Kiek kremo nuo saulės naudoti ant veido

Kiek kremo nuo saulės naudoti ant veido

Apsauga nuo saulės yra neginčijamas mūsų odos priežiūros žingsnis. Prieš išvykdami į paplūdimį, tepame juo ant kūno, o kaip su veidais? Mūsų veido odai reikia ypatingo dėmesio ir priežiūros.   Kalbant apie veido apsaugą, labai svarbu naudoti kremą nuo saulės, bet ar tiksliai žinote, kiek kremo nuo saulės naudoti ant veido?   Svarbu tepti pakankamai, kad apsaugotumėte odą, tačiau naudojant per daug arba netinkamo tipo, taip pat gali sudirginti oda. Pakalbėkime apie veido kremo nuo saulės privalumus ir trūkumus bei tinkamą jų kiekį, kad būtų užtikrinta optimali apsauga.

Kodėl veido kremas nuo saulės yra svarbus

Prieš gilindamiesi į sudėtingas apsaugos nuo saulės priemones, pirmiausia supraskime, kodėl veido kremas nuo saulės yra nepaprastai svarbus. Saulė skleidžia kenksmingus ultravioletinius (UV) spindulius, klasifikuojamus kaip UVA ir UVB. UVA spinduliai prasiskverbia giliai į odą, sukeldami priešlaikinį senėjimą, o UVB spinduliai pirmiausia sukelia saulės nudegimą. Apsauginis kremas nuo saulės veikia kaip barjeras, kuris sugeria arba atspindi šiuos kenksmingus UV spindulius, neleidžia jiems prasiskverbti į odą ir padaryti žalos.

Apsaugos nuo saulės tipai

Kalbant apie apsaugos nuo saulės priemones, pagrindinės yra cheminės ir mineralinės apsaugos nuo saulės priemonės. Cheminiai kremai nuo saulės sugeria UV spindulius ir paverčia juos šiluma, o mineraliniai kremai nuo saulės sukuria apsauginį barjerą, kuris atspindi saulės spindulius nuo jūsų odos. Tiems, kurie turi jautrią odą arba mėgsta natūralius ingredientus, mineraliniai kremai nuo saulės, kurių sudėtyje dažnai yra cinko oksido arba titano dioksido, yra puikus pasirinkimas. Kita vertus, cheminiai apsauginiai kremai nuo saulės yra lengvi ir skaidrūs, kad būtų lengva dėvėti kasdien.   Taigi, rinkdamiesi mineralinį ar cheminį apsaugos nuo saulės kremą, atsižvelkite į savo odos tipą ir pageidavimus, kad įsitikintumėte, jog gausite savo poreikius atitinkančią apsaugą.

Kokį SPF pasirinkti

Ant kiekvieno apsaugos nuo saulės gaminio matėte raides SPF su skaičiumi, bet ką tai reiškia? SPF arba apsaugos nuo saulės faktorius nurodo apsaugos nuo saulės apsaugą nuo UVB spindulių lygį. Kaip minėjome anksčiau, UVB spinduliai dažniausiai sukelia saulės nudegimus. Dermatologai kasdien rekomenduoja naudoti 30 ar didesnį SPF.   Jei norite užsitęsti veikla lauke, pvz., dienos paplūdimyje ar žygiai pėsčiomis, apsvarstykite galimybę naudoti SPF 50 arba didesnį, kad apsaugotumėte odą nuo ilgalaikio UV poveikio. Atminkite, kad kremas nuo saulės skirtas ne tik saulėtoms dienoms. Net debesuotomis dienomis UV spinduliai vis tiek gali prasiskverbti pro debesis. Nepamirškite kasdien tepti kremo nuo saulės ant veido, nepaisant oro sąlygų.   Svarbu suprasti, kad joks kremas nuo saulės nesuteikia 100% apsaugos, nepaisant SPF. Svarbiausia yra tinkamas pritaikymas ir pakartotinis pritaikymas.

Rekomenduojamas kremo nuo saulės kiekis Tinkamo apsaugos nuo saulės kiekio naudojimas yra toks pat svarbus kaip ir tinkamo SPF pasirinkimas. Daugelis žmonių tepa daug mažiau apsaugos nuo saulės nei būtina, o tai gali žymiai sumažinti apsauginį poveikį. Kai reikia tepti veidą kremu nuo saulės, rekomenduojamas kiekis yra maždaug 1⁄4 arbatinio šaukštelio. Tai gali atrodyti nedaug, tačiau norint gauti tinkamą aprėptį, svarbu taikyti pakankamai. Alternatyvus būdas nustatyti, kiek apsaugos nuo saulės reikia, yra dviejų pirštų taisyklė. Išspauskite pakankamai kremo nuo saulės, kad padengtumėte dviejų pirštų ilgį.   Bendra taisyklė – uždengti visas atviras odos vietas, įskaitant ausis, kaklą ir dekoltė sritį.   Jei naudojate purškiamą apsaugos nuo saulės priemonę, būtinai ją gausiai tepkite, kad užtikrintumėte visišką padengimą. Taip pat rekomenduojama pakartotinai tepti kremą nuo saulės kas dvi valandas arba dažniau, jei prakaituojate ar plaukiate.

Apsaugos nuo saulės įtraukimas į savo odos priežiūros rutiną

Įdomu, ar kremas nuo saulės padeda nuo spuogų, senėjimo požymių, hiperpigmentacijos, tamsių dėmių ir pan.? Atsakymas į visus šiuos klausimus yra taip! Apsauginis kremas nuo saulės suteikia daug naudos odai, o įtraukus jį į savo kasdienybę gali padaryti stebuklus. Štai kaip į savo odos priežiūros rutiną įtraukti apsaugos nuo saulės:

  • Valymas: Pradėkite nuo švelnaus valiklio, kad pašalintumėte nešvarumus, riebalus ir nešvarumus nuo odos.
  • Tonizavimas: Naudokite toniką, kad subalansuotumėte odos pH lygį ir paruoštumėte ją tolesniems veiksmams.
  • Serumai ir drėkikliai: tepkite bet kokius įprastai naudojamus serumus ar drėkinamąsias priemones. Palaukite kelias minutes, kol jie susigers. Jei norite papildyti savo odos priežiūros rutiną serumu, rinkitės švelnų, bet veiksmingą serumą, kuris padeda apsaugoti nuo įtemptos odos ir atkuria apsauginį odos barjerą.
  • Apsauginis kremas nuo saulės: veidą, kaklą ir visas atviras vietas tepkite rekomenduojamu kremo nuo saulės kiekiu.
  • Makiažas ir SPF naudojimas: Jei naudojate makiažą, tepkite kremui nuo saulės visiškai susigėrus. Jei ieškote papildomos apsaugos, pasitepę makiažu naudokite UncompliKated SPF 50 nustatymo purškiklį.
  • Pakartotinis taikymas: Visą dieną nepamirškite pakartotinai pasitepti apsauginiu kremu nuo saulės kas dvi valandas arba pagal poreikį, ypač jei laiką leidžiate lauke.

Sveikos odos apsauga nuo saulės

Tarp įvairių apsaugos nuo saulės būdų neabejotinai vienas efektyviausių yra kremo nuo saulės naudojimas. Tačiau apsauginio kremo nuo saulės veiksmingumas labai priklauso nuo tinkamo kiekio naudojimo, be tinkamo tipo ir SPF pasirinkimo. Apsauga nuo saulės yra sveikos, apsaugotos ir spindinčios odos kertinis akmuo.   Kalbant apie apsaugą nuo saulės, nepamirškite ieškoti pavėsyje esančių vietų saulės piko valandomis, paprastai nuo 10 iki 16 val., kai saulės spinduliuotė yra pati stipriausia. Jei naudojate makiažą, apsvarstykite galimybę naudoti produktus su įtaisytu SPF, kad sukurtumėte papildomą apsauginį barjerą.   Atminkite, kad odos priežiūra yra ne tik sezoninis rūpestis, bet ir įsipareigojimas ištisus metus. Pirmenybę teikite savo odos sveikatai, oda jums už tai padėkos!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI