7 esminiai veiksniai renkantis geriausiai tinkančią sporto salę

7 esminiai veiksniai renkantis geriausiai tinkančią sporto salę

Šventės baigėsi, prisisotinai visokio maisto, o tavo svoris išaugo dvigubai ar net trigubai. 1 tikslas jūsų sąraše yra susigrąžinti formą. Jūs netgi sukūrėte planą, bet liko tik pasirinkti sporto salę, kurioje galėtumėte saugiai deginti tuos riebalus. Bet kaip žinoti, kuri sporto salė jums labiausiai tinka?

Pasirinkus tinkamiausią sporto salę, pvz., Noting Hilo sporto salę, jūsų kelionė link sveikesnio ir tvirtesnio „jūs“ taps sklandesnė ir lengvesnė. Taip yra todėl, kad sporto salės pasirinkimas vaidina svarbų vaidmenį išlaikant motyvaciją ir užtikrinant komfortą kiekvieno apsilankymo metu.

Atsižvelgiant į šias realijas, pateikiame 7 svarbiausius veiksnius, į kuriuos turite atidžiai atsižvelgti, kai ieškote sau tinkamiausios, tinkamai įrengtos sporto salės:

1. Nario mokesčiai

1 veiksmas, kurį turėtumėte atlikti prieš užsiregistruodami bet kurioje konkrečioje vietinėje sporto salėje, yra narystės mokesčių palyginimas. Sporto salės nario mokesčiai gali labai skirtis ir dažnai priklauso nuo sutarties trukmės.

Dauguma sporto salių paprastai siekia, kad suinteresuoti nariai įsipareigotų sudaryti ilgalaikes sutartis. Tačiau nebūkite verčiami ar verčiami eiti šiuo keliu, jei nuoširdžiai tikite, kad taip ilgai nebūsite 100% įsipareigoję.

Jei reikia, įsitikinkite, kad lyginate kainas. Galite mėgautis ypatingais pasiūlymais, ypač vasaros pabaigoje ar Naujaisiais metais. Tačiau visada turėkite tai omenyje – tai ne visada priklauso nuo išlaidų. Atvirkščiai, svarbu pasirinkti tinkamiausią sporto salę, kuri jus motyvuotų treniruočių metu.

2. Vieta

Niekas niekada nemėgo kovoti su intensyviu eismu ilgų ir įtemptų dienų pabaigoje. Taip pat neturėtų būti pasirinkta praleisti bent dvigubai daugiau treniruočių laiko važiuojant į sporto salę ir iš jos.

Vietoj to galite sutelkti dėmesį į sporto salę, esančią kažkur pakeliui į darbą ir atgal. Turėtumėte sutelkti dėmesį į sporto sales, kurios nėra per toli nuo jūsų gyvenamosios vietos; Idealiu atveju rinkitės tuos, kurie yra ne daugiau kaip pėsčiomis arba bėgiodami nuo namų.

Ko verta, važiuodami pro šiose vietose esančias sporto sales visada priminsite, kad trūkinėjate nuo užsispyrusių kūno riebalų.

7 esminiai veiksniai renkantis geriausiai tinkančią sporto salę

3. Įranga

Sporto salė nėra sporto salė, jei joje trūksta būtinų naujausių treniruoklių. Įrangos kokybė taip pat daug ką pasako apie sporto salės skonį, vientisumą ir sąžiningumą.

Patikrinkite, ar hantelių yra daugiau nei pakankamai, net kai sporto salėje yra daug narių. O kaip su valdomomis mašinomis? Kiek rūšių valdomų mašinų yra sporto salėje? Jums reikia šių mašinų, kad galėtumėte be jokių iššūkių dirbti su įvairiomis raumenų grupėmis.

Kartais galite pasirodyti sporto salėje tik tam, kad sužinotumėte, jog dauguma norimų naudoti mašinų yra užimti. Tačiau kai kurios sporto salės siūlo nedidelę paslaugą, kuri apima tam tikro aparato rezervavimą tam tikram laikotarpiui. Sužinokite, ar jūsų tiriamos sporto salės siūlo šią galimybę nariams.

4. Darbo valandos

Sužinokite apie savo kaimynystėje esančių sporto salių darbo valandas arba pakeliui į darbą ir iš jo. Pavyzdžiui, dauguma žmonių mėgsta įprastas treniruotes labai anksti ryte. Taigi, jei patenkate į šią grupę, pasidomėkite, ar sporto salės šiuo laikotarpiu dirbs.

Kai kuriose sporto salėse taikomos griežtos taisyklės dėl atostogų. Sužinokite, kas tai yra, ypač jei per valstybines šventes mėgstate daug laiko praleisti sportuodami. Jei šiuo laikotarpiu mėgstama sporto salė uždaryta, tai gali pabloginti nuotaiką.

Taip pat pasidomėkite, ar sporto salė veikia ir vakarais. Pavyzdžiui, kai kurie nori pasportuoti sporto salėje grįždami namo iš darbo dienos pabaigoje. Jei priklausote šiai kategorijai, norite užtikrinti, kad sporto salė dirbs naktį.

7 esminiai veiksniai renkantis geriausiai tinkančią sporto salę

5. Narių demografija

Tai labai svarbu, nors dauguma žmonių į šį veiksnį neatsižvelgia, kol nepateikia galimybių. Pavyzdžiui, daugelis moterų, kurios mėgsta mankštintis, nori tai daryti tik moterų sporto salėje, ty sporto salėje, kurioje nėra jokių vyrų.

Mišri sporto salė gali būti puiki vieta ir galimybė susitikti su priešingos lyties žmonėmis. Tačiau iš tikrųjų ne visi to norėtų. Jei nesate mišrių sporto salių gerbėjas, ieškokite savo pasirinkimo, atsižvelgdami į kitus čia pabrėžtus veiksnius.

6. Asmeninių treniruočių galimybių prieinamumas

Jei norite greičiau pasiekti savo kūno rengybos tikslus ir padaryti svorio metimo kelionę be kliūčių ar sklandžiau, jums reikia apmokyto arba kvalifikuoto asmeninio trenerio.

Sužinokite, ar sporto salėje yra tokia galimybė ir ar narystės mokesčiai padengia darbo su asmeniniu treneriu išlaidas. Visada pravartu iš anksto žinoti, ar nereikės šiek tiek papildomai mokėti, kad gautumėte įgudusio asmeninio kūno rengybos specialisto paslaugas.

7 esminiai veiksniai renkantis geriausiai tinkančią sporto salę

7. Higiena

Taip pat svarbu, kad sporto salė visada būtų švari. Neignoruokite šio esminio veiksnio, nes šiose vietose gali išsivystyti neįtikėtinai didelė mikrobų koncentracija.

Įsitikinkite, kad kiekviena įranga yra švari ir kruopščiai nuvalyta dezinfekavimo priemonėmis. Be to, turi būti daugiau nei pakankamai purškimo buteliukų ir rankšluosčių, kuriuos būtų galima naudoti ant įrangos.

Būtinai apžiūrėkite persirengimo kambarius, vonios kambarius ar tualetus sporto salėje. Jie turi būti nepriekaištingai švarūs ir retkarčiais nukenksminti.

Išvada

Iki šiol turėtumėte turėti visapusišką idėją, į ką atkreipti dėmesį prieš pasirenkant sporto salę. Nors visi šiame vadove paryškinti veiksniai yra vienodai svarbūs, kai kurie gali būti linkę į vienus nei į kitus.

Tačiau, jei nenurodysite taško, galite sugadinti svorio metimo kelionės į idealiai tinkantį ir sveiką kūną efektyvumą ir sklandumą. Tai taip pat gali baigti jūsų įsipareigojimą ar atsidavimą bet kokiam asmeniniam kūno rengybos tikslui, kurį išsikėlėte sau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI