SALONPAS

SALONPAS

Salonpas yra naudingas raumenų ir sąnarių skausmui malšinti dėl pritrauktų raumenų, patempimų, ir artritas. Salonpas negali įveikti raumenų skausmo priežasčių ir tik laikinai malšina skausmą. Salonpas galima įsigyti pleistrų, gelių, kremų, balzamų ir purškalų pavidalu. Pagrindinės Salonpas sudedamosios dalys yra metilo salicilatas ir l-mentolis. Metilsalicilatas ir I-mentolis padeda odai šalti ir šilti. Šis pojūtis atitrauks jaučiamą skausmą.

Salonpas tipai ir turinys Indonezijoje yra įvairių Salonpas gaminių, būtent:

 • Koyo Salonpas Koyo Salonpas sudaro 12 pleistrų, kurių kiekvienoje yra 7,18 g metilo salicilato, 5,66 g I-mentolio, 1,24 g dl-kamparo.
 • Koyo Large Salonpas Koyo Large Salonpas yra 4 pleistrų lapai. 100 g yra 7,18 g metilo salicilato, 5,66 g I-mentolio, 1,24 g dl-kamforo.
 • Karšti Salonpas „Hot Salonpas” yra 10 pleistrų lapų. Kiekviename 100 g yra 2,76 g metilo salicilato ir 4,61 g pipirų ekstrakto
 • Salonpas skausmą malšinantis pleistras Šiame salone yra 3 ir 5 pleistrai. Šiame pleistre yra 10% metilo salicilato ir 3% I-mentolio.
 • Salonpas gelio pleistras Viename maišelyje yra 2 pleistrai. Šiame pleistre yra 1,25% glikolio salicilato, 0,30% dl-kamparo1 % l-mentolio ir 1 % tokoferolio acetato.
 • Salonpas gelis Salonpas gelis yra 15 g ir 30 g dydžių. Kiekviename grame yra 0,15 g metilo salicilato ir 0,07 g I-mentolio.
 • Salonpas kremas Salonpas kremas yra 15 g ir 30 g dydžių. Kiekviename Salonpas kremo grame yra 150 mg metilo salicilato ir 70 mg I-mentolio.
 • KARŠTAS Creampas kremas Kiekviename HOT Salonpas kremo grame yra 150 mg metilo salicilato, 70 mg l-mentolio ir 29,4 mg paprika ekstraktas.
 • Salonpas Liniment Yra Salonpas Liniment (losjonai) 30 ml ir 50 ml. Kiekviename grame yra 0,9 g dl-kamforo, 1,62 g I-mentolio, 1,548 g metilo salicilato, 0,15 g timolio, 0,03 g mėtų aliejaus, 0,03 tokoferolio acetato ir 0,0036 g nonilono rūgšties vanilamido.
 • Purškiamasis salonas Salonpas Jet purškiklis 118 ml talpos yra 10 % metilo salicilato ir 3 % mentolio.

Kas yra Salonpas?

Grupė Analgetikas
Kategorija Nemokamas vaistas
Pranašumai Salonpas vartojamas skausmui malšinti
Naudojama Suaugusieji ir vyresni nei 12 metų vaikai
Figūra Pleistrai, geliai, kremai, losjonai ir purškalai
Salonpas nėščiosioms ir maitinančioms motinoms N kategorija: Salonpas poveikis nėščioms ir žindančioms moterims nežinomas. Salonpas galima vartoti tik tuo atveju, jei laukiama nauda yra didesnė už pavojų vaisiui. Net jei tai leistina, kol kas nežinoma, ar jis gali patekti į motinos pieną, ar ne. Jei maitinate krūtimi, prieš vartodami Salonpas pasitarkite su gydytoju.

Įspėjimai prieš naudojant Salonpas

 • Būkite atsargūs naudodami Salonpas, jei esate buvę alergiški metilo salicilatui, mentoliui ir NVNU.
 • Nenaudokite Salonpas ant atvirų žaizdų.
 • Nenaudokite Salonpas iš karto po maudymosi.
 • Naudodami Salonpas nenaudokite a šildymo kilimėlis ( šildymo kilimėlis ).
 • Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei pavartojus Salonpas atsiranda alergijos vaistams simptomų, tokių kaip bėrimas, dilgėlinė ir odos niežėjimas, dusulys, burnos, lūpų, liežuvio ar gerklės patinimas.

Salonpas dozavimas ir vartojimo taisyklės

Salonpas dozavimas ir vartojimo taisyklės skiriasi, atsižvelgiant į naudojamų Salonpas formą ir tipą. Salonpas Koyo, Salonpas Koyo Large, Salonpas HOT, Salonpas Cream, Salonpas HOT Cream, Salonpas Pain Relief Patch ir Salonpas Jet Spray negalima naudoti daugiau kaip 3-4 kartus per dieną. Nerekomenduojama Salonpas skausmą malšinančio pleistro naudoti daugiau nei 4 pleistrus per 1 dieną. Salonpas Liniment, Salonpas Gel, Salonpas Cream ir Salonpas Hot Cream naudokite pakankamai patepdami skausmingą vietą.

Kaip teisingai naudoti Salonpas

Naudokite Salonpas pagal naudojimo instrukciją. Pirmiausia nuvalykite vietą, kurią norite užlopyti arba ištepti Salonpas. Jei Salonpas naudojate pleistro pavidalu, nuimkite plastikinį pleistrą ir priklijuokite jį ant odos. Nuimkite pleistrą po to, kai jį naudosite ne ilgiau kaip 8 valandas. Netepkite ir neklijuokite Salonpas ant išbėrimų, saulėje nudegusios odos ir gleivinių, pvz., burnos ir nosies. Venkite jo naudoti akių ir lytinių organų srityje. Kremų ir gelių pavidalo Salonpas tepkite ant kūno vietų, kurioms to reikia, rankomis, medvilne arba vatos gabalelis . Nepamirškite nusiplauti rankų prieš ir po naudojimo Salonpas, Jei naudojate Jet Spray Salon, prieš naudojimą supurtykite skardinę, 1 sekundę purkškite nuo 10 cm atstumo iki pažeistos vietos. Neįkvėpkite Salonpas Jet Spray garų. Nelaikykite Salonpas gaminių tiesioginių saulės spindulių arba drėgnoje vietoje. Salonpas laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Salonpas sąveika su kitais vaistais

Nors ir retai, Salonpas gali turėti sąveikos poveikį, jei vartojamas kartu su kitais vaistais. Salonpas esantis metilo salicilato kiekis gali sukelti kraujavimą, jei jį vartoja žmonės, kurie reguliariai vartoja varfariną.

Salonpas šalutinis poveikis ir pavojai

Naudoti Salonpas pagal naudojimo taisykles iš esmės saugu. Tačiau, nors tai yra reta, Salonpas gali sukelti šalutinį poveikį, pavyzdžiui, paraudimą, niežėjimą, patinimą ir deginimą. Nustokite vartoti ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei pajutote šiuos nusiskundimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI