SANGOBIONAS

SANGOBIONAS

Sangobionas naudingas norint įveikti kraujo trūkumą ar anemiją. Kaip kraują stiprinančio papildo, Sangobion sudėtyje yra geležies, kuri gali užkirsti kelią geležies stokos anemijai ir ją gydyti.

Sangobion susideda iš įvairių gaminių variantų, skirtų tiek suaugusiems, tiek vaikams. Kiekviename Sangobion produkte, be geležies, yra ir kitų vitaminų bei mineralinių medžiagų, pvz mangano sulfatas, vario sulfatas, vitaminas C, folio rūgštis ir vitaminas B12 .

Sangobion produktai

Toliau pateikiami Sangobion produktų, kurie yra geležies papildai, variantai:

 • Sangobion kapsulės
  Vienoje Sangobion kapsulėje yra 250 mg geležies gliukonatas geležies (atitinka 30 mg geležies elemento).
 • Sangobion Vita-Tonik
  Sangobion Vita-Tonik sirupas su spanguolė vaisių skonio. Kiekviename 15 ml Sangobion Vita-Tonic yra 113 mg ferazonas geležies (atitinka 15 mg elemento geležies).
 • Sangobion Fizz
  Sangobion Fizz yra Sangobion produktas su putojantis forma ir spanguolė vaisių skonio. Vienoje Sangobion Fizz tabletėje yra 215 mg ferazonas geležies (tai atitinka 28 mg elemento geležies).
 • Sangobiono kūdikis
  Sangobion Baby yra sirupo pavidalu ir lašinamas lašinant. Šis produktas skirtas 0-2 metų vaikams. Kiekviename Sangobion Baby mililitre yra 23,53 mg geležies polimaltozės kompleksas (atitinka 8 mg geležies elemento).
 • Sangobion Kids
  Sangobion Kids taip pat yra sirupo pavidalu, kuris skirtas vyresniems nei 2 metų vaikams. Kiekviename 5 ml Sangobion Kids yra 113 ferazonas (atitinka 15 mg elemento geležies).

Be aukščiau išvardytų 5 Sangobion produktų, Sangobion taip pat turi 2 augalinius produktus, kuriuose nėra geležies. Du produktai yra Sangobion Menstrupain, naudojamas menstruacijų skausmui malšinti, ir Sangibion ​​Fit, naudojamas ištvermei palaikyti.

Apie Sangobioną

Aktyvūs ingredientai Geležis
Pranašumai Įveikti geležies stokos anemiją
Kategorija Nemokamas vaistas
Vartoja Suaugusieji ir vaikai
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos A kategorija: Kontroliuojami tyrimai su nėščiomis moterimis nerodo pavojaus vaisiui ir yra mažiau linkę pakenkti vaisiui.

Nėščios moterys nėštumo metu turi vartoti geležį. Paklauskite savo akušerio, ar Sangobion yra tinkamas geležies papildas nėštumo metu

Šis papildas gali būti absorbuojamas į motinos pieną, tačiau geležies kiekiui motinos piene įtakos neturi geležies kiekis motinos organizme.

Vaisto forma Kapsulės, putojantis tabletės ir sirupas

Įspėjimas

 • Dėl Sangobion Kids ir Sangobion Baby vartojimo vaikams pirmiausia reikėtų pasiteirauti pediatro.
 • Be Sangobion Kids ir Sangobion Baby, vaikai, ypač jaunesni nei 6 metų, negali vartoti kitų Sangobion produktų, nes gali apsinuodyti geležimi.
 • Sangobion gaminius laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.
 • Sangobion nerekomenduojamas sergantiems hemochromatoze ir žmonėms, kuriems pakartotinai perpilamas kraujas, pavyzdžiui, pacientams, sergantiems talasemija.
 • Jei patyrėte alergiją Sangobion sudedamosioms dalims, prieš pradėdami vartoti šį priedą pasitarkite su gydytoju.
 • Pacientai, sergantys vėžiu, širdies ligomis, traukuliais, inkstų ligomis ir virškinimo sutrikimais, prieš vartodami Sangobion, turi pasitarti su gydytoju.
 • Folio rūgšties ir vitamino B12 kiekis Sangobion gali turėti įtakos laboratorinių tyrimų rezultatams, būtent folio rūgšties kiekiui ir vitamino B12 kiekiui kraujyje.
 • Sangobion gaminiai su cukraus skonio kvapiosiomis medžiagomis. Todėl diabetikai turi būti atsargūs vartodami šį vaistą.

Sangobiono dozė

Sangobion, kaip kraują stiprinančio papildo, dozė yra tokia:

 • Sangobion kapsulės
  Suaugusiesiems: 1 kapsulė kartą per dieną.
 • Sangobion Vita-Tonik
  Suaugusiesiems: 30 ml vieną kartą per dieną.
 • Sangobion Fizz
  Suaugusiesiems: 1 tabletė kartą per dieną.
 • Sangobiono kūdikis
  Vaikams iki 6 mėnesių: dozavimas pagal gydytojo rekomendaciją.
  6-12 mėnesių vaikai: 1 ml vieną kartą per dieną.
  Vyresniems nei 1 metų vaikams: 1,2 ml vieną kartą per dieną.
 • Sangobion Kids
  Vaikams nuo 2 metų: 5 ml vieną kartą per dieną.

Straipsnyje apie geležį rasite informacijos apie geležies suvartojimo per dieną kiekį, taip pat dozę, skirtą geležies stokos anemijos prevencijai ir gydymui.

Tinkamas Sangobion naudojimas

Sangobion vartokite pagal instrukcijas, nurodytas ant pakuotės, arba koreguokite pagal gydytojo rekomendaciją.

2 valandas prieš ir po Sangobion vartojimo negerkite antacidinių vaistų, pieno, arbatos ar kavos, nes gali sumažėti vaisto veiksmingumas.

Sangobion reikia suvartoti prieš valgį. Tačiau, jei yra skrandžio sutrikimas, papildų vartojimas valgio metu.

Vartokite Sangobion su stikline vandens ir neatsigulkite bent 10 minučių po jo vartojimo.

Kad būtumėte saugūs, prieš pradėdami vartoti Sangobion pasitarkite su gydytoju.

Kad išvengtumėte geležies stokos anemijos, valgykite maistą, kuriame yra geležies. Be to, valgyti maistą, kuriame taip pat yra vitamino C, nes šis vitaminas gali padidinti geležies pasisavinimą.

Šalutinis poveikis ir sąveika Sangobion papildai su kitais vaistais

Sangobion nevartokite kartu su levodopa (vaistu nuo Parkinsono ligos) ir tetraciklinas antibiotikų, nes tai gali sukelti rimtą vaistų sąveiką. Sangobion taip pat gali sukelti daugybę šalutinių poveikių, būtent:

 • Juoda taburetė
 • Viduriavimas
 • Skrandžio spazmai
 • Skrandžio skausmai

Paprastai šis šalutinis poveikis yra laikinas ir išnyks, kai organizmas sugebės prisitaikyti. Tačiau jei šie šalutiniai poveikiai nepraeina, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI