6 paprasti būdai numalšinti pečių skausmą

6 paprasti būdai numalšinti pečių skausmą

Nešiojame daug įtampos aplink kaklą ir pečių sritį, daug daugiau, nei suvokiame. Mes pripratome prie tokio įtempto gyvenimo būdo, kad pamiršome, ką reiškia sustoti ir skirti minutę pasirūpinti savimi.

Pečių skausmas yra vienas iš labiausiai paplitusių negalavimų tarp šiuolaikinių užimtų suaugusiųjų. Nors su skausmu susidoroti nepatogu, netrunka šiek tiek palengvėti pečių sąnariams atliekant kelis paprastus pratimus. Dažnai jaučiame skausmą, nes mūsų raumenys įsitempė nuo viso streso, kurį pasąmoningai nešiojome. Nepadeda ir kelių valandų darbo dienos knibždesys prie kompiuterio.

Geriausias būdas numalšinti peties skausmą yra nuolatinės fizioterapijos procedūros. Be to, jums gali būti įdomu įtraukti keletą švelnių pratimų į savo kasdienybę. Štai keletas puikių būdų, kaip sumažinti patiriamą peties skausmą:

Suaktyvinkite savo kraujotaką

Prieš pradėdami šiuos pratimus, pabandykite atlikti greitą dviejų minučių apšilimą. Dėl to kraujotaka juda per kaklo ir pečių sritį. Atlikdami kiekvieną iš šių pečių pratimų, norėsite išlaikyti pozą bent 30 sekundžių, kol pakeisite pusę. Jei reikia, tarp kiekvieno pečių pratimo padarykite 10 sekundžių pertrauką. Tada sugrįžkite atgal, kai tik būsite pasiruošę.

Visi toliau nurodyti pratimai turi užtrukti ne ilgiau kaip dešimt minučių, priklausomai nuo to, kiek laiko turėtumėte pasitempti. Dešimt minučių galite lengvai praleisti dieną, net jei turite labai užimtą rutiną. Eikime tiesiai į darbą.

Pečių ritinėliai, skirti sušildyti pečius

Ritiniai ant pečių yra puikūs, nes jie nėra specialiai apšilimas. Tai yra žingsnis, skirtas padėti pagreitinti jūsų kraujotaką, ir jūs galite tai padaryti bet kada, kai jūsų pečiai jaučiasi ypač įtempti ar įsitempę.

Pradėkite pasukite pečius į priekį 30 sekundžių. Tada pakeiskite judesio kryptį dar 30 sekundžių. Jei norite, šį pratimą galite pratęsti ilgiau.

Kryžminis rankų tempimas

Šis tempimas prailgins jūsų pečių raumenis ir šiek tiek palengvės, jei jaučiatės ypač įtempti ties vidurine pečių dalimi. Vieną ranką ištieskite per priekinę krūtinės dalį, laikydami ranką tiesiai. Galite šiek tiek sulenkti alkūnes, jei jums geriau.

Tada tiesi rankos delnas turi laikyti priešingo peties nugarą. Pavyzdžiui, jei jūsų kairė ranka yra tiesi, kairės rankos delnas turi priglusti prie dešiniojo peties mentės. Dešinė ranka švelniai stums kairiosios rankos alkūnę atgal į save, kad pajustumėte gražų tempimą išilgai visos viršutinės kairės rankos. Pakartokite judesį kitoje pusėje.

Jei nenorite, jums nereikia sulenkti rankų ir liesti pečių ašmenis. Galima laikyti tiesią ranką ir taip pat ją ištiesti, jei taip geriau.

6 paprasti būdai numalšinti pečių skausmą

Tricepso ruožas

Paimkite kairę ranką ir ištieskite ją už savęs. Šį kartą kairiosios rankos delnas turi liesti nugaros vidurį, tiesiai tarp menčių. Jūsų alkūnės turi būti tiesiai prie galvos.

Dešine ranka švelniai stumkite kairę alkūnę link nugaros, taip pat ištempdami visą tricepso sritį. Jei norite, palaikykite 30 sekundžių ar ilgiau prieš keisdami pozicijas.

Krūtinės tempimas

Jūsų krūtinės ir krūtinės raumenys yra sujungti su pečiais. Kai jaučiatės įtempti, šios srities ištempimas gali padėti šiek tiek palengvėti. Pradėsite abi rankas padėdami už savęs (jos turėtų būti arti apatinės nugaros arba nugaros vidurio), o tada susipynę pirštus.

Sudėję rankas už savęs, stumsite žemyn ir tolyn. Tai darydami stumsite krūtinę į priekį.

Viršutinio trapecinio raumenų tempimas

Viršutinis trapecinis raumuo yra didelis raumuo, einantis per kaklą ir pečių sritį. Jei jaučiate skausmą ar skausmą, svarbu atlikti šį tempimą.

Padėkite kairę ranką prie šono, delnu priglausdami prie kėdės arba grindų. Dešine ranka patraukite galvą ir pakreipkite ją į dešinę. Šioje padėtyje visas jūsų petys ir kaklas kairėje pusėje gerai ištempiami per tuos raumenis.

Pakanka 10 minučių per dieną, kad palengvėtų jūsų skaudantys pečių raumenys. Jei neturite laiko atlikti visų 10 minučių vienu ypu, suskirstykite juos į mažesnius pratimus, kuriuos periodiškai atliekate per dieną, kai tik reikia palengvėjimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI