Kaip oro kondicionieriai padeda vaikams?

Kaip oro kondicionieriai padeda vaikams?

Mažieji naujagimiai yra labai jautrūs dideliems karščiams, todėl gali lengvai perkaisti. Kūdikiams ir mažiems vaikams yra svarbu, kad būtų tinkamose patalpose, kad galėtų gerai išsimiegoti naktimis ir dienomis. Oro kondicionieriai yra puikus pasirinkimas, kadangi galėsite reguliuoti temperatūras ir jūsų patalpose bus gaivus oras. Vasarą mes patiriame didelius karščius, todėl kai kurie tėvai sėdi prie vaikų ir patiria bemieges naktis, kad įsitikintų, kad jų vaikai neperkaistų.

Vėsesnė kambario temperatūra apsaugo nuo karščio bėrimo

Lietuvoje yra labai karštos vasaros, todėl atsiranda rizika, kad jūsų vaiką gali išberti nuo karščio. Jūs galite susireguliuoti oro kondicionierių pagal savo norus, o vaiką aprengti plonais medvilniniais drabužiais, kurie padės karščio išbėrimo.

Tinkamai nustatykite oro pūtimą

Labai svarbu, kad šviežio oro putimą nustatytumėte ne į lovą. Vaiko lovytę stenkitės pastatyti tinkamu atstumu nuo oro kondicionavimo sistemos, kad Jūsų vaiko neperpūstų.

Tinkamos temperatūros nustatymas

Perkaitimas vasaros metu vaikams ir kūdikiams yra dažna problema. Dauguma vaikų gydytojų rekomenduoja, kad patalpose būtų nustatoma 18 – 21 laipsnio temperatūra. Su šia temperatūra Jūsų vaikas galės lengviau išsimiegoti ir bus apsaugotas nuo visų perkaitinimo galimybių.

Vaikams nėra per didelių atsargumo priemonių. Labai svarbu sukurti jiems tinkamą klimatą.  Norime paminėti, kad oro kondicionierių montavimas yra populiari paslauga, todėl siūlome nelaukti karštų orų ir užsisakyti šią paslaugą iš anksto.

Išsimiegos geriau ne tik vaikai

Karštomis dienomis yra labai sunku užmigti, o tuo labiau gerai išsimiegoti. Su oro kondicionieriumi Jūs galite pasidaryti norimą temperatūrą. Tai reiškia, kad nustačius 21 laipsnį, patalpai atšalus arba sušilus, kondicionierius pradės veikti, kol pasieks reikiamą temperatūrą.

Išvengsite galimų parazitų

Kiekviena vėdinimo sistema turi filtrus, kurie gali išvalyti orą nuo blusų ir kitų bakterijų. Su atidarytu langu Jūs tikrai nepasieksite tokio švaraus oro, kaip su kondicionavimo sistemomis. Patalpose bus sumažintas pelėsis, žiedadulkės, alergenai ir drėgmė.

Norint išlaikyti tinkamą sistemos veikimą ir švarą namuose, rekomenduojama kondicionieriaus filtrus valyti kas 30 – 50 dienų, kad filtras būtų švarus ir galėtų tinkamai atlikti savo funkciją.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI