ORGANINIS PUREGROW

ORGANINIS PUREGROW

PUREGROW Organinis yra naudingas 1-3 metų vaikų augimui ir vystymuisi palaikyti. PUREGROW Organinis yra pirmasis ekologiškas pienas Indonezijoje, turintis Europos ir Indonezijos halal ir ekologišką sertifikatą. Ekologiško augimo pienas yra pienas, gaunamas tiesiogiai iš karvių, kurios minta ekologiška žole, jame nėra augimo hormonų ir gyvena sausumoje, kurioje nėra cheminių elementų.

Siekdama užtikrinti ekologiško pieno kokybę, PUREGROW Organic gavo sertifikatą Europos Sąjungos ekologinis sertifikatas ir ekologiška Indonezija. Perdirbdama PUREGROW Organic taip pat laikosi ekologiškų produktų perdirbimo standartų Codex Alimentarius, dėl kurių susitarė Pasaulio sveikatos agentūra (PSO), taip pat vadovaujasi Indonezijos Respublikos BPOM maisto saugos standartais. PUREGROW Ekologiškos formulės piene yra visos 1-3 metų augimo pieno savybės, tokios kaip omega-3 ir omega-6, FOS ir GOS, DHR, taip pat vitaminų ir mineralų, tokių kaip vitaminas A, vitaminas D, vitaminas E, geležis, kalcis. , ir cinko, kuris svarbus Mažosios gėlės augimui. Negana to, Organic PUREGROW sudėtyje taip pat nėra pridėtinio cukraus, be cukraus, kuris natūraliai yra karvės piene. Todėl tėvams nereikia jaudintis dėl galimybės, kad jūsų vaikas suvartotų per daug cukraus.

PUREGROW ekologiškas Produktai

PUREGROW Organic gamina Arla-Indofood ir yra dviejų dydžių: Organic PUREGROW 360 gramų 12 kartų ir Organic PUREGROW 720 gramų 24 kartus. Toliau pateikiamos kompozicijos, esančios viename PUREGROW Organic pristatyme:

Informacija apie maistinę vertę
Iš viso Energija Energija iš riebalų 140 kcal
60 kcal
Bendras riebalų kiekis Linoleno rūgštis (omega-6) α-linoleno rūgštis (omega-3) 6 g
1020 mg
120 mg
Baltymas 5 g
Bendras angliavandenių kiekis Bendras maistinių skaidulų tirpių maistinių skaidulų kiekis Bendras gulalaktozės kiekis sacharozės 17 g
1 g
1 g
16 g
15 g
0 g
Natrio 50 mg
Kalis 180 mg
Dokozaheksaeno rūgštis (DHR) 12,6 mg
FOS 0,13 g
GOS 1,14 g
Chloridas 120 mg
Mitybos adekvatumo rodiklis (RDA) *
Baltymas 19 %
Vitaminas A 35 %
Vitaminas D 10 %
Vitaminas E 20 %
Vitaminas K 60 %
Vitaminas B1 30 %
Vitaminas B2 30 %
Vitaminas B3 15 %
Vitaminas B5 40 %
Vitaminas B6 20 %
Vitaminas B9 15 %
Vitaminas B12 45 %
Vitamino C 45 %
Biotinas 55 %
Kalcis 25 %
Fosforas 25 %
Magnis 30 %
Geležis 20 %
Cinkas 30 %
Varis 25 %
Jodas 25 %
Selenas 25 %

* RDA arba mitybos adekvatumo norma yra maistinės medžiagos dienos poreikių skaičius. Lentelėje pateikta procentinė vertė (%) rodo maistinę vertę, esančią Organic PUREGROW, nuo bendro vaikų dienos mitybos poreikio (RPN).

Įspėjimas:

 • Organinio PUREGROW negalima duoti jaunesniems nei 1 metų kūdikiams.
 • Nekeiskite pieno miltelių ir vandens mišinio santykio. Dėl šio veiksmo vaikui gali trūkti reikiamų skysčių ar maistinių medžiagų.
 • Išmeskite pieną, jei pasikeitė aromatas, skonis ir spalva arba pieno milteliai sukrešėjo.
 • Visada laikykitės patiekimo ir laikymo instrukcijų, nes netinkamas ekologiško pieno padavimas gali sumažinti pieno naudą.
 • Būkite atsargūs, duodami pieno mišinį vaikams, kurie yra alergiški pienui arba netoleruoja laktozės.

PUREGROW organinis dozavimas ir turinys

Kad būtų patenkinti vaikų mitybos poreikiai, Organic PUREGROW reikia suvartoti 2-3 stiklines kasdien. Vienoje stiklinėje PUREGROW Organic, kurioje yra:

 • Omega-3, omega-6 ir DHR, skirtos palaikyti vaikų mąstymo gebėjimus.
 • FOS ir GOS, skirtos didinti ištvermę ir palengvinti vaikų virškinimo funkciją bei palaikyti gerųjų bakterijų vystymąsi virškinimo trakte.
 • Baltymai, kalcis ir vitaminas D, siekiant optimizuoti vaikų fizinį augimą.

Vitaminų ir mineralų kiekis reikalingas norint pagreitinti medžiagų apykaitą ir palaikyti bendrą vaiko sveikatą.

Kaip teisingai paruošti ekologišką PUREGROW

Vadovaukitės instrukcijomis, kaip paruošti ekologišką pieno mišinį, atspausdintą ant pakuotės, kad vaikas optimaliai gautų maistines medžiagas. Norėdami tinkamai paruošti ekologišką pieną, atlikite šiuos veiksmus:

 • Prieš ruošdami ekologišką pieną vaikams, nusiplaukite rankas.
 • Nuvalykite naudojamą stiklą, tada 5 minutes pamerkite į karštą vandenį.
 • Supilkite apie 200 ml šilto vandens (apie 40 o C) į išvalytą stiklinę.
 • Į stiklinę šilto vandens įdėkite 30 gramų arba 7 matavimo šaukštus PUREGROW Organic.
 • Maišykite pieną stiklinėje, kol jis visiškai ištirps.
 • Prieš duodami vaikui, patikrinkite pieno temperatūrą.

Paruoškite ir patiekite pieną tik vienam gėrimui. Iš karto suvartokite šiltą pieną, o neišgertą pieną išmeskite po 1 valandos. Pieno miltelius sunaudoti per 3 savaites nuo pakuotės atidarymo. Sandariai uždenkite PUREGROW Organic pakuote ir įsitikinkite, kad pieno milteliai nepatektų į skysčius ar drėgmę. Tada laikykite PUREGROW Organic švarioje, vėsioje ir sausoje vietoje ir venkite tiesioginių saulės spindulių. Turite atsiminti, kad motinos pienas vis dar yra geriausias pasirinkimas ir pagrindinė mityba jaunesniems nei 2 metų vaikams. Maitinančios motinos gali derinti maitinimą krūtimi su ekologišku pieno mišiniu ir papildomu maistu. Pasitarkite su savo pediatru dėl ekologiško pieno davimo vaikams.

Vaistų sąveika su pienu

Pieno ar pieno produktų vartojimas kartu su tam tikrais vaistais gali sukelti vaistų sąveiką. Nerekomenduojama vartoti geležies preparatų ir antibiotikų, pvz tetraciklinas HCl ir ciprofoloksacinasnaudojant pieną, nes tai gali sumažinti abiejų rūšių vaistų veiksmingumą.

PUREGROW Organinis šalutinis poveikis

PUREGROW Organic yra saugus vartoti tol, kol jis vartojamas pagal patiekimo instrukciją. Tačiau pieną ruoškite švariu ir virintu vandeniu ir naudokite švarų išplautą stiklą, kad vaikas išvengtų virškinimo sutrikimų. Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei pavartojus ekologiško pieno vaikui pasireiškia pykinimas, pilvo pūtimas, pilvo diegliai, viduriavimas. Šie simptomai gali rodyti, kad jūsų vaikas yra alergiškas pienui arba netoleruoja laktozės. Esant tokiai būklei, patariama pasikonsultuoti su gydytoju dėl tolesnio gydymo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI