LACTOBACILLUS ACIDOPHILUS

LACTOBACILLUS ACIDOPHILUS

Lactobacillus acidophilus yra probiotikas arba gerosios bakterijos, gyvenančios žmogaus organizmo virškinimo sistemoje. Ši bakterija naudinga palaikant gerųjų bakterijų balansą virškinamajame trakte, todėl gali sustabdyti kenksmingų mikroorganizmų, sukeliančių viduriavimą, augimą. L. acidophilus kartu su kitomis gerosiomis virškinamajame trakte esančiomis bakterijomis gamins pieno rūgštį, kuri stabdo kenksmingų mikroorganizmų augimą virškinamajame trakte.

Be jo yra fermentuotuose produktuose, tokiuose kaip jogurtas, Lactobacillus acidophilus yra taip pat prieinama papildymo forma. L. acidophilus Priedo forma vis dar reikia atlikti tolesnius jo veiksmingumo ir saugumo tyrimus.

Prekių ženklai: Lacto-B, L-Bio, Probiokidas

Apie Lactobacillus Acidophilus

Grupė Papildai, probiotikai
Kategorija Nemokamas vaistas
Pranašumai Gerųjų bakterijų pusiausvyros palaikymas virškinimo trakte
Vartoja Suaugusieji ir vaikai (vyresni nei 3 metų)
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos N kategorija: Dar nesuskirstyta į kategorijas. Dar nežinoma, ar Lactobacillus Acidophilus patenka į motinos pieną, ar ne. Žindančioms motinoms šio vaisto vartoti nepasitarus su gydytoju.
Vaisto forma Plėvele dengtos tabletės, kapsulės, milteliai ( granulės )

Įspėjimas:

  • Probiotikų, kurių sudėtyje yra Lactobacilus acidophilus jaunesniems nei 3 metų vaikams turi būti prižiūrimi gydytojo.
  • Praneškite gydytojui apie savo sveikatos istoriją, ypač jei esate arba patyrėte trumpos žarnos sindromastrumpalaikis laktozės netoleravimas, susilpnėjusi imuninė sistema, viduriavimas ilgiau nei 2 dienas, skrandžio sutrikimai, makšties ir šlapimo takų infekcijos.
  • Būkite atsargūs naudodami acidophilus pacientams, kurie taip pat reguliariai vartoja kortikosteroidinius vaistus, pvz., pacientams po organų persodinimo dėl šalutinio poveikio rizikos.
  • Pasakykite gydytojui, jei vartojate kitų vaistų, įskaitant papildus ir vaistažoles.
  • Jei pavartojus pasireiškia alerginė reakcija arba perdozavimas L actobacillus acidophilus, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Lactobacillus Acidophilus dozė

Lactobacillus acidophilus dozė nustatoma pagal kolonijas formuojantys vienetai (CFU) . Fiksuotos dozės nėra Lactobacillus acidophilus, tačiau įprasta rekomenduojama dozė yra 1–10 milijardų KSV per dieną ir yra padalinta į 3–4 kartus didesnę nei vartojimo grafiką. Norėdami sužinoti daugiau, kreipkitės į gydytoją arba perskaitykite informaciją, išspausdintą ant vaisto pakuotės. Jei vartojama kartu su antibiotikais, duokite 2-3 valandų pertrauką

Teisingai vartokite Lactobacillus Acidophilus

Laikykitės gydytojo patarimų ir perskaitykite informaciją, išspausdintą ant vaisto pakuotės.

L actobacillus acidophilus papildai tiekiami plėvele dengtų tablečių pavidalu. Nevartokite papildų kramtydami ar dalydami. Papildai turi būti suvartoti visiškai.

Lactobacillus acidophilus papildai gali būti vartojami po valgio arba prieš valgį. Rekomenduojama vartoti kartu su pienu arba vaisių sultimis.

Panaudojimas Lactobacillus acidophillus papildai miltelių pavidalu ( granulės ) gali skirtis. Kai kuriuos produktus galima vartoti tiesiogiai, tačiau kai kuriuos pirmiausia reikia sumaišyti su vandeniu. Prieš vartodami vaistą, perskaitykite pakuotės instrukcijas arba pasitarkite su gydytoju.

Imk Lactobacillus acidophilus reguliariai papildyti papildais, kad gautumėte maksimalius gydymo rezultatus. Venkite mažinti ar didinti dozę be gydytojo patarimo.

Jei simptomai nepagerėja, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Vaistų sąveika

Veiksmingumas Lactobacillus acidophilus sumažės, jei bus vartojama kartu su antibiotikais.

Atpažinkite Lactobacillus Acidophilus šalutinį poveikį ir pavojus

Šalutinis poveikis, kuris gali atsirasti po vartojimo L actobacillus acidophilus papildai yra:

  • Išsipūtęs
  • Pilvo skausmas
  • Viduriavimas

Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei pasireiškia bet kuris iš šių šalutinių poveikių:

  • Sunku kvėpuoti
  • Veido, liežuvio, burnos ir gerklės patinimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI