ALBUMINAS

ALBUMINAS

Albuminas yra pagrindinis žmogaus kraujyje esantis baltymas, kurį gamina kepenys. Albuminas padeda reguliuoti slėgį kraujagyslėse ir neleidžia kraujagyslėse esantiems skysčiams nutekėti į aplinkinius kūno audinius. Kai albumino kiekis kraujyje yra mažas (hipoalbuminemija), pacientams reikės albumino iš išorės, kad albumino kiekis padidėtų iki normalių. Mažo albumino kiekio kraujyje būklę gali sukelti inkstų ir kepenų organų sutrikimai, uždegiminis procesas arba žmonėms, kenčiantiems nuo netinkamos mitybos (netinkamos mitybos). Be hipoalbuminemijos, šio infuzijos pavidalu papildomai galima skirti albuminų, kaip gydyti būklę:

 • Gelta naujagimiams, prieš keičiant kraujo perpylimą.
 • Hipovoleminis šokas, kuris yra deguonies tekėjimo į audinius sutrikimas dėl to, kad organizmas netenka 20 procentų skysčių ar kraujo.

Albumino infuzija pakeis albuminą, kurio trūksta kraujyje, ir padidins slėgį kraujagyslių viduje, kad skystis už kraujagyslių patektų į kraujagysles. Prekių ženklai: Albuminas, Albunorm, Albapure, žmogaus albuminas Behringas, žmogaus albuminas grifols, oktalbinas, plazmbuminas, Survanta, Zenalb

Apie Albuminas

Grupė Intraveniniai skysčiai
Kategorija Receptiniai vaistai
Pranašumai
 • Hipoalbuminemijos gydymas
 • Palaikomasis gydymas esant hipovoleminiam šokui ir prieš keičiant kraujo perpylimą sergant gelta naujagimiams
Naudojama Suaugusieji ir vaikai
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos C kategorija: Tyrimai su gyvūnais parodė šalutinį poveikį vaisiui, tačiau kontroliuojamų tyrimų su nėščiomis moterimis nėra. Vaistas turėtų būti vartojamas tik tuo atveju, jei laukiama nauda yra didesnė už riziką vaisiui. Yra žinoma, kad albumino injekcijos patenka į motinos pieną. Maitinančioms motinoms, jei norite vartoti šį vaistą, turėtumėte dar kartą aptarti su gydytoju riziką ir naudą.
Vaisto forma IV

Įspėjimas:

 • Būkite atsargūs vartodami albuminą, jei turite aukštą kraujospūdį (hipertenziją), širdies ligas (ypač širdies nepakankamumą), plaučių edemą ar sunkią anemiją.
 • Pasakykite gydytojui, jei vartojate kitus vaistus, įskaitant papildus ir vaistažoles, kad išvengtumėte nepageidaujamos vaistų sąveikos.
 • Jei pasireiškia alerginė reakcija arba perdozavimas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Albumino dozė

Ši albumino infuzijos dozė vaikams ir suaugusiems:

Būklė Dozė
Hipoalbuminemija Suaugęs: Didžiausia dozė yra 2 g / kg per dieną, infuzijos greitis yra 5 ml per minutę (5% tirpalui) arba 1-2 ml per minutę (20% tirpalui).
Gelta įjungta naujagimis Naujagimiai: 1 g/kg sušvirkščiama prieš keičiamąjį perpylimą, infuzijos greičiu 5 ml per minutę (5% tirpalui) arba 1-2 ml per minutę (20% tirpalui)
Hipovoleminis šokas Suaugusieji: 25 g, infuzijos greitis 5 ml per minutę (5% tirpalui) arba 1-2 ml per minutę (20% tirpalui). Gydytojas iš naujo įvertins paciento reakciją į albumino vartojimą. Vaikai: a ne daugiau kaip 1 g / kg, kai infuzijos greitis yra 5 ml per minutę (5% tirpalui) arba 1-2 ml per minutę (20% tirpalui). Infuzijos kiekis bus koreguojamas atsižvelgiant į paciento reakciją

Naudojant Albuminas Teisingai

Albumino infuziją suleis gydytojas arba medicinos personalas pagal gydytojo nurodymus. Prieš naudodami atkreipkite dėmesį į albumino pakuotės turinį. Albumino skystis yra skaidrus ir be dalelių. Nenaudokite, jei skystis pakeitė spalvą, jame yra dalelių arba nutekėjo pakuotė. Paprašykite medicinos pareigūno duoti naują.

Albumino sąveika su kitais vaistais

Būkite atsargūs, jei norite vartoti vaistus nuo hipertenzijos AKF inhibitoriai kartu su albumino infuzija, nes tai gali sukelti nepageidaujamų reakcijų.

Atpažinkite šalutinį poveikį ir pavojus Albuminas

Kai kurie šalutiniai poveikiai, kurie gali atsirasti sulašinant albumino:

 • Dilgėlinė arba biduranas
 • Karščiavimas
 • Karščio pylimai sensacija
 • Ištroškęs
 • Padidėjęs kraujospūdis
 • Galvos skausmas
 • Pykinimas ir vėmimas
 • Širdies susitraukimų dažnis padažnėja (tachikardija) arba sumažėja (bradikardija).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI