PROMAG

PROMAG

Promag yra laisvai parduodamas vaistas nuo rėmens. Kad pašalintų rėmenį, Promag naudoja veikliąsias antacidinių medžiagų medžiagas, tokias kaip magnio hidroksidas, hidrotalcitas ir kalcio karbonatas, kurie neutralizuoja skrandžio rūgštį. Be antacidinių vaistų, taip pat yra famotidino, kuris mažina skrandžio rūgšties gamybą, ir simetikono, kuris mažina perteklinį dujų susidarymą virškinamajame trakte (prieš vidurių pūtimą). Įvairių komponentų mišinys priklauso nuo Promag vaisto varianto.

Nors Promag galima įsigyti nemokamai, šį vaistą reikia vartoti laikantis rekomenduojamos dozės, nurodytos ant pakuotės arba gydytojo patarimu.

Promag produktai

Rinkoje yra keletas „Promag“ produktų:

 • „Promag“ planšetinis kompiuteris. Šis produktas mažina skrandžio opas ir vidurių pūtimą, nes neutralizuoja skrandžio rūgštį ir sumažina dujų perteklių virškinamajame trakte. Vienoje tabletėje yra 200 mg hidrotalcito, 150 mg magnio hidroksido ir 50 mg simetikono.
 • Promag skystis. Šis produktas turi tą pačią funkciją ir sudėtį kaip ir Promag Tablet, tik šis produktas yra supakuotas skysto vaisto pavidalu.
 • Promag Fruity. Šio produkto funkcija ir sudėtis tokia pati kaip ir Promag Tablet, tik šis produktas turi vynuogių skonį.
 • Promag dvigubas veiksmas. Dvigubo veikimo Promag ne tik neutralizuoja skrandžio rūgštį, bet ir mažina skrandžio rūgšties gamybą, nes padeda įveikti rėmenį. Kiekvienoje Promag dvigubo veikimo tabletėje yra 165 mg magnio hidroksido, 800 mg kalcio karbonato ir 10 mg famotidino.

Vartoti nėščios arba krūtimi maitinančios moterys

Ypač nėščioms ar žindančioms moterims reikia pasirūpinti prieš kiekvieno Promag tipo nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijas, būtent:

Promag tipas Nėštumo kategorija
„Promag“ planšetinis kompiuteris C kategorija: Tyrimai su gyvūnais parodė šalutinį poveikį vaisiui, tačiau kontroliuojamų tyrimų su nėščiomis moterimis nėra. Vaistas turėtų būti vartojamas tik tuo atveju, jei laukiamos naudos dydis viršija pavojų vaisiui.
Promag skystis
Promag Fruity
Promag dvigubas veiksmas

„Promag“ tablečių, „Liquid Promag“ ir „Promag Fruity“ vartojimas maitinančioms motinoms laikomas saugiu, nes jų turinys nepasisavinamas organizmo, todėl nepatenka į motinos pieną. Tačiau Promag Double Action įsčiose patenka į motinos pieną, todėl jo vartoti nerekomenduojama maitinančioms motinoms. Žindančioms motinoms prieš vartodamos Promag Double Action pasitarkite su gydytoju apie riziką ir naudą.

Įspėjimas:

 • Prieš pradėdami vartoti bet kokio tipo Promag, pasakykite gydytojui arba vaistininkui, jei esate alergiškas hidrotalcitui, magnio hidroksidui, simetikonui, kalcio karbonatui arba famotidinui. Taip pat informuokite, jei esate alergiškas kitoms medžiagoms.
 • Informuokite apie vartojamus arba reguliariai vartojamus vaistus, vitaminus ir vaistažoles.
 • Pasitarkite su savo gydytoju, jei sergate arba anksčiau sirgote širdies nepakankamumu, inkstų liga, kepenų liga, skrandžio vėžiu, pepsinėmis opomis, krūtinės skausmu, pasunkėjusiu kvėpavimu, dehidratacija, diabetu, fenilketonurija ir su tam tikromis cukraus rūšimis (gliukoze) susijusiais sutrikimais. , galaktozė, sacharozė, fruktozė).
 • Pasitarkite su gydytoju, jei esate 55 metų ar vyresnis ir skundžiatės juodu ar krauju ištuštinimu, dažnu vėmimu ar vėmimu kartu su krauju, rijimo pasunkėjimu ir širdies priepuoliu.

Promag dozė

Toliau nurodytos rekomenduojamos Promag dozės ant pakuotės. Jei simptomai ar skausmas nesumažėja, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Produktas Vaisto forma Dozė
„Promag“ planšetinis kompiuteris (200 mg hidrotalcito, 150 mg magnio hidroksido ir 50 mg simetikono) Kramtomoji tabletė Suaugusieji: 1-2 kramtomosios tabletės, 3-4 kartus per dieną.
Promag skystis (200 mg hidrotalcito, 150 mg magnio hidroksido ir 50 mg simetikono) Sirupas Suaugusieji: 1-2 paketėliai, 3-4 kartus per dieną.
Promag Fruity (200 mg hidrotalcito, 150 mg magnio hidroksido ir 50 mg simetikono) Kramtomoji tabletė Suaugusieji: 1-2 kramtomosios tabletės, 3-4 kartus per dieną.
Promag dvigubas veiksmas (165 mg magnio hidroksido, 800 mg kalcio karbonato ir 10 mg famotidino) kramtomojoje tabletėje Suaugusieji : 1 kramtomoji tabletė, 2 kartus per dieną. Didžiausias suvartojimo kiekis yra 2 tabletės per dieną.

Vaikams dozę turi nustatyti gydytojas. Promag tabletės, Promag Liquid ir Promag Fruity nerekomenduojami jaunesniems nei 6 metų vaikams, o Promag Double Action nerekomenduojama jaunesniems nei 12 metų vaikams.

Vartoti Promag teisingai

Promag vartoti pagal vartojimo taisykles, nurodytas ant pakuotės arba pagal gydytojo nurodymus. Promag paprastai vartojamas praėjus 1 valandai po valgio, pajutus nusiskundimus arba prieš einant miegoti. Specialus Promag Double Action, taip pat gali būti vartojamas 15 minučių iki 1 valandos prieš valgį, kad būtų išvengta simptomų.

Jei vartojate Promag tablečių pavidalu, prieš nurydami būtinai ją gerai sukramtykite. Po to rekomenduojama išgerti 1 stiklinę vandens. Jei vartojate Promag sirupo pavidalu, prieš vartodami būtinai jį suplakite. Skirkite laiko nuo 1 valandos prieš vartojant Promag iki 4 valandų po kitų vaistų vartojimo.

Antacidiniai ir vidurių pūtimą mažinantys vaistai, parduodami be recepto, paprastai sunaudojami ne ilgiau kaip 2 savaites. Jei jūsų būklė nepagerėja, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Promag šalutinis poveikis ir sąveika su kitais vaistais

Magnio hidroksidas yra kiekvieno Promag produkto sudedamoji dalis. Šalutinis poveikis paprastai yra retas, tačiau, kaip ir kiti vaistai, magnio hidroksidas gali sukelti šalutinį poveikį, būtent:

Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei šie šalutiniai poveikiai nepagerėja arba pasireiškė šalutinis poveikis, pavyzdžiui:

 • Alerginės reakcijos vaistams, tokios kaip bėrimas, paraudimas, niežulys, veido patinimas ir veržimas.
 • Dehidratacija.
 • Širdies ritmo pokyčiai.
 • Šlubas ir svaigsta galva.
 • Elgesio pokyčiai.
 • Praradęs sąmonę.

Kai kurių vaistų veiksmingumas gali sumažėti, nes vartojant kartu su magnio hidroksidu, sutrinka jų absorbcija. Šie vaistai yra:

 • Vaistai, kurių sudėtyje yra fosfatų, pavyzdžiui, bisfosfonatai.
 • Gabapentinas.
 • Digoksinas.
 • Mikofenolatas.
 • Tetracilino grupės antibiotikai (tokie kaip doksicilinas ir minociklinas) ir chinolonų grupės (pvz., ciprofloksacinas ir levofloksacinas).
 • Azolo grupės priešgrybeliniai vaistai (pvz., ketokonazolas ir itrakonazolas).

Be magnio hidroksido, Promag taip pat yra kitų kompozicijų, tokių kaip hidrotalcitas ir simetikonas (Promag tabletėse, Promag Liquid ir Promag Fruity), taip pat kalcio karbonatas ir famotidinas (Promag Double Action). Toliau pateikiami galimi šalutiniai poveikiai ir jų sąveika:

Produktas Šalutiniai poveikiai Sąveika
„Promag“ planšetinis kompiuteris Gag Gali sumažinti geležies, ulipristalio ar levotiroksino papildų veiksmingumą.
Promag skystis
Promag Fruity
Promag dvigubas veiksmas · Pilvo pūtimas · Vėmimas · Vidurių užkietėjimas · Sumažėjęs apetitas

· Galvos skausmas

· Gali sumažinti geležies papildų, levotiroksino, pazopanibo ar stroncio veiksmingumą · Gali padidėti šalutinio poveikio tikimybė, kai jie vartojami kartu su ceftriaksonu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI