Ar gerai valgyti daug vaisių norint numesti svorio?

Ar gerai valgyti daug vaisių norint numesti svorio?

Kiek vaisių yra per daug, jei bandote numesti svorio? Tai gana ginčytinas klausimas, o atsakymai gali būti šiek tiek painūs. Nors visi žinome, kad vaisiai yra labai sveiki vitaminas ir mineralas turinys, o kas apie cukrų ir skaidulų esančios viduje? Žinoma, kai kuriuose daiktuose šių medžiagų yra daugiau nei kituose. Ar tai turėtų kelti susirūpinimą? Šiame straipsnyje mes apžvelgsime vaisių poveikis sveikai mitybai taip pat kaip galime juos panaudoti, kad padidintume skrandžio baliono poveikį. Vaisiuose yra cukraus, ir sveikas protas, kad per daug cukraus nėra gerai. Taigi logiška daryti išvadą, kad per daug vaisių jums nėra naudinga. Tiesą sakant, kai kurie gydytojai siūlo, kad vaisiai turėtų būti apsiriboti 2-3 porcijomis per dieną ir įspėja, kad valgant daugiau, gali padidėti trigliceridų kiekis ir pakenkti kepenims dėl fruktozės. Bet ar tokia išvada iš tikrųjų pasitvirtina? Tiesą sakant, ne. Visi cukrūs nėra lygūs. Nesmulkintuose vaisiuose esanti fruktozė yra kartu su visuma maistinių medžiagų paketas pavyzdžiui, skaidulų ir vitaminų. Viso vaisiaus cukrų organizmas apdoroja labai skirtingai nei, tarkime, daug fruktozės turinčiame kukurūzų sirupe arba valgomajame cukruje.

Kiek vaisių yra per daug per vieną dieną?

Ar blogai valgyti per daug vaisių? Visų pirma, tai priklauso nuo to, kokius išteklius pasirenkame konsultuotis. Pavyzdžiui, Jungtinių Valstijų žemės ūkio departamentas teigia pakanka dviejų porcijų o Amerikos širdies asociacija teigia, kad iki penkių porcijų nesukels jokių neigiamų pasekmių. Kitas klausimas priklauso nuo to, kiek vaisių gabalėlių pasirenkame suvartoti. Darant prielaidą, kad vidutinė paslauga dydis 150 gramų, aišku, kad svarbu ir vaisiaus rūšis. Pavyzdžiui, vienas bananas gali prilygti saujai vynuogių arba dviem griežinėliais supjaustytiems obuoliams.

Sveikų vaisių rekomendacijos

Ar vieni vaisiai sveikesni už kitus? Kas yra geriausi vaisiai svorio netekimui? Kiek arbūzo yra per daug? Ar galite valgyti per daug mėlynių? Tai yra keletas klausimų, kuriuos dažnai užduodame sau. Nors asmeninis skonis natūraliai atsilieps, vis tiek yra keletas vaisių siūlo didelę naudą sveikatai lyginant su kitais. Dabar pažvelkime į sveikų vaisių pavyzdžius.

Greipfrutas

Greipfrutuose ne tik labai daug vitamino Cbet jis siejamas su a labai žemas glikemijos indeksas. Tai reiškia, kad laikui bėgant jis išskiria cukrų į kraują. Kai kurie ekspertai mano, kad lėtesnis cukraus išsiskyrimas gali padėti sumažinti potraukį ir padėti tiems, kurie stengiasi išlaikyti sveiką kūno masės indeksą.

Slyvu sultys

Slyvų sultys yra dar viena alternatyva, kurią reikia apsvarstyti; ypač tiems, kurie keliauja. Kiek slyvų sulčių yra per daug? Kadangi slyvos yra lengvas vidurius laisvinantis vaistas, dauguma ekspertų rekomenduoja tai vartoti vienas puodelis (57 gramai) bus pakankamai.

Bananai

Bananuose gausu kalio ir skaidulų. Nors bananuose yra daugiau kalorijų ir cukraus nei kai kuriuose vaisiuose, didelis skaidulų kiekis juose padės asmenims jaustis sotesnis ilgesniam laikui. Kiek bananų reikėtų suvalgyti per dieną? Kai derinama su sveika mityba,. du bananai paprastai jų pakanka.

Per daug vaisių valgymo pasekmės

Ar per daug vaisių jums kenkia? Įdomu tai, kad keli tyrimai nerado neigiamo poveikio bendriems medžiagų apykaitos procesams. Tačiau reikia pažymėti, kad vartojant per didelius kiekius gali sukelti laikinų problemų, įskaitant:

  • Rūgšties refliuksas
  • Virškinimo sutrikimai
  • Skrandžio spazmai
  • Rėmuo
  • Viduriavimas

Taip yra dėl to, kad kai kuriuose vaisiuose yra natūralaus cukraus, žinomo kaip sorbitolis. Sorbitolis gali turėti lengvą vidurius laisvinantis poveikis. Kiti, kuriuose yra daug skaidulų (pvz., obuoliai, bananai ir apelsinai) gali sukelti vidurių užkietėjimą jei valgoma urmu. Vis dar svarbu paminėti, kad šis poveikis skirtingiems asmenims skirsis. Be to, reikia atsižvelgti į kitus veiksnius, tokius kaip amžius, kūno svoris ir aktyvumo lygis. Štai kodėl eksperimentavimas yra geriausias būdas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI