VIDORAN XMART

VIDORAN XMART

Vidoran Xmart padeda patenkinti baltymų ir kitas maistinių medžiagų reikalingas vaikų augimo procese. Šį pieną galima naudoti vaikams nuo 1 metų

yra pieno mišiniai, pagaminti iš karvių arba sojų pieno, kuris buvo apdorotas ir praturtintas veikliosiomis medžiagomis, kad padėtų patenkinti vaikų mitybos poreikius.

Vidoran Xmart tipai ir turinys

Yra keletas Vidoran Xmart pieno rūšių, būtent:

 • Vidoran Xmart Milk 1+ skirtas 1-3 metų vaikams
 • Vidoran Xmart 3+ pienas skirtas 3-5 metų vaikams
 • Vidoran Xmart 5+ pienas skirtas 5-12 metų vaikams
 • Vidoran Xmart UHT pienas skirtas 1-12 metų vaikams
 • Vidoran Xmart 1+ sojos pienas skirtas 1-3 metų vaikams
 • Vidoran Xmart 3+ sojos pienas skirtas 3-5 metų vaikams

Vidoran Xmart milk 1+, 3+ ir 5+ yra pieno rūšys, pagamintos iš karvės pieno. Šiame piene yra pieno miltelių (riebaus pieno milteliai, laktozė, išrūgų baltymai), menkių kepenų aliejus, augalinių aliejų mišinys, sacharozė, cholinas, maltodekstrinas, inulinas, taurinas, inozitolis, L-karnitinas, DHR milteliai, medus, natūralios kvapiosios medžiagos. medaus, medaus sintetinio skonio pienas, 8 mineralai ir 12 vitaminų (vitaminai K, C, E, A, B3, D3, B5, B2, B1, B6, B9, H).

Vidoran Xmart sojos 1+ ir 3+ pieno kiekis yra beveik toks pat kaip Vidoran Xmart 1+, 3+ ir 5+. Tiesiog pagrindinės karvės pieno sudedamosios dalys pakeičiamos sojos baltymų izoliatais. Taip yra todėl, kad Vidoran Xmart pienas skirtas vaikams, kurie yra alergiški karvės pieno baltymams arba netoleruoja laktozės.

Kas yra Vidoran Xmart?

Grupė Pieno formulė ir UHT
Kategorija Pienas
Pranašumai Patenkinti vaikų mitybos poreikius
Vartoja Vaikai
Vidoran Xmart nėščioms ir maitinančioms motinoms N kategorija : Dar nesuskirstyta į kategorijas.

Vidoran Xmart vartojamas vaikams. Jei maitinate krūtimi, turėtumėte pasitarti su gydytoju dėl jums tinkamo pieno.

Figūra Milteliai ir skystis

Įspėjimai prieš naudojant Vidmart Xmart:

 • Neduokite Vidoran Xmart, pagaminto iš karvės pieno, jei jūsų vaikas yra alergiškas karvės pienui ir karvės pieno perdirbtiems produktams arba netoleruoja laktozės.
 • Prieš naudodami Vidoran Xmart, atkreipkite dėmesį į ant pakuotės nurodytą galiojimo datą.
 • Pritaikykite Vidoran Xmart pieno rūšį pagal savo vaiko poreikius.
 • Sojų pieno mišinį (sojų), pvz., Vidoran Xmart Soya milk 1+ ir 3+, duokite vaikams tik tada, kai rekomendavo gydytojas.
 • Būkite atsargūs duodami Vidoran Xmart pieno, jei jūsų vaikas serga cukriniu diabetu, aukštu kraujospūdžiu, aukštu trigliceridų kiekiu, hiperfosfatemija, hipofosfatemija, hipertiroidizmu, hipoparatiroidizmu, sarkoidoze, inkstų sutrikimais, astma, cistine fibroze ir virškinimo sutrikimais.
 • Jeigu pavartojus Vidoran Xmart vaikui pasireiškė alerginė reakcija, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Dozės ir Xmart Vidoran vartojimo taisyklės

Kiekviena pieno rūšis turi skirtingas dozavimo rekomendacijas. Žemiau pateikiama Vidoran Xmart pieno vartojimo dozė, suskirstyta pagal rūšis:

 • Vidoran Xmart 1+
  3 valgomuosius šaukštus pieno sumaišyti su 180 ml šilto virinto vandens.
 • Vidoran Xmart 3+
  4 valgomuosius šaukštus pieno sumaišyti su 180 ml šilto virinto vandens.
 • Vidoran Xmart 5+
  4 valgomuosius šaukštus pieno sumaišyti su 160 ml šilto virinto vandens.

 • Vidoran Xmart 1+ soja
  4 valgomuosius šaukštus pieno sumaišyti su 180 ml šilto virinto vandens.
 • Vidoran Xmart 3+ soja
  4 valgomuosius šaukštus pieno sumaišyti su 180 ml šilto virinto vandens.

Vidoran Xmart UHT dozė buvo pakoreguota pagal pakuotę. Kiekvieną dozę rekomenduojama vartoti bent 2 kartus per dieną. Patariama vaikams duoti ne daugiau kaip 500 ml pieno per dieną.

Kaip tinkamai naudoti Vidmart Xmart

Naudokite Vidoran Xmart pieną pagal amžių ir rekomenduojamą naudojimo būdą, nurodytą ant pakuotės. Nekeiskite vandens ir pieno dozės santykio, nedėkite kitų ingredientų, tokių kaip cukrus ir dribsniai.

Išgerkite nedelsiant, kol Vidoran Xmart ištirps. Po 2 valandų pieno gerti nebereikėtų ir jį reikia išmesti, nors jis ir nebuvo sunaudotas.

Atidarius pakuotę, pieną naudokite ne ilgiau kaip 4 savaites. Jei pasikeitė spalva, kvapas ir skonis, pieno miltelių vėl vartoti negalima.

Atidarę pakuotę, sandariai uždarykite pakuotę kelis kartus sulankstydami maišelį. Laikyti sausoje ir švarioje vietoje, nelaikykite šaldytuve.

Vidoran Xmart sąveika su vaistais ir kitomis medžiagomis

Kartu vartojamos Vidoran Xmart piene esančios sudedamosios dalys gali sumažinti merkaptopurino, estrogeno, tamoksifeno, varfarino, valproato rūgšties ir antibiotikų, tokių kaip chinolonas ir tetraciklinas, veiksmingumą.

Vidoran Xmart šalutinis poveikis ir pavojai

Nors ir gana retai, Vidoran Xmart sudedamosios dalys gali sukelti šalutinį poveikį:

 • Nevirškinimas, pvz., pykinimas, vėmimas, pilvo pūtimas, pilvo diegliai, viduriavimas, vidurių užkietėjimas ir kruvinas tuštinimasis
 • Odos sutrikimai, tokie kaip bėrimas
 • Kvėpavimo sutrikimai, tokie kaip švokštimas („ngik” kvėpavimo garsų atsiradimas) ir dusulys

Šis šalutinis poveikis gali rodyti, kad vaikas yra alergiškas karvės pienui, netoleruoja laktozės arba yra alergiškas sojai. Jei jūsų vaikas patiria šiuos nusiskundimus, nedelsdami kreipkitės į gydytoją, kad jis gautų gydymą ir pateiktų rekomendacijas dėl tinkamo pieno tipo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI