20 pratimų, kad jūsų diena būtų fiziškesnė

20 pratimų, kad jūsų diena būtų fiziškesnė

Nors Ligų prevencijos ir kontrolės centrai (CDC) pataria suaugusiems bent 150 minučių per savaitę užsiimti vidutinio sunkumo ar intensyvia aerobine veikla (arba maždaug 20 minučių per dieną) ir dvi dienas raumenų stiprinimo veikla, CDC apskaičiavo, kad beveik 80 procentų amerikiečių nesilaiko šių rekomendacijų.

Laimei, yra sidabrinis pamušalas. Studijoje Lancetas nustatė, kad mirštamumui sumažinti ir gyvenimo trukmei pailginti pakanka vos 15 minučių mankštos per savaitę. Nors vis tiek rekomenduoju, kai įmanoma, į savo kasdienybę įtraukti daugiau mankštos, pripažinkime: nors savo įtemptame tvarkaraštyje ne visada galime skirti laiko pilnoms treniruotėms, kiekvienas iš mūsų galime rasti bent tuos 15 minučių per savaitę… ir dažnai kelis kartus per savaitę.

Vis dar bijai minties apsilankyti sporto salėje? Surinkau keletą savo mėgstamiausių mankštos patarimų, kad į jūsų dieną įtraukčiau daugiau mankštos.

Dėl šių gudrių būdų jūs ir jūsų šeima greitai tapsite aktyvūs.

20 pratimų

Pridėkite intervalines treniruotes

Maksimaliai padidinkite savo laiką ir sudeginkite daugiau kalorijų treniruodamiesi. Šis metodas apjungia trumpas didelio intensyvumo intervalines treniruotes su atkūrimo fazėmis, padedančias greičiau deginti riebalus ir pagerinti širdies ir kraujagyslių būklę.

Tyrinėkite savo miestą

Tikėtina, kad ten, kur gyvenate, yra nemažai nebrangių kūno rengybos užsiėmimų – ir jie neturi jaustis kaip darbas!

Pakeiskite kelionę į darbą ir atgal

Vidutinis amerikietis per metus važinėdamas į darbą praleidžia 38 valandas. Kodėl gi nepadarius kelionės į darbą ir atgal?

Jei dirbate mieste, kuriame į darbą važiuojate viešuoju transportu, apsvarstykite galimybę anksčiau išlipti iš traukinio ar autobuso ir pavaikščioti keletą papildomų minučių – po kelių dienų atstumo net nepastebėsite.

Ar jums pasisekė, kad bent kelias dienas per savaitę gyvenate pėsčiomis ar dviračiu iki darbo? Iškeiskite metro bilietą į patogius batus ir lipkite į grindinį! Važiavimas dviračiu į darbą, atskirai nuo važiavimo dviračiu laisvalaikio valandomis, buvo susijęs su širdies ir kraujagyslių ligų sumažėjimu.

Jei vairavimas yra neišvengiamas, pabandykite pastatyti automobilį už kelių kvartalų arba kuo toliau nuo įėjimo į automobilių stovėjimo aikštelę.

Turėkite pasivaikščiojimo susitikimus

Pripažinkime: susitikimai gali būti ilgi, varginantys ir dažnai neproduktyvūs. Suteikite savo komandai gaivaus oro gurkšnį – tiesiogine to žodžio prasme – organizuodami vaikščiojimo susitikimus.

Greitai pasivaikščiokite, kol kas savaitę pasieksite susitikimus arba peržiūrėkite projekto logistiką. Jūs netgi galite rasti naujų sprendimų senoms problemoms.

2014 metais atliktas tyrimas parodė, kad vaikščiojimas kalbant gali padidinti kūrybiškumą net 60 procentų.

Vedžiokite šunį

Užuot delegavę vedžiojimą su šeimos augintiniu savo vaikams, pradėkite ir užbaikite dieną išvesdami Fido į greitą pasivaikščiojimą. Vos 20 minučių pasivaikščiojimo jūsų šuo gali sudeginti apie 130 kalorijų. E

ar geriau? Nueikite į šunų parką ir meskite kamuolį.

Susitikite su draugais treniruotėms

Galbūt planuojate pasitempti treniruotėje, bet tada draugas, kurio seniai nematėte, pakviečia jus laimingos valandos. Užuot pasirinkę socialinį gyvenimą ir kūno rengybą, derinkite abu.

Vietoj vėlyvųjų pusryčių ar gėrimų susitikite su draugais fitneso pamokoje arba bėgiokite po apylinkes. Ne tik kokybiškai praleisite laiką ir pasportuosite, bet ir piniginė jums padėkos!

Lipkite laiptais

Sutvirtinkite sėdmenis ir padidinkite širdies susitraukimų dažnį visą dieną pakeldami liftus ir eskalatorius ir lipdami laiptais. Nesvarbu, ar esate biure, ar prekybos centre, nustebsite, kaip greitai tie papildomi laiptų skrydžiai prisidės visą dieną.

Visą dieną judėkite

Kai dauguma iš mūsų privalo būti savo biuruose nuo 9 iki 17 val. (ar ilgiau!), turime išnaudoti visas savo situacijas. Užuot rašę bendradarbiui el. laišką ar paėmę ragelį, eikite į to asmens biurą ir pasikalbėkite akis į akį.

Per pietus pasivaikščiokite, o ne valgykite prie kompiuterio. Šie pratimai ir trumpi atstumai iš tikrųjų sudaro nemažai papildomų žingsnių per savaitę.

Laikykite automobilį garaže

Vykdote reikalus po miestą? Sutaupykite degalų, o ne trumpus atstumus eikite pėsčiomis arba važinėkite dviračiu.

Atostogas darykite kitaip

Pasitraukimas iš kasdienės rutinos nereiškia, kad treniruočių planas turi sugriūti į dalis. Praleiskite ekskursijas po miestą dideliais autobusais ir tyrinėkite naują miestą, eidami pėsčiomis. Ieškokite viešbučių su sporto salėmis arba bendradarbiaukite su vietiniais kūno rengybos centrais.

Arba suplanuokite atostogas, susijusias su jus dominančia veikla. Jei norėjote nubėgti 10 tūkst., užsiregistruokite atostogauti mieste, kurį norėtumėte aplankyti.

Ar norėjote padirbėti su savo rankų balansais? Ieškokite jogos rekolekcijų.

Suplanuokite treniruotes

Suplanuoti reikalus nurodant datą ir laiką, užuot įtraukus juos į nesibaigiantį darbų sąrašą, yra efektyvesnis būdas įgyvendinti projektus. Suplanuokite treniruotes ir nustatykite žadintuvą taip pat, kaip tai darytumėte susitikimo ar vakarienės metu.

Įtraukite vaikus

Viena iš priežasčių, kodėl žmonės dažnai mano, kad neturi laiko mankštintis, yra ta, kad jie negali pakankamai ilgai atitrūkti nuo vaikų, kad galėtų mankštintis. Sakau, atsineškite juos kartu!

Paprašykite savo vaikų kartu su jumis atlikti modifikuotą HIIT treniruočių DVD versiją. Nuneškite juos į parką šaudyti į ratus ar žaisti futbolą. Nugalėk karštį ir eik kartu maudytis vasarą.

Jūs ne tik praleisite brangų laiką su savo vaikais, bet ir jie sužinos, kaip atrodo sveikas gyvenimo būdas.

Pasinaudokite socialiniais tinklais savo naudai

„Facebook“ yra naudinga daugiau nei pamatyti, ką veikia jūsų seni vidurinės mokyklos klasės draugai. Naudokite savo socialinius tinklus, kad prisiimtumėte atsakomybę.

Labiau tikėtina, kad atsikelsite anksti ryte, jei apie tai paskelbėte išvakarėse. Taip pat galite jį naudoti norėdami įdarbinti draugus, kurie prisijungtų prie jūsų kūno rengybos kelionės, nesvarbu, ar užsiimkite fizine veikla realiame gyvenime, ar tiesiog pradžiugindami vieni kitus.

Pasipuoškite žiūrėdami televizorių

Užuot susirangę ant sofos su užkandžiais, kol išvalysite DVR, naudokite laiką tam, kad atliktumėte keletą pratimų. Kūno svorio pratimus, tokius kaip šokinėjimas keltuvais, aukšti keliai, lentos, atsispaudimai, susitraukimai ir kt., galima atlikti naudojant nulinę įrangą. Pridėkite šiek tiek svarmenų, kad nudegintumėte dar labiau.

Stebėkite savo pažangą

Jei esate asmuo, kuris geriausiai dirba su vaizdiniais elementais, investavimas į žingsniamatį gali būti jums tinkamas. Jis stebės jūsų žingsnius, parodys jūsų kasdienę pažangą ir paskatins jus sėlinti kelis papildomus žingsnius per dieną.

Padarykite mankštą smagią

Sunku mankštą paversti kasdieniu įpročiu, jei nesilinksminai. Raskite veiklą, kuri tu mėgaukitės – nesijaudinkite, kas „madinga“ ar ne.

Nesvarbu, ar tai būtų pilatesas, slidinėjimas, bėgimas, žygiai pėsčiomis, plaukimas ar kažkas visiškai kitokio, renkantis treniruotes, kurios jums iš tikrųjų patinka, labai svarbu. Kai puikiai leidžiate laiką, nesijaučiate kaip mankštintis.

Išbandykite ką nors naujo

Neapsiribokite tik tais mankštos būdais, su kuriais susipažinote. Išbandykite naują treniruočių klasę arba prisijunkite prie savo draugo tose beprotiškose spalvų lenktynėse.

Nors kiekviena treniruotė gali būti ne jūsų mėgstamiausia, tiesiog galite rasti kažką kitokio, kuris jums patinka – ir tai leis jūsų raumenims spėlioti.

Laikykite pigiai

Treniruotės neturi būti brangios. Treniruočių DVD ir „YouTube“ vaizdo įrašai yra puikus būdas paįvairinti savo kasdienybę ir paprastai jiems nereikia jokios įrangos. Nuo pilateso iki kardio treniruočių iki jėgos treniruočių galite rasti vaizdo įrašą ar kanalą, atitinkantį jūsų pomėgius.

Išsikelk tikslą

Kai stengiatės kažko konkretaus, lengviau išlikti motyvuotam. Ar norėjote pradėti kirsti daugiau mylių? Užsiregistruokite vietinėse lenktynėse, kad įsitikintumėte, jog pateksite į trasą.

Ar norite išlaikyti rankų pusiausvyrą savo jogos praktikoje? Įsipareigokite keletą minučių per dieną skirti atsispaudimams, kad sustiprintumėte jėgą.

Jausitės daug mieliau, kai pasieksite savo tikslą – tada nustatykite naują!

Tam naudokite programėlę

Ar yra kažkas, ko išmanieji telefonai negali padaryti? Pradėkite dirbti naudodami kūno rengybos stebėjimo įrankį – naudokite intervalo laikmačio signalus, kad galėtumėte trumpai sportuoti visą dieną, atsisiųskite specialių treniruočių programų arba bėgdami nuo zombių.

Šiek tiek daugiau mankštos įtraukimas į savo kasdienį gyvenimo būdą neturi būti nuobodu ar nuobodu. Su šiais 20 pratimų pasijusite tvirtesni ir greitai pasieksite rekomenduojamą savaitės mankštos kiekį!

 

Šaltinis Dr Axe

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI