LED nagų lempos – ar jos veikia ir ar yra saugios?

LED nagų lempos – ar jos veikia ir ar yra saugios?

Jums įdomu, ar veikia nebrangios namų LED nagų lempos, ar ne? Sėdėdama čia ir bandydama nuvalyti mėnesio senumo gelinio nagų lako likučius, galiu pasakyti – TAIP, jos veikia.

LED UV lempos – ar jos veikia ir ar yra saugios?

Jums įdomu, ar veikia nebrangios namuose naudojamos LED nagų lempos, ar ne? Sėdėdama čia ir bandydama nuvalyti mėnesio senumo gelinio nagų lako likučius, galiu pasakyti – TAIP, jos veikia.

Šviesos diodų nagų lempa – tai tik plastikinė dėžutė su mažomis šviesos diodų lemputėmis, kurios skleidžia UV spindulius. Prietaiso apačioje taip pat yra reflektorius, kuris padeda atspindėti šviesą. Šiuo metu bijote UV spindulių, ar ne? Gerai. Turėtumėte bijoti.

Kuri yra saugesnė: LED ar UV šviesa

 

Kai 2000-ųjų pradžioje buvo pradėtos naudoti gelinių nagų lempos, jose griežtai buvo naudojama tik UV šviesa. Tos lempos per ilgesnį laiką skleidė daug stipresnį UV spindulių šaltinį. Kad gelinis nagų lakas sukietėtų, UV lempoms prireikia 8-10* minučių, kai po jomis yra jūsų pirštai.

Naujesnės LED lempos skleidžia daug mažesnę UV spindulių dozę ir tai daro greičiau. Kad gelinis nagų lakas sukietėtų, jūsų nagai po LED lempa turi būti tik 1 minutę (arba trumpiau)*.

Tai reiškia, kad nagų kietinimo lempa, kurioje naudojamos LED lemputės, yra saugesnė nei ta, kurioje naudojamos UV lemputės.

Šis kietėjimo procesas turi vykti kiekvienam lako sluoksniui. Įprastam manikiūrui tai reiškia 3-4 sluoksnius: pagrindą, 2 sluoksnius spalvos ir kai kuriais atvejais viršutinį sluoksnį.

Visuose variantuose, kuriuos jums parodysiu, įskaitant įrenginį, kurį naudoju pati, naudojamos saugesnės LED lemputės.

Kaip apsaugoti odą naudojant šviesą?

Rankas patepkite plataus spektro apsauginiu kremu nuo saulės (būkite atsargūs, kad jo nepatektų ant nagų odelių).

Nepersistenkite su kietinimu. Tvarstykite tiek, kiek rekomenduojama nagų geliui, ir ne daugiau.

Rankomis laikykite LED nagų lempą, kad matytumėte jos vidų, pripildytą mažyčių LED lempučių.

Kalbant apie mokslinius duomenis, jie vis dar abejotini, tačiau dauguma medicininių tyrimų pripažįsta, kad padidėjusi odos vėžio rizika naudojant šviesos diodų kietinimo lemputę yra minimali.

Galiu pasakyti, kad namuose naudojami įrenginiai tikrai veikia. Dėl to nėra jokių diskusijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI