Kokią naudą fizinei sveikatai suteikia plaukimas baidarėmis?

Kokią naudą fizinei sveikatai suteikia plaukimas baidarėmis?

Jeigu norite ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir palaikyti gerą fizinę formą, būtinai išmėginkite plaukimą baidarėmis. Baidarių nuoma Aukštaitijoje – paslauga, kurios dėka galėsite džiaugtis dailesnėmis kūno formomis. Baidarių nuomos kainos nėra didelės, palyginus su tuo, kokius privalumus šis užsiėmimas suteikia.

Aukštaitijos krašte yra nemažai upių, kurias tikrai verta pamatyti ir pajusti iš arčiau. Baidarių nuoma Aukštaitijoje siūlo pasiplaukiojimą jums ir jūsų šeimai bei draugams patogiu metu. Baidarių nuomos kainos priklauso nuo to, kiek įrangos reikia ir kuriam laikui ketinate ją išsinuomoti. O jei vis dar svarstote, ar plaukimas baidarėmis tikrai naudingas fizinei sveikatai, siūloma sužinoti didžiausius šio užsiėmimo privalumus:

  1. Tai puiki kardio treniruotė. Kardio treniruotės padeda palaikyti gerą širdies ir kraujagyslių sveikatą. Kai kitos tokio pobūdžio treniruotės dažnai būna varginančios ir nuobodžios, tai plaukimas baidarėmis tikrai suteikia daug malonių įspūdžių gamtoje ir net nepajuntama, kaip atlikta tikrai stipri kardio treniruotė. Jei turite problemų su širdimi, prieš šį užsiėmimą pasikonsultuokite su savo gydytoju.
  2. Stiprina nugaros raumenis. Plaukiant baidarėmis labai sustiprėja apatiniai nugaros raumenys. Kiekvienas irklavimo judesys priverčia aktyviai dirbti šią raumenų grupę. Siekiant, kad treniruotė būtų dar tikslingesnė, rekomenduojama vis keisti irklavimo greitį.
  3. Sustiprina pilvo raumenis. Bet kuris treneris gali patvirtinti, kad pats sunkiausias darbas – tai pilvo raumenų ryškinimas. Taip yra todėl, kad šioje srityje dažnai yra perteklinis riebalų sluoksnis. Net ir neilgas plaukimas baidarėmis, atliekant sukamuosius judesius, labai efektyviai treniruoja pilvo raumenis.
  4. Paverčia jūsų rankas stipriomis ir gražiomis. Atkreipkite dėmesį, kokias tvirtas ir raumeningas rankas turi sportininkai, kurie varžosi plaukdami baidarėmis. Šis užsiėmimas labai greitai išryškina rankų raumenis, svarbu tik tinkamai bei taisyklingai atlikti irklavimo judesius.
  5. Padeda numesti nereikalingą kūno svorį. Valandą plaukdami baidarėmis, galite atsikratyti net kelių šimtų ar daugiau kalorijų. Tai padeda žymiai efektyviau numesti svorį, nei, pavyzdžiui, bėgiojant.
  6. Padeda atsikratyti streso ir įtampos. Plaukimas baidarėmis – tai ne tik fizinis sportas, bet ir atgaiva sielai, buvimas gamtoje, atsipalaidavimas. Tai itin svarbu, siekiant atsikratyti streso ir blogos nuotaikos.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI