį be chemikalų

Maži vaikai yra pažeidžiami čiužiniuose esančiomis cheminėmis medžiagomis. Dauguma čiužinių yra tiesiog krūva cheminių medžiagų – pagaminta iš nuodingų putų, sintetinių medžiagų, priedų ir pavojingų ugniai atsparių cheminių medžiagų ar barjerų. Vaikai lovoje praleidžia nuo 8 iki 12 valandų per dieną, o medžiagos, ant kurių vaikas miega, daro didžiulį sveikatos ir savijautos skirtumą. Kai ateis laikas, labai svarbu, kad jūsų pasirinktas čiužinys būtų netoksiškas ir be cheminių medžiagų.

Miegas – atjaunėjimo metas. Kai vaikai naktį eina miegoti, jų organizmas pereina į gilų atkūrimo režimą, o imuninė sistema bando atsikratyti nešvarumų. Sunku detoksikuoti, jei iš čiužinio atsiranda papildoma toksinų našta. Suteikite savo vaikui saugų prieglobstį natūralių, organinių medžiagų, kad jo organizmui nereikėtų susidoroti su daugiau toksinų.

Sužinokite, kaip vaikų lovos yra cheminio poveikio šaltinis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI