NATUR-E

NATUR-E

Natur-E yra papildas, kurio pagrindinis kiekis vitamino E, skirtas odos sveikatai palaikyti. Natur-E vitaminas E gaunamas iš natūralių kviečių gemalų aliejaus ir saulėgrąžų aliejaus ingredientų.

Natur-E turi trijų tipų produktus, būtent Natur-E 100, Natur-E 300 ir Natur-E Advanced. Kiekvienas produktas naudojamas pagal odos būklę ir amžių. Be vitamino E, kai kuriuose Natur-E produktuose yra ir kitų natūralių ingredientų, tokių kaip astaksantinas iš raudonųjų dumblių ir likopenas iš pomidorų.

Natur-E produktai

Kaip minėta aukščiau, Natur-E sudaro trys tipai. Kad būtų lengviau atpažinti, galite atskirti Natur-E kapsules pagal kapsulės spalvą. Šis paaiškinimas:

 • Natur-E Dillyishing 100 TV
  Šiame gaminyje yra žalios spalvos kapsulė, jame yra 100 TV natūralaus vitamino E. Natur-E 100 lietaus, skirtas susidoroti su sausa ir nuobodu oda nuo 18 iki 25 metų amžiaus.
 • Natur-E Dillyishing 300 TV
  Šio produkto kapsulės yra geltonos spalvos. Jame esantis natūralaus vitamino E kiekis 300 TV gali sudrėkinti ir suvienodinti 25-35 metų moterų odos atspalvį.
 • Natur-E Išplėstinė
  Šio produkto kapsulės yra kaštoninės spalvos. Natur-E Advanced sudėtyje yra 100 TV vitamino E, 1,8 mg likopeno ir 2 mg astaksantino. Šis produktas skirtas 35 metų ir vyresnėms moterims, siekiant išlaikyti odos stangrumą, sumažinti raukšles ir tamsias dėmes.

Apie Natur-E

Veikliosios medžiagos Vitaminas E
Grupė Papildymas
Kategorija Nemokamas vaistas
Pranašumai Palaikykite odos sveikatą
Vartoja Suaugęs
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos C kategorija: Tyrimai su gyvūnais parodė šalutinį poveikį vaisiui, tačiau kontroliuojamų tyrimų su nėščiomis moterimis nėra. Vaistas turėtų būti vartojamas tik tuo atveju, jei laukiama nauda yra didesnė už riziką vaisiui. Vitamino E papildai gali būti absorbuojami į motinos pieną, prieš vartodami pasitarkite su savo pediatru dėl naudos ir rizikos.
Figūra Kapsulė

Įspėjimas

 • Būkite atsargūs, jei sergate cukriniu diabetu, anemija, inkstų ir kepenų ligomis, aukštu cholesterolio kiekiu, vitamino K trūkumu ir kraujo krešėjimo sutrikimais.
 • Pirmiausia pasitarkite su gydytoju, jei sirgote širdies liga, insultu ir vėžiu, arba jei esate alergiškas / jautrus vitaminui E.
 • Jei vartojate varfariną, prieš pradėdami vartoti Natur-E pasitarkite su gydytoju.
 • Pasakykite gydytojui, jei artimiausiu metu jums bus atlikta operacija. Paprastai gydytojas patars nutraukti vitamino E papildų vartojimą likus mažiausiai dviem savaitėms iki operacijos, kad sumažėtų kraujavimo rizika operacijos metu.
 • Jei pavartojus Natur-E pasireiškė alerginė reakcija arba perdozavote, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Natur-E dozavimas

Visų trijų rūšių Natur-E produktus rekomenduojama vartoti 1 kartą per dieną.

Kasdienis vitamino E poreikis

Toliau nurodytas vitamino E kiekis, kurio reikia per dieną, atsižvelgiant į mitybos adekvatumo normą (RPN):

Amžius Mitybos adekvatumo rodiklis (RDA)
0-6 mėn 4 mg (6 TV)
7-12 mėnesių 5 mg (7,5 TV)
1-3 metai 6 mg (9 TV)
4-8 metai 7 mg (10,4 TV)
9-13 metų amžiaus 11 mg (16,4 TV)
14-18 metų 15 mg (22,4 TV)
Suaugęs 15 mg (22,4 TV)
Nėščia mama 15 mg (22,4 TV)
Žindančios motinos 19 mg (28,4 TV)

Kaip pagrindinė Natur-E sudedamoji dalis, vitaminas E turi didžiausią suvartojimo ribą. Vitamino E paros norma priklauso nuo kiekvieno lyties, amžiaus ir sveikatos būklės. Čia yra didžiausias vitamino E suvartojimas per dieną:

Amžius Vyrai Moteris Nėštumas Žindymas
1-3 metai 200 mg (300 TV) 200 mg (300 TV)
4-8 metai 300 mg (450 TV) 300 mg (450 TV)
9-13 metų amžiaus 600 mg (900 TV) 600 mg (900 TV)
14-18 metų amžiaus 800 mg (1 200 TV) 800 mg (1 200 TV) 800 mg (1 200 TV) 800 mg (1 200 TV)
> 19 metų 1 000 mg (1 500 TV) 1 000 mg (1 500 TV) 1 000 mg (1 500 TV) 1 000 mg (1 500 TV)

Tinkamai vartokite Natur-E

Vartokite Natur-E pagal vartojimo taisykles, nurodytas ant vaisto pakuotės arba gydytojo rekomendaciją.

Natur-E kapsules reikia vartoti po valgio. Priežastis ta, kad vitaminas E yra riebaluose tirpus vitaminas, todėl pasisavinimo procesas bus tobulesnis, jei prieš jį valgys.

Natur-E laikykite kambario temperatūroje ir uždarytoje talpyklėje, kad išvengtumėte saulės spindulių, ir laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Daugeliui žmonių vitamino E papildų iš tikrųjų nereikia, nes odos sveikatai palaikyti pakanka vartoti maistą, kuriame yra vitamino E. Kai kurie maisto produktų, kuriuose yra vitamino E, pavyzdžiai yra špinatai, brokoliai ir riešutai.

Vitamino E papildų reikia, kai žmogus patiria vitamino E trūkumą (trūkumą), pavyzdžiui, dėl sutrikusio maisto įsisavinimo, kepenų ir tulžies ligų ir cistinė fibrozė .

Natur-E sąveika su kitais vaistais

Vitaminas E yra pagrindinė kiekvieno Natur-E produkto sudedamoji dalis. Yra keletas pavojų, kurie gali kilti, jei vitaminas E vartojamas kartu su tam tikrais vaistais. Šios sąveikos rizika yra tokia:

 • Sumažėjusi vitamino E absorbcija, jei vartojama kartu su cholestiraminu ir orlistatu.
 • Padidina kraujavimo riziką, jei vartojama kartu su antikoaguliantais, tokiais kaip varfarinas.
 • Chemoterapijos ar radioterapijos gydymo efektyvumo mažinimas.
 • Sumažina vitamino K. papildų veiksmingumą

Natur-E šalutinis poveikis

Natur-E retai sukelia šalutinį poveikį, kol jis vartojamas pagal iš anksto nustatytą dozę. Jei vitamino E papildai vartojami per daug, galimi šie šalutiniai poveikiai:

 • Kūnas jaučiasi silpnas
 • Galvos skausmas
 • Pykinimas
 • Sutrikęs regėjimas
 • Žarnyno spazmai
 • Viduriavimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI