TADALAFILIS

TADALAFILIS

Tadalafilis vartojamas impotencijai ar erekcijos sutrikimams gydyti. Erekcijos sutrikimą sukelia varpos kraujagyslių susiaurėjimas. Tadalafilio vaidmuo yra palengvinti kraujo tekėjimą į varpą atpalaiduojant ir plečiant kraujagysles.

Be erekcijos sutrikimo, tadalafilis taip pat gali būti vartojamas pacientams, sergantiems gerybiniu prostatos padidėjimu (GPH) ir plautine hipertenzija arba aukštu spaudimu plaučių arterijų arterijose.

Prekės ženklas: Cialis

Apie Tadalafilį

Grupė Erekcijos disfunkcijos vaistai
Kategorija Receptiniai vaistai
Pranašumai Erekcijos disfunkcijos, gerybinio prostatos padidėjimo (GPH) ir plaučių hipertenzijos įveikimas.
Vartoja Suaugęs
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos B kategorija: Tyrimai su gyvūnais neparodė jokios rizikos vaisiui, tačiau kontroliuojamų tyrimų su nėščiomis moterimis nėra.

Kontroliuojamų tyrimų su maitinančiomis motinomis neatlikta, nes šis vaistas labiau tinka vyrams. Tačiau, remiantis tyrimų su gyvūnais rezultatais, vaistas gali patekti į motinos pieną. Žindančioms motinoms, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, pasitarkite su gydytoju, kad jis galėtų įvertinti naudą ir riziką.

Vaisto forma Tablėtė

Įspėjimas:

 • Būkite atsargūs vartodami šį vaistą, jei sergate širdies liga (įskaitant, jei sirgote širdies priepuoliu), insultu, krūtinės angina, hipotenzija, hipertenzija, smegenų pažeidimu per pastaruosius 6 mėnesius, kraujagyslių sutrikimais, inkstų ar kepenų sutrikimais, kaulų ligomis. kaulų čiulpų anomalijos, leukemija, akių sutrikimai ir ausų sutrikimai.
 • Jei turite varpos deformaciją (pavyzdžiui, varpa sulinkusi) arba priapizmą, tai yra kelias valandas trunkanti erekcija, nesusijusi su seksualiniu susijaudinimu ir skausmu, vartojant šį vaistą būtina būti budriems. .
 • Tadalafilis gali sukelti galvos svaigimą ir regėjimo sutrikimus. Gydymo metu rekomenduojama nevairuoti ir nedirbti su sunkia įranga.
 • Nevartokite tadalafilio kartu su kitais vaistais, įskaitant papildus ir vaistažoles, be gydytojo leidimo. Kai kurie vaistai, kurių reikia vengti, yra eritromicinas, ketokonazolas, itrakonazolas, ritonaviras, rifampicinas, nitratai (pvz., nitroglicerinas), alfa blokatoriai (pvz., tamsulozinas), sildenafilis ir vardenafilis.
 • Jeigu pavartojus Tadalafil yra alergija arba perdozuota, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Tadalafilio dozė

Būklė Dozė
Erekcijos disfunkcija Pradinė dozė yra 10 mg, geriama likus ne mažiau kaip 30 minučių prieš lytinį aktą. Atsižvelgiant į organizmo reakciją, dozę galima padidinti iki 20 mg. Vaistų taip pat galima vartoti po 5 mg kartą per dieną reguliariais intervalais, o atsižvelgiant į organizmo reakciją, dozę galima sumažinti iki 2,5 mg.
Gerybinis prostatos padidėjimas (GPH) 5 mg vieną kartą per parą.
Plaučių hipertenzija 40 mg vieną kartą per parą.

Tinkamai valgykite tadalafilį

Laikykitės gydytojo patarimų ir perskaitykite informaciją apie vaisto vartojimą, nurodytą ant pakuotės. Šis vaistas paprastai skiriamas pradedant nuo mažos dozės, o vėliau didinant, atsižvelgiant į organizmo reakciją ir paciento poreikius.

Tadalafilio tabletes nurykite užgerdami vandeniu. Šį vaistą galima vartoti prieš valgį arba po jo.

Gydymosi tadalafiliu metu nerekomenduojama rūkyti, vartoti alkoholinius gėrimus ir kitus vaistus nuo erekcijos disfunkcijos, nes tai gali sutrikdyti šio vaisto veiksmingumą.

Tadalafilį laikykite sausoje ir vėsioje temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Vaistų sąveika

Toliau pateikiamos sąveikos, kurios gali atsirasti vartojant tadalafilį kartu su kitais vaistais:

 • Jei vartojama kartu su nitratais, hipotenzijos poveikis padidės ir gali sukelti mirtiną poveikį.
 • Kartu su amlodipinu, enalapriliu ir metoprololiu hipotenzijos poveikis sustiprės.
 • Tadalafilio kiekis kraujyje padidės, jei jis bus vartojamas kartu su azolo grupės priešgrybeliniais vaistais, makrolidų grupės antibiotikais, cimetidinu ar vaistais nuo ŽIV.
 • Tadalafilio kiekis kraujyje sumažės, jei jis bus vartojamas kartu su rifampicinu, karbamazepinu, fenitoinu ar fenobarbitaliu.

Atpažinkite Tadalafilio šalutinį poveikį ir pavojus

Šalutinis poveikis, kuris gali atsirasti pavartojus Tadalafil, įskaitant:

 • Raumenų skausmas
 • Nosies užgulimas
 • Virškinimo sutrikimai
 • Pykinimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI