Šie maisto produktai gali išeikvoti jūsų energiją

Šie maisto produktai gali išeikvoti jūsų energiją

Šiandieniniame greitame ir įtemptame gyvenime aukšto energijos lygio palaikymas yra labai svarbus produktyvumui ir bendrai gerovei. Jums gali kilti klausimas, kodėl kartais, kai maitinate savo kūną maistu, vis tiek jaučiatės išsekę ir pavargę. Na, o kaltas gali būti maistas, kurį dedame į lėkštes. Nors daugiausia dėmesio skiriame energijos suteikiančio maisto vartojimui, taip pat svarbu vengti maisto, kuris eikvoja energiją.

Nustokite vartoti maistą, kuris eikvoja jūsų energiją

Štai keletas ekspertų pateiktų maisto produktų, kurių turite vengti, kad išlaikytumėte gyvybingumą ir išliktumėte savo žaidimo viršūnėje.

Cukriniai skanėstai

„Saldūs užkandžiai ir gėrimai suteikia greitą energijos šuolį, tačiau dažniausiai po to seka griūtis. Vartojant per daug, cukrus gali sukelti insulino šuolius ir strigtis, todėl jaučiatės pavargę ir irzlūs“, – sako ekspertas. Norėdami išlaikyti energijos lygį, rinkitės sveikesnes, mažai cukraus turinčias alternatyvas, tokias kaip švieži vaisiai ir nesmulkinti grūdai.

Perdirbti maisto produktai

Perdirbtuose maisto produktuose dažniausiai yra daug druskos, nesveikų riebalų ir konservantų. Šios sudedamosios dalys gali apsunkinti jūsų kūną, sukelti vangumą ir energijos trūkumą. Pakeiskite perdirbtą maistą sveiku, natūraliu maistu, pavyzdžiui, daržovėmis, liesais baltymais ir nesmulkintais grūdais, kad jūsų kūnas būtų efektyviai maitinamas. Perdirbtuose maisto produktuose esantys konservantai ir dirbtiniai saldikliai taip pat gali padidinti žmogaus depresijos riziką. Taigi, geriausia jų vengti ir daugiau dėmesio skirti maistinių medžiagų turinčios dietos vartojimui.

Keptas maistas

Keptas maistas slopina jūsų energijos lygį. Juose gausu nesveikų riebalų, kurie gali užkimšti arterijas, todėl sumažėja kraujotaka ir deguonies tiekimas į jūsų ląsteles. Be to, kepto maisto virškinimui reikia daug energijos, todėl jaučiatės mieguisti. Pasirinkite ant grotelių keptas arba keptas alternatyvas, kad jūsų energija būtų pastovi, siūlo Avni Kaul. Taip pat skaitykite: Nustokite per daug galvoti, kodėl esate pavargę! Šie 9 įpročiai gali išeikvoti jūsų energiją

Kofeino perteklius

Nors kofeinas gali laikinai papildyti energiją, per didelis jo vartojimas gali sukelti priklausomybės ciklą. Tai gali sutrikdyti jūsų miego įpročius ir netgi sukelti abstinencijos simptomus, todėl jaučiatės pavargę. Vartokite kofeiną saikingai ir subalansuotai, pakankamai drėkindami.

Alkoholis

Alkoholis gali dehidratuoti jūsų kūną ir pabloginti kepenų gebėjimą reguliuoti cukraus kiekį kraujyje. „Tai sumažina energijos kiekį ir taip pat gali sutrikdyti jūsų miego įpročius”, – sakė ekspertas. Apribokite arba nutraukite alkoholio vartojimą ir įsitikinkite, kad išliksite hidratuotas, kad sumažintumėte jo energijos išeikvojimo poveikį.

Esmė

Maistas, kurį vartojame, vaidina svarbų vaidmenį mūsų energijos lygiui ir bendrai gerovei. Atsisakymas nuo pirmiau minėtų maisto produktų, kurie eikvoja energiją, gali padėti išlaikyti gyvybingą ir energingą gyvenimo būdą. Vietoj to valgykite maistingų medžiagų turintį, subalansuotą maistą, kuris suteikia ilgalaikį energijos šaltinį ir išlaiko jūsų sveikatą visą dieną. Turėkite omenyje, kad sveika mityba yra energingo gyvenimo pagrindas, todėl rinkitės išmintingai, kad jūsų kūnas būtų optimaliai maitinamas ir įveiktumėte kasdienius iššūkius energingai. Ir nepamirškite mankštintis kiekvieną dieną!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI