MAGNIO HIDROKSIDAS

MAGNIO HIDROKSIDAS

Magnio hidroksidas arba Mg (OH) 2 yra vaistas, padedantis įveikti vidurių užkietėjimą arba vidurių užkietėjimą, rėmenį ir kitus simptomus, atsirandančius dėl skrandžio rūgšties gamybos, kuri viršija normas. Iš esmės magnis yra natūralus mineralas, reikalingas palaikyti kaulų stiprumą, stabilų širdies ritmą ir normalų kraujospūdį.

Magnio hidroksidas neutralizuoja pernelyg didelį skrandžio rūgšties kiekį, todėl skrandžio sienelė yra apsaugota nuo uždegimo ir padidina tuštinimąsi bei minkština išmatas, kad tuštinimasis vyktų sklandžiai.

Prekės ženklas: Laxasium

Apie Magnio hidroksidas

Grupė Antacidai ir vidurius laisvinantys vaistai ( l aksatyvas)
Narkotikų kategorija Nemokamas vaistas
Pranašumai Sumažinti per didelį skrandžio rūgšties kiekį ir įveikti vidurių užkietėjimą
Vartoja Suaugusieji ir vaikai
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos A kategorija: Kontroliuojami tyrimai su nėščiomis moterimis nerodo pavojaus vaisiui ir yra mažiau linkę pakenkti vaisiui. Nors maitinančioms motinoms šis vaistas gali būti saugus vartoti.
Figūra Sirupas ir tabletės

Įspėjimas:

  • Nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims vis tiek patariama pasitarti su gydytoju prieš vartojant magnio hidroksidą.
  • Pasakykite gydytojui, jei sergate inkstų, kepenų, vėmimo ar skrandžio skausmu.
  • Pasakykite gydytojui, jei vartojate kitus vaistus, nes magnio hidroksidas gali turėti įtakos kitų vaistų absorbcijai ar veikimui.
  • Jei pasireiškia alerginė reakcija arba perdozavimas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Magnio hidroksidas Dozė

Amžius Dozė
2-5 metų vaikai Dėl vidurius laisvinančių vaistų: 0,4-1,2 gramo per dieną. Dozes galima leisti vieną kartą arba padalyti į keletą kartų.
6-11 metų vaikai Dėl vidurius laisvinančių vaistų: 1,2-2,4 gramo per dieną. Dozes galima leisti vieną kartą arba padalyti į keletą kartų.
Suaugęs Dėl skrandžio rūgšties pertekliaus: Iki 1 gramo per dieną, dažniausiai kartu su aliuminio hidroksidu. Dėl vidurius laisvinančių vaistų: 2, 4-4, 8 per dieną. Dozes galima leisti vieną kartą arba padalyti į keletą kartų.

Vartoti Magnio hidroksidas Teisingai

  • Magnio hidroksidą naudokite pagal informaciją, nurodytą ant pakuotės.
  • Magnio hidroksido negalima vartoti nuolat, o tik kaip palengvinti, kai simptomai kartojasi. Nenaudokite šio vaisto ilgiau nei tris dienas, išskyrus gydytojo nurodymus.
  • Jei magnio hidroksidą vartojate skystą, prieš gerdami jį pirmiausia suplakite. Rekomenduojame naudoti specialų matavimo šaukštą arba stiklinę, kuri yra pakuotėje. Nenaudokite įprastų šaukštų, nes dozė skirsis.

Vaistų sąveika

Kai kurie vaistai gali sukelti šalutinį poveikį, jei jie vartojami su magnio hidroksidu. Šie poveikiai gali būti lengvi, bet gali būti ir mirtini. Kai kurie vaistų pavyzdžiai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, jei norite būti vartojami kartu su magnio hidroksidu, yra dasatinibas, gabapentinas, digoksinas, mikofenolatas, papildai, kurių sudėtyje yra fosfato, tetraciklino ir bisfosfonatų.

Saugumo sumetimais palikite mažiausiai 2 valandų pertrauką tarp magnio hidroksido vartojimo kartu su kitais vaistais.

Atpažinkite šalutinį poveikį ir pavojus Magnio hidroksidas

Kiekvienas vaistas turi turėti šalutinį poveikį, įskaitant magnio hidroksidą. Šalutinis poveikis, kurį kartais gali patirti pacientai vartojant šį vaistą, yra viduriavimas ir pilvo skausmas. Nors ir retai, šie antacidiniai vaistai taip pat gali sukelti rimtą šalutinį poveikį, pvz., dehidrataciją ir padidėjusį magnio kiekį, kuris gali sukelti širdies ritmo sutrikimus.

Staigus ir per didelis magnio kiekio padidėjimas gali sukelti apsinuodijimą pacientams, sergantiems inkstų ligomis. Nedelsdami nustokite vartoti magnio hidroksidą ir kreipkitės į gydytoją, jei jaučiate bet kokį šalutinį poveikį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI