HCG

HCG

HCG arba žmogaus chorioninis gonadotropinas yra natūralus hormonas, kurį organizmas gamina nėštumo metu. Todėl šis hormonas yra apdorojamas ir gaminamas į švirkščiamus vaistus vaisingumui didinti. HCG hormonas subręs kiaušialąstes, todėl jos bus paruoštos apvaisinti ir įvyks nėštumas.

Be to, kad jis skiriamas moterims, Žmogaus chorioninis gonadotropinas yra hormonas taip pat skiriama suaugusiems vyrams nevaisingumui įveikti, taip pat berniukams su nenusileidusiomis sėklidėmis (kriptorchizmas).

Prekių ženklai: Ovidrel ir Pregnyl

Apie žmogaus chorioninius gonadotropinus

Kategorija Receptiniai vaistai
Grupė Hormonas
Pranašumai
 • Vaisingumo terapija moterims ir vyrams
 • Kriptorchizmo įveikimas

Naudojama Suaugusieji ir vaikai
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos X kategorija: Tyrimai su eksperimentiniais gyvūnais ir žmonėmis parodė vaisiaus sutrikimus arba pavojų vaisiui. Šios kategorijos vaistai yra kontraindikuotini moterims, kurios yra arba gali pastoti.
Neaišku, ar HCG gali patekti į motinos pieną. Dar kartą aptarkite HCG vartojimo naudą ir riziką, jei maitinate krūtimi.
Vaisto forma Injekcija

Įspėjimas:

 • Prieš vartodami šį vaistą, pasakykite gydytojui, jei sergate arba sergate astma, migrena, širdies liga, inkstų liga, traukuliais, skydliaukės ar antinksčių liga, kiaušidžių cistomis, ankstyvu brendimu ir krūties, gimdos, kiaušidžių navikais ar vėžiu. , prostatos ar smegenų.
 • Taip pat pasakykite gydytojui, jei vartojate kitų vaistų, įskaitant nereceptinius vaistus, augalinius vaistus ar papildus.
 • Jei pasireiškia alerginė reakcija arba perdozavimas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.
 • Šis vaistas gali sukelti kraujo krešulių susidarymą. Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei atsiranda skausmas, tirpimas, dilgčiojimas ir paraudimas rankose ar kojose, taip pat jei atsiranda galvos svaigimas ar stiprus galvos skausmas.

Žmogaus chorioninio gonadotropino dozė

Kiekvienas pacientas gaus skirtingą dozę ir injekcijų skaičių žmogaus chorioninis gonadotropinas (HCG). HCG dozė nustatoma atsižvelgiant į amžių, kūno svorį, sveikatos būklę ir paciento reakciją į vaistą. Štai išsami informacija:

Būklė Dozė
Moterų vaisingumo terapija 5000-10000 vienetų, švirkščiama į raumenis (IM), vieną kartą per dieną. Kartą per dieną,
Vaisingumo terapija vyrams Pradinė dozė: 500-1000 vienetų IM, 3 kartus per savaitę, 3 savaites. Išplėstinė studijuoti : 500–1000 IM vienetų, 2 kartus per savaitę, 3 savaites.
Kriptorchizmas 4000 IM vienetų, 3 kartus per savaitę, 3 savaites.

Teisingas žmogaus chorioninio gonadotropino vartojimas

Žmogaus chorioninis gonadotropinas (HCG) švirkščiamas į raumenis. HCG injekcijas gali atlikti tik gydytojas arba gydytojas, gavęs gydytojo nurodymą. Paprašykite savo gydytojo pakeisti HCG injekciją, jei vaistas atrodo drumstas.

Gydymo HCG metu nevartokite alkoholio, nes jei yra nėštumas, dėl alkoholio kūdikis gali gimti su defektais.

Jei praleidote HCG injekcijų grafiką, nedelsdami kreipkitės į gydytoją, kad sukurtumėte naują gydymo grafiką.

Šalutinis poveikis Žmogaus chorioninis gonadotropinas

Yra keletas šalutinių poveikių, kurie gali pasireikšti po injekcijos žmogaus chorioninis gonadotropinas (HCG) hormonasbūtent:

 • Skausmas injekcijos vietoje
 • Išsipūtęs
 • Pilvo ar dubens skausmas
 • Apsvaigęs
 • Jaustis pavargusiam
 • Neramūs

Berniukams, kuriems buvo atlikta ši injekcija, gali atsirasti ankstyvo brendimo požymių, tokių kaip spuogų, ūsų atsiradimas ir trūkinėjimo garsai.

Be pirmiau minėtų šalutinių poveikių, yra keletas rimtų šalutinių poveikių, kurie gali atsirasti dėl HCG vartojimo, įskaitant:

 • Alerginės reakcijos vaistams, tokios kaip bėrimas, niežulys, veido patinimas, sąmonės sutrikimas, dusulys.
 • Viena kūno pusė jaučiasi silpna
 • Neaiški kalba

Jei atsiranda šių simptomų, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI