Kas yra COOL SARI ?

Kas yra COOL SARI ?

Adem S ari yra naudinga rėmens simptomams palengvinti. Kaip gėrimas giliam karščiui, yra Adem Sari veikliosios medžiagos, tokios kaip kalkių ekstraktas, pulosari , ir cinamono .

Rėmuo iš tikrųjų yra tradicinis terminas, reiškiantis daugybę simptomų, tokių kaip opos, gerklės skausmas ir vidurių užkietėjimas. Šiuos simptomus gali sukelti įvairūs dalykai, ypač virškinamojo trakto ir kvėpavimo takų uždegimai. Be to, manoma, kad šis augalinis vaistas taip pat padeda sumažinti peršalimo simptomus.

Adem Sari tipas ir turinys

Indonezijoje yra du Adem Sari produktai, būtent:

 • Ademas Sari
  Adem Sari sudėtyje yra veikliųjų žaliųjų citrinų ekstrakto, cinamono, pulosari ir vitamino C. Adem Sari yra supakuotas į paketėlius, kuriuose yra miltelių, kuriuos reikia ištirpinti.
 • Adem Sari Ching Ku
  Adem Sari Ching Ku sudėtyje yra ne tik laimo, cinamono ir pulosari ekstraktų, bet ir agurkų ir pasiflorų ekstraktų, kurie pašalina kartaus skonio ir suteikia gaivumo vartojant per burną. Adem Sari Ching Ku yra supakuotas į paketėlius, kuriuose yra miltelių ir skardinių.

Kas yra Ademas Sari

Grupė Žolelių gėrimai giliam karščiui
Kategorija Nemokamas vaistas
Naudokite Veiksmingai malšina pienligę, gerklės skausmą ir vidurių užkietėjimą.
Paimtas Suaugusieji ir vaikai
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos N kategorija : Dar nesuskirstyta į kategorijas. Adem Sari poveikis nėščioms ar maitinančioms motinoms dar nežinomas. Jei esate nėščia arba žindote kūdikį ir norite vartoti Adem Sari, pirmiausia pasitarkite su gydytoju dėl vaisto saugumo.
Vaisto forma Tirpalas skardinėje, miltelių paketėlis.

Įspėjimas prieš vartojant Adem Sari

 • Adem Sari yra rūgštus tirpalas, kuriame yra sodos. Rėmuo kenčiantys asmenys turi būti atsargūs prieš gerdami Adem Sari.
 • Adem Sari neturėtų vartoti žmonės, turintys fenilketonurija .
 • Adem Sari sudėtyje yra vitamino C. Prieš vartodami gėrimus, kurių sudėtyje yra vitamino C, pasitarkite su gydytoju, jei sirgote hemochromatoze, inkstų ligomis ir fermento gliukozės-6-fosfato dehidrogenazės trūkumas.
 • Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei toje pačioje vietoje atsiranda pasikartojantis pienligė, skauda gerklę, karščiuoja, vieną savaitę sunku tuštintis, atsiranda dusulys.

Dozavimas ir naudojimo taisyklės Ademas Sari

Adem Sari suaugusieji gali vartoti po 1 paketėlį 2-3 kartus per dieną. Vaikai gali gerti Adem Sari po ½ paketėlio 2-3 kartus per dieną.

Kaip Gerti Adem Sari teisingai

Prieš pradėdami vartoti Adem Sari, vadovaukitės Adem Sari pakuotėje pateiktomis naudojimo instrukcijomis arba pasitarkite su gydytoju.

Norėdami gerti Adem Sari, ištirpinkite Adem Sari paketėlį 200 ml vandens. Palikite, kol tirpale išnyks dujų burbuliukai, tada išmaišykite ir nedelsdami gerkite. Kenčiantiems nuo rėmens, Adem Sari rekomenduojama gerti po valgio, nes jame yra rūgščių ir sodos.

Dauguma žmonių mano, kad augalinius vaistus vartoti visada saugu dėl jų natūralių ingredientų. Tai ne visai tiesa, nes vaistažolių preparatai nepraeina testavimo stadijos, kaip gydytojų vaistai. Todėl šalutinis poveikis ir vaistų sąveika taip pat nėra tiksliai žinomi.

Prieš pradėdami vartoti augalinius vaistus, geriau pasiteirauti gydytojo ir nenutraukti kitų gydytojo skirtų vaistų, prieš tai nepasitarę.

Adem Sari sąveika su kitomis medžiagomis

Dar nežinoma, ar Adem Sari gali sąveikauti su kitais vaistais, ar ne. Tačiau norėdami išvengti nepageidaujamos sąveikos, nenaudokite Adem Sari kartu su kitais vaistais.

Adem Sari gėrimo šalutinis poveikis ir pavojai

Adem Sari yra augalinis vaistas, kurį saugu gerti. Tačiau Adem Sari turinys gali sukelti šalutinį poveikį, pavyzdžiui:

 • Skrandžio skausmai
 • Pykinimas ir vėmimas
 • Skrandžio spazmai
 • Krūtinė jaučiasi karšta
 • Oda jautri saulės šviesai
 • Sumažėjęs cukraus kiekis kraujyje (hipoglikemija)
 • Nereguliarus širdies plakimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI