5 testosterono didinimo pratimai

5 testosterono didinimo pratimai

Testosteronas yra hormonas, kurį gamina tiek vyrai, tiek moterys, tačiau jis ypač svarbus vyrams. Jis padeda reguliuoti daugelį organizmo procesų, įskaitant lytinį potraukį ir kaulų tankį. Testosterono lygis natūraliai mažėja žmonėms senstant, todėl gali sumažėti energijos lygis, sumažėti raumenų masė ir kt. Laimei, yra 5 pratimai, kuriuos galite atlikti, kad padidintumėte testosterono kiekį!

Pailsėkite ilgiau

Remiantis tyrimu, vyrai, kurie ilsėjosi ilgiau, turėjo daugiau nei du kartus daugiau testosterono nei tie, kurie to nedarė. Taigi, jei bandote padidinti testosterono lygį, svarbu pakankamai išsimiegoti! Jei norite padidinti testosterono lygį, vienas iš pirmųjų dalykų, kurį galite padaryti, yra ilgesnis poilsis tarp treniruočių. Manoma, kad sutrumpėjus žmonių mankštai, padidėja kortizolio (streso hormono) gamyba, o tai sumažina testosterono lygį. Kalbant apie testosterono lygio didinimą, galbūt nemanysite, kad miegas turi ką nors bendro, bet tiesa ta, kad pakankamai ilsintis naktį iš tikrųjų gali turėti didžiulį poveikį bendrai testosterono gamybai. Tyrimai rodo, kad vyrai, kurie kokybiškai miega nuo šešių iki aštuonių valandų.

Didelio intensyvumo intervalinės treniruotės

Didelio intensyvumo intervalinės treniruotės yra puikus būdas deginti riebalus ir padidinti testosterono lygį. Nors galbūt nemanote, kad kardio treniruotės būtų naudingos svorių kilnojimui, ji iš tikrųjų padeda jūsų kūnui palaikyti aukštesnį testosterono lygį, taip pat padidinti treniruotės metu sudegintų kalorijų skaičių. HIIT treniruotės yra vienas geriausių būdų, kaip auginti raumenis ir padidinti testosterono kiekį. Tuo pačiu metu. Taip yra todėl, kad HIIT greitai degina riebalus, o tai padidina testosterono lygį daug greičiau nei kitos treniruotės, tokios kaip pastovios būsenos kardio ar sunkiosios atletikos.

Pasipriešinimo treniruotės

Kitas puikus būdas padidinti testosterono kiekį – kilnoti svorius. Nors daugelis žmonių mano, kad sunkumų kilnojimas ir raumenų auginimas sumažins testosterono kiekį, tyrimai rodo, kad iš tikrųjų atsitinka priešingai! Tiesą sakant, vyrai, kurie reguliariai kilnoja svorius, turi daug didesnį testosterono kiekį nei tie, kurie to nekelia, be to, tai padeda jiems greičiau auginti raumenis. Taigi, jei ieškote sveiko būdo padidinti testosterono kiekį, tada pasipriešinimo treniruotės tikrai yra tinkamas būdas! Nors gali atrodyti, kad valgymas neturi nieko bendra su didėjančiu testosterono kiekiu, dieta iš tikrųjų vaidina didžiulį vaidmenį nustatant, ar gaminate pakankamai hormonų raumenų augimui ir stiprumui. Valgydami daug baltymų padidinsite testosterono gamybą, taip pat padidinsite raumenų masę ir jėgą.

Atsparumo treniruotės yra vienas geriausių testosterono didinimo pratimų, kurį galite atlikti reguliariai. Šio tipo pratimai leidžia jūsų kūnui gaminti daugiau testosterono, nes jis ardo raumenų audinį, o tai žymiai padidina testosterono kiekį.

Pakelkite sunkųjį

Daugelis žmonių, kurie bando padidinti savo testosterono kiekį, sutelks dėmesį tik į tam, kad sustiprėtų atlikdami tam tikrus kėlimus, tokius kaip spaudimas ant suoliuko ir pritūpimai. Tačiau tai klaida, nes galite sustiprėti visuose savo kėlimų metu padidindami svorį, kurį keliate atlikdami kiekvieną pratimą, o ne tik tam tikrus. Be to, pakeiskite savo kasdienybę: galiausiai nepamirškite karts nuo karto ką nors pakeisti! Jūsų kūnas prisitaikys prie bet kokios treniruočių programos, jei tai daroma per ilgai, todėl gali sumažėti testosterono lygis. Pabandykite pakeisti savo treniruočių rutiną kas kelias savaites, kad galėtumėte toliau treniruotis taip, kad tuo pat metu būtų sunku ir veiksminga! Kilnokite didelius svorius bent tris kartus per savaitę, periodiškai keisdami savo rutiną padidinsite testosterono lygį! Atliekant bet kurį iš šių pratimų atskirai, daug nepavyks, tačiau atliekant visus juos kartu galite padidinti testosterono kiekį.

Kūno svorio pratimai

Kūno svorio pratimai yra dar vienas būdas padidinti testosterono kiekį. Tokio tipo treniruotės suteikia daugiau laisvės, o tai reiškia, kad jos nėra tokios sunkios kūnui kaip sunkioji atletika. Tačiau nesuklyskite – šie pratimai vis tiek padeda didinti testosterono lygį, nes jie suteikia puikią treniruotę ir nėra pernelyg sunkūs! Apskritai, yra daugybė būdų, kaip padidinti testosterono kiekį. Tiesiog atminkite, kad svarbu nesusitelkti tik į vieną pratimą, o pabandykite atlikti visų šių pratimų derinį kartu! Tai padidins testosterono lygį, o tai pagerins treniruotes, padidins raumenų masę ir neteksite riebalų!

Pabandykite atlikti tokius pratimus kaip atsispaudimai, prisitraukimai, apverstos eilės ir pritūpimai. Pabandykite kiekvieną dieną vieną minutę šokinėti virve, kad sudegintumėte papildomų kalorijų. Tai gali padidinti T lygį iki 20% tik per 12 savaičių!

Apibendrinant galima pasakyti, kad tinkami pratimai kartu su sveika mityba yra vienas geriausių būdų padidinti testosterono kiekį. Atlikdami šiuos penkis pratimų tipus būsite geresnės treniruotės ir padidinsite raumenų masę! Išbandykite juos šiandien patys ir sužinokite, kiek testosterono jis gali padidinti jūsų organizmo gebėjimą gaminti hormonus, kurie yra svarbūs raumenų augimui ir stiprumui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI