SACHAROMYCES

SACHAROMYCES

Saccharomyces yra mielių rūšis, kuri yra probiotikas ir padeda palaikyti žmogaus virškinamojo trakto sveikatą. Mielių rūšis Saccharomyces naudojamas kaip pagrindinis probiotikų komponentas Saccharomyces boulardii . Probiotikų yra kai kuriuose maisto produktuose, pavyzdžiui, jogurte, piene, sultyse, sojos gėrimuose, taip pat maisto papilduose. Tačiau Saccharomyces boulardii yra paprastai supakuota į priedo formą.

Saccharomyces boulardii Probiotikai gali gydyti viduriavimą, ypač viduriavimą, kurį sukelia šalutinis antibiotikų vartojimo poveikis. Įprastomis sąlygomis žarnyne yra gerųjų bakterijų, kurios gyvena žarnyno sienelėje ir gali padėti virškinti. Tačiau kai kas nors vartoja antibiotikus, gali sutrikti gerųjų bakterijų populiacija žarnyne ir taip sukelti viduriavimą. Saccharomyces boulardii atkurs gerųjų bakterijų pusiausvyrą žarnyne.

Ne tik viduriavimas dėl antibiotikų vartojimo, keli tyrimai rodo probiotiką Saccharomyces boulardii yra taip pat naudinga gydant viduriavimą vaikams, žmonėms, kurie naudojasi maitinimo vamzdeliais, ir viduriavimui keliaujant ( keliautojo viduriavimas ). Saccharomyces yra taip pat manoma, kad jis yra naudingas mažinant spuogų ir laktozės netoleravimo skundus.

Jie yra puikūs: Normagutas

Apie Sacharomyces

Grupė Probiotikai
Kategorija Nereceptiniai ir receptiniai vaistai
Pranašumai Palengvina skundus dėl viduriavimo ir laktozės netoleravimo.
Naudojama Suaugęs ir vaikas
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos N kategorija: Dar nesuskirstyta į kategorijas.
Figūra Tabletės ir milteliai

Įspėjimas:

  • Moterys, kurios planuoja nėštumą, yra nėščios arba maitinančios krūtimi, prieš vartodamos šį vaistą turi pasitarti su gydytoju.
  • Būkite atsargūs vartodami šį vaistą, jei viduriuojate ilgiau nei dvi dienas, yra imuninės sistemos sutrikimų, pasikartojančios makšties infekcijos, pasikartojančios šlapimo takų infekcijos, diabetas ir fenilketonurija.
  • Jei pasireiškia alerginė reakcija arba perdozavimas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Saccharomyces dozė

Laikykitės kiekvieno vaisto, kurio sudėtyje yra, naudojimo taisyklių Sacharomyce sarba vadovaukitės gydytojo patarimu.

Naudokite Saccharomyces Teisingai

Būtinai perskaitykite instrukcijas ant vaisto pakuotės ir laikykitės gydytojo rekomendacijų dėl vartojimo Saccharomyces . Nedidinkite ir nemažinkite dozių be gydytojo leidimo.

Probiotikų produktų vartojimas maždaug dvi ar tris valandas prieš arba po antibiotikų vartojimo, nes antibiotikai gali veiksmingai slopinti probiotikų veikimą organizme.

Kas yra alergiškas grybams, greičiausiai yra alergiškas produktams, kurių sudėtyje yra S accharomyces . Produktų, kurių sudėtyje yra šio ingrediento, rekomenduojama nevartoti.

Vaistų sąveika

Kaip probiotikas, gaunamas iš mielių, Saccharomyces gali sąveikauti su priešgrybeliniais vaistais, jei jie vartojami kartu, pavyzdžiui, nistatinu, ketokonazolu, klotrimazolu ir grizeofulvinu. Priešgrybeliniai vaistai gali sumažinti veiksmingumą Saccharomyces boulardii probiotikai. Jei Saccharomyces probiotinis produktas taip pat turi bakterijų, tada produktas taip pat gali sąveikauti su antibiotikais.

Atpažinkite Saccharomyces šalutinį poveikį

Žmonės reaguoja į skirtingus vaistus. Kai kurie dažni šalutiniai poveikiai S accharomyces probiotikai yra:

  • Drebulys
  • Kosulys
  • Aukštas karščiavimas.

Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei pasireiškė šalutinis poveikis, pavyzdžiui:

  • Bėrimai ir niežulys
  • Veido, liežuvio ir gerklės patinimas
  • Sunkus galvos skausmas
  • Sunku kvėpuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI