RHINOS SR

RHINOS SR

Rhinos SR yra naudinga siekiant palengvinti alerginio rinito simptomus, tokius kaip čiaudulys, nosies niežėjimas, sloga ir nosies užgulimas. Nors jis gali palengvinti alergijos simptomus, Rhinos SR negali gydyti alergijos.

Veikliosios Rhinos SR medžiagos yra loratadinas ir pseudoefedrinas. Loratadinas yra antihistamininių vaistų grupė, kuri mažina histamino, sukeliančio alergines reakcijas, poveikį. Nors pseudoefedrinas yra dekongestantų grupė, kuri mažina kraujagysles nosies kanaluose.

Rhinos SR galima įsigyti kaip lėto atpalaidavimo kapsulę. Kiekvienoje kapsulėje yra 5 mg loratadino, iš karto išsiskiria 60 mg pseudoefedrino HCl, o lėtai – 60 mg pseudoeoedrino HCl.

Kas yra Rhinos SR?

Grupė Antihistamininiai vaistai ir dekongestantai.
Kategorija Receptiniai vaistai.
Pranašumai Alerginio rinito simptomų, tokių kaip čiaudulys, nosies niežėjimas, sloga ir nosies užgulimas, įveikimas.
Naudojama Suaugusieji ir vyresni nei 12 metų vaikai.
Figūra Kapsulės išsiskiria lėtai.
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos C kategorija: Tyrimai su gyvūnais parodė šalutinį poveikį vaisiui, tačiau kontroliuojamų tyrimų su nėščiomis moterimis nėra. Vaistas turėtų būti vartojamas tik tuo atveju, jei laukiamos naudos dydis viršija pavojų vaisiui.
Loratadino ir pseudoefedrino kiekis gali būti absorbuojamas į motinos pieną. Jeigu žindote kūdikį, nevartokite šio vaisto be gydytojo žinios.

Įspėjimai prieš vartojant Rhinos SR

  • Venkite vartoti šį vaistą, jei esate alergiškas loratadinui, desloratadinui, pseudoefedrinui, dekongestantams, dietinėms tabletėms arba vaistams, kurių sudėtyje yra kofeino ar stimuliatorių.
  • Pasakykite gydytojui, jei sergate fenilketonurija, koronarine širdies liga, aritmija, sunkia hipertenzija, hipertiroidizmu, glaukoma ir šlapimo takų sutrikimais.
  • Pasakykite gydytojui, jei planuojate nėštumą arba esate nėščia.
  • Jei yra alerginė reakcija vaistams arba perdozavimas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.
  • Jei po 7 vaisto vartojimo dienų simptomai nepalengvėja, kreipkitės į gydytoją dėl tolesnio gydymo.

Dozavimas ir naudojimo taisyklės Rhinos SR

Rhinos SR dozė suaugusiesiems ir 12 metų ir vyresniems vaikams yra 1 kapsulė kas 12 valandų.

Kaip tinkamai vartoti Rhinos SR

Vartokite vaistus pagal gydytojo nurodymus. Nurykite visą vaistą, užgerdami stikline vandens. Vartodami Rhinos SR kapsulės nekandžiokite, nekramtykite ir neatidarykite, nes tai gali padidinti šalutinio poveikio riziką.

Nedidinkite dozės ir nevartokite šio vaisto daugiau nei nurodė gydytojas. Jei pamiršote pavartoti Rhinos SR, nedelsdami išgerkite vaistus, jei pertrauka nuo kito vartojimo grafiko nėra per arti. Jei jis artimas, nekreipkite dėmesio į tai ir nedvigubinkite dozės.

Rhinos SR laikykite kambario temperatūroje, atokiai nuo tiesioginių saulės spindulių ir vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Rhinos SR sąveika su kitais ingredientais ir vaistais

Rhinos SR vartojimas kartu su kitais vaistais gali sukelti vaistų sąveikos poveikį. Venkite vartoti kartu su kraujospūdį reguliuojančiais vaistais, tokiais kaip beta blokatoriai ir kalcio kanalų blokatoriai .

Nevartokite Rhinos SR kartu su MAO inhibitoriais, nes tai gali padidinti mirtino šalutinio poveikio riziką.

Rhinos SR šalutinis poveikis ir pavojai

Rhinos SR gali sukelti šalutinį poveikį, pvz., virškinimo trakto sutrikimus, pykinimą, vėmimą, apetito praradimą, pilvo skausmą ir burnos džiūvimą.

Be to, gali atsirasti ir širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimų, tokių kaip širdies plakimas, dažnas širdies plakimas ir net širdies ritmo sutrikimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI