Triklozanas

Triklozanas

Triklozanas yra priešgrybelinis ir antibakterinis ingredientas, kuris dažniausiai randamas plovikliuose, namų muilu ir ligoninėse naudojamuose medicinos prietaisuose. Triklozanas dabar taip pat naudojamas kosmetikos gaminiuose, drabužiuose, balduose, virtuvės reikmenyse ir žaisluose, kad būtų išvengta bakterijų užteršimo.

Triklozano, kaip antimikrobinės medžiagos, veiksmingumas vis dar yra prieštaringas, nors ir apima antibakterinių vaistų grupę. Viena vertus, įrodyta, kad dantų pastos produktai, kurių sudėtyje yra triklozano, sėkmingai apsaugo nuo dantenų uždegimo ar dantenų uždegimo, tačiau manoma, kad šios medžiagos pridėjimas į muilą nesuteikia jokios papildomos naudos.

Be prieštaringų privalumų, triklozano šalutinis poveikis vis dar tiriamas. Yra nuomonių, teigiančių, kad triklozano vartojimas gali trukdyti hormonų vystymuisi ir sukelti bakterijų atsparumą.

Prekių ženklai: Red-A, tvenkiniai, Hi-derm, Skinnova

Apie Triklozanas

Grupė Antiseptikas
Kategorija Nemokamas vaistas
Pranašumai Priešgrybelinės ir antibakterinės medžiagos plovikliuose, muilu ir valymo medicinos prietaisuose.
Naudojama Suaugusieji ir vaikai
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos N kategorija: Dar nežinoma. Nors iki šiol buvo įrodyta, kad jis yra saugus žmonėms ir buvo plačiai naudojamas, iš anksto pasikonsultuokite su gydytojais, ypač nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims, norinčioms naudoti produktus, kurių sudėtyje yra triklozano.
Vaisto forma Skystis

Įspėjimas:

Produktai, kurių sudėtyje yra triklozano, skirti naudoti tik kūno išorėje. Patekus į akis, nedelsiant gerai nuplauti vandeniu. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Saugoti nuo vaikų.

Jei vartojant produktus, kurių sudėtyje yra triklozano, pasireiškia alerginė reakcija, pvz., bėrimas ir odos sudirginimas, nustokite vartoti ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Triklozanas dozę

Galima iki 2% koncentracijos.

Naudojant Triklozanas teisingai

Naudokite pagal gydytojo nurodymus arba naudojimo instrukcijas, nurodytas ant gaminio pakuotės.

Paimkite triklozano tirštą skystį į rankas, kurios buvo išmirkytos vandenyje. Pirmiausia trinkite ant odos ar įrangos, kuri taip pat buvo pamirkyta vandenyje, paviršių, kol skystas muilas išpurkš putų, tada nuplaukite ir gerai išdžiovinkite.

Vaistų sąveika

Dar nežinoma.

Atpažinkite triklozano šalutinį poveikį ir pavojus

Kaip ir kiti vaistai, triklozanas taip pat gali sukelti šalutinį poveikį. Šalutinis poveikis, kuris gali atsirasti panaudojus šią antiseptinę medžiagą, yra odos uždegimas arba kontaktinis dermatitas. Jei pavartojus odos priežiūros priemonių, kuriose yra triklozano, atsiranda odos uždegimas ir būklė nepagerėja, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI