HIDROCHINONAS

HIDROCHINONAS

Hidrochinonas yra vaistas, vartojamas hiperpigmentacijai, kuri atsiranda ant odos, gydyti. Hiperpigmentacija yra odos dalių patamsėjimas, kuris dažniausiai atsiranda po uždegimo, pavyzdžiui, spuogų randai, randai ar tamsios dėmės dėl saulės poveikio. Be uždegimų, oda gali patamsėti ir dėl hormonų įtakos nėščiosioms, kontraceptinių tablečių vartojimo, hormonų terapijos, odos traumų.

Šis vaistas veikia slopindamas fermentą, vadinamą tirozinazė, pigmentą gaminantis fermentas odoje. Slopinant šį fermentą, galima užkirsti kelią pigmento (melanosomų) kaupimuisi ląstelėse, dėl kurių oda tampa tamsesnė, ir jį sunaikinti.

Prekių ženklai: Bioquin, Eqinon, Interquin, Mediquin, Melanox, Skinox, Vitaquin

Apie Hidrochinonas

Grupė Odą šviesinantys vaistai
Kategorija Receptiniai vaistai
Pranašumai Tamsiai odai pašviesinti dėl odos hiperpigmentacijos, pvz., atsiranda juodų dėmių.
Naudojama Suaugusieji ir 12 metų ir vyresni paaugliai
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos C kategorija: Tyrimai su gyvūnais parodė šalutinį poveikį vaisiui, tačiau kontroliuojamų tyrimų su nėščiomis moterimis nėra. Vaistas turėtų būti vartojamas tik tuo atveju, jei laukiama nauda yra didesnė už pavojų vaisiui. Hidrochinonas dar nežinomas, ar jis patenka į motinos pieną, ar ne. Žindančioms motinoms prieš vartojant šį vaistą reikia pasitarti su gydytoju.
Figūra Kremas (vietinis / vietinis vaistas)

Įspėjimas:

  • Nėščioms, žindančioms ar planuojančioms nėštumą moterims prieš vartojant hidrochinoną patariama pasitarti su gydytoju.
  • Neduokite hidrochinono vaikams iki 12 metų.
  • Hidrochinono negalima skirti pacientams, kurių oda yra jautri, yra nudegę saulėje arba kurie šalina plaukus.
  • Naudodami hidrochinoną venkite saulės poveikio.
  • Būkite atsargūs žmonėms, sergantiems astma, kepenų, inkstų ir odos ligomis, tokiomis kaip egzema ar psoriazė.

Hidrochinonas dozę

Užtepkite ir tolygiai paskirstykite pakankamai hidrochinono kremo ant hiperpigmentuotos odos. Darykite tai 2 kartus per dieną, ryte ir vakare, reguliariai. Kreipkitės į gydytoją, jei per du mėnesius nepagerėjo arba nepakeistų gydomos odos.

Naudokite Hidrochinonas Teisingai

Naudokite hidrochinoną, kaip nurodė gydytojas arba kaip nurodyta ant pakuotės. Hidrochinoną galima naudoti tik kaip išorinio vaisto odą. Venkite vartoti vaistus jautriose vietose, pvz., odoje aplink akis, nosyje ar burnoje, ir ant odos, kuri yra sužalota ar sudirginta. Jei taip atsitiks, nedelsdami nuplaukite tekančiu vandeniu, kol jis bus švarus.

Atminkite, kad prieš ir po šio vaisto vartojimo visada nusiplaukite rankas vandeniu ir muilu. Nuvalykite ir nusausinkite odos vietą, kurią norite ištepti hidrochinonu.

Paimkite pakankamai hidrochinono ir švelniai išlyginkite ant tamsios odos. Hidrochinonu išteptos odos vietos neuždenkite tvarsčiu arba makiažas, nebent rekomendavo gydytojas. Hidrochinonu išteptos odos dalys taps jautresnės saulės šviesai. Todėl kiek įmanoma venkite tiesioginių saulės spindulių. Norint išvengti tiesioginių saulės spindulių, rekomenduojama dėvėti gana storus drabužius ir kremą nuo saulės, kuriame yra a apsaugos nuo saulės faktorius (SPF) 30 ar daugiau, kai esate ne kambaryje.

Venkite hidrochinono laikyti tiesioginiuose saulės spinduliuose ir laikykite vaistus vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Narkotikas Sąveikos

Hidrochinono naudojimas kartu su benzoilo peroksidu gali sukelti odos dėmių. Šią dėmę paprastai galima lengvai pašalinti švariu vandeniu ir muilu. Venkite naudoti tokius produktus kaip muilas, šampūnas, plaukų dažai, plaukų skustuvai ir odos valikliai, kurių sudėtyje yra alkoholio, nes tai gali sudirginti odą.

Atpažinkite šalutinį poveikį ir pavojus Hidrochinonas

Hidroquionas yra vaistas ir neturėtų būti naudojamas kaip odą balinantis kosmetikos gaminys. Dėl ilgalaikio hidrochinono vartojimo, kuris paprastai pasireiškia per 6 mėnesius, jis gali sukelti odos dirginimą ir odos dilgčiojimą, deginimą, paraudimą ir sausumą bei odos spalvos pasikeitimą iki nuolatinio. juodumas ( ochronozė ). Tačiau hidrochinonas, naudojamas kaip vaistas, paprastai yra saugus, jei jo dozė ir vartojimo būdas atitinka gydytojo rekomendacijas.

Nedelsdami nustokite vartoti vaistą ir kreipkitės į gydytoją, jei pajutote odos sudirginimą ar alergines reakcijas, tokias kaip galvos svaigimas, odos išbėrimas, patinimas ir niežulys, ypač veido, liežuvio ar gerklės, iki kvėpavimo pasunkėjimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI