Riebalų mažinimas vyrams – kaip atsikratyti meilės rankenų ir alaus žarnų

Riebalų mažinimas vyrams – kaip atsikratyti meilės rankenų ir alaus žarnų

 

Jei norite atsikratyti meilės rankenų ir paslėptų visceralinių pilvo riebalų, čia yra geriausias riebalų metimo vadovas vyrams. Meilės rankenos ir alaus žarnos aplink pilvą yra vienas užsispyręs riebalų, kurį reikia prarasti. Bet jūs galite numesti riebalų ir pagerinti savo kūno sudėjimą bei bendrą sveikatą naudodamiesi keliais paprastais patarimais. Nesvarbu, ar turite alaus žarną, kurioje didžioji dalis riebalų yra pilvo priekyje, ar meilės rankenos, rodančios riebalų perteklių jūsų liemens šone, problema yra ta pati. Nepriklausomai nuo to, kurioje pilvo dalyje nešiojate riebalus, dažna problema yra kūno riebalų perteklius. Jei stropiai atlikote šešių paketų treniruotes, po pilvo riebalais gali būti net liesų raumenų. Bet jūs niekada nematote išsivysčiusių raumenų, nebent atsikratysite storo pilvo riebalų sluoksnio. Taigi, kai norite pasiekti susmulkintą šešių paketų išvaizdą, nepaprastai svarbu numesti riebalus. Ir tai prasideda nuo švarios mitybos. Čia yra 5 žingsnių vadovas, kaip numesti riebalų, kad vyrai prarastų meilės rankenas ir alaus žarnas.

Susitvarkyti mitybą

Kai galvojate apie dietos sutvarkymą, kad numestumėte riebalus, dauguma žmonių mano, kad jiems reikia mitybos plano arba konkretaus mitybos plano. Jei dirbate geriau pagal suplanuotą planą, eikite į priekį ir laikykitės pilvo riebalų dietos plano. Bet tiems iš mūsų, kurie trokšta kur kas daugiau laisvės, kai kalbama apie maistą, štai toks metodas, kurį rekomenduoju. Pirmas dalykas yra išvalyti šaldytuvą ir sandėliuką. Visą laiką būdamas apsuptas perteklinio cukraus, alkoholio ir nesveiko maisto, riebalų mažinimas tampa dar sudėtingesnis. Vietoj to, greitai išvalykite ir atsikratykite maisto produktų, kurie nepadeda jūsų riebalų mažinimo tikslo. Iš ten pripildykite savo šaldytuvą maistingesniais daiktais, tokiais kaip daržovės, vaisiai, grūdai ir pupelės. Stenkitės valgyti iš šaldytuvo ir sandėliuko visiems patiekalams ir supakuoti pietus. Labai dažnai šio paprasto pakeitimo tereikia norint prarasti alaus pilvą ir meilės rankenas.

Valgyti visas makrokomandas

Kai būsite pasiruošę žengti kitą žingsnį, kad jūsų mityba būtų tinkama riebalų mažinimui, stenkitės, kad jūsų makrokomandos būtų tinkamos. Yra trys makroelementai: angliavandeniai, baltymai ir riebalai. Istoriškai kiekviena iš makrokomandų buvo pašalinta ir traktuojama kaip mitybos piktadarys. Tačiau tiesa ta, kad kiekviena makrokomanda atlieka esminį vaidmenį jūsų kūne ir jums reikia visų trijų. Štai keletas svarbos, kurią šios makrokomandos suteikia atskirai. Baltymai: baltymai yra jūsų raumenų statybinė medžiaga ir būtini jūsų plaukų, nagų ir kaulų sveikatai. Be to, baltymams virškinti reikia daugiau energijos, todėl atsiranda sotumo jausmas, kalorijų trūkumas ir alkio prevencija. „Harvard Health“ rekomenduoja 0,36 gramo baltymų kiekvienam kilogramui kūno svorio. Jei sveriate 175 svarus, rekomenduojama suvartoti 63 gramus baltymų per dieną. Sveiki riebalai: sveiki riebalai yra svarbūs jūsų hormoninei funkcijai. Mitybos ir dietologijos akademija išvardija daugybę sveikų riebalų teikiamos naudos sveikatai. Yra žinoma, kad sveiki riebalai, tokie kaip omega 3, polinesočiųjų riebalų rūgščių tipas, palaiko smegenis ir nervų sistemą. Jie taip pat padeda palaikyti širdies sveikatą, mažina cholesterolio kiekį ir mažina uždegimą. Angliavandeniai, ypač sudėtingi angliavandeniai, reikalingi jūsų kūnui maitinti ir padėti atsigauti po sunkios treniruotės. Daug maistinių medžiagų turintys angliavandeniai, tokie kaip daržovės, grūdai ir vaisiai, yra ypač naudingi norint išlaikyti sotumą. Taip pat apsvarstykite galimybę valgyti maistą, kuriame gausu skaidulų, kad virškintumėte sveikiau ir padidėtų sotumas.

Gaminti maistą namuose

Suprantu, kad ne visi vyrai yra namų virėjai. Tačiau jūs neturite būti tam, kad namuose valgytumėte greitus ir paprastus patiekalus, kurie padeda numesti riebalus. Pusryčiams tiesiog išvirkite kiaušinius ir derinkite juos su salotų ir daugiagrūdžių duonos garnyru, kad gautumėte švarios energijos, kuri tęstųsi visą rytą. Pietūs gali būti tokie paprasti, kaip keptos saldžiosios bulvės su kepta vištiena ir šparagais arba špinatų salotos. Vakarienė gali būti panaši į pietus, jei norite iš anksto paruošti kelis patiekalus vienu metu. Daugeliu atvejų tai, ką gaminate namuose, pranoksta patiekalus išsinešimui ir greitą maistą, kurį mėgstate užsisakyti, kai namuose nėra maisto.

Pridėkite riebalų mažinimo treniruotes

Geriausia pilvo riebalų treniruotė yra ta, kuri labiausiai degina kūno riebalus. Taip yra todėl, kad jūs negalite pastebėti, kad sumažinsite riebalų kiekį ir sumažinsite riebalų kiekį vienoje konkrečioje kūno dalyje. Veiksmingesnis būdas būtų sutelkti dėmesį į riebalų mažinimo treniruotes, kurios pašalins riebalus iš bet kurios kūno vietos, įskaitant skrandį. Taigi, kokia yra geriausia riebalų metimo treniruotė vyrams? Tai HIIT treniruotė. Nors įrodyta, kad bėgimas efektyviai sudegina kalorijas, HIIT pratimai puikiai tinka po deginimo. Tai reiškia, kad jūsų kūnas ir toliau degins kalorijas praėjus kelioms valandoms po treniruotės ir gali padėti pagreitinti medžiagų apykaitą. Jei neturite HIIT treniruotės plano pradėti, išbandykite šią 6 minučių trukmės HIIT treniruotę, kuri degina riebalus. Tai greita, miela ir be įrangos. Suporuokite tai su kai kuriomis šešių dalių abs treniruotėmis, kad toliau vystytumėte raumenis po pilvo riebalais.

Būk kantrus

Mes gyvename momentinėje kultūroje, kurioje viskas vyksta tiesiog spustelėjus pirštus, bet čia yra tiesa. Pokyčiams reikia laiko. Prireiks nuoseklių pastangų, kad pamatytumėte rezultatus ir panaikintumėte savaites, mėnesius ir metus trukusių nesveikų įpročių. Geras dalykas yra tai, kad dažnai, kai turite daugiau prarasti, lengviau ir greičiau pamatysite rezultatus. Nepriklausomai nuo to, kiek meilės ir pilvo riebalų turite numesti, po kelių savaičių pilvo riebalų kiekis turėtų pradėti mažėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI