Informacija apie glicerolį

Informacija apie glicerolį

Vietinis glicerolis yra minkštinamasis vaistas, naudojamas odai drėkinti, apsaugoti nuo sausos, šiurkščios, pleiskanojančios, niežtinčios ir lengvo odos sudirginimo. Šis vaistas paprastai naudojamas odos problemoms, tokioms kaip dermatitas, egzema ir psoriazė, gydyti. Kai išoriniame odos sluoksnyje trūksta vandens, oda išsausės. Minkštinantis vaistas arba drėkiklis suformuoja riebų sluoksnį ant išorinės odos, kad sulaikytų vandenį ir liktų odoje. Vietinis glicerolis yra vaistas, kuris yra naudingas vandeniui sulaikyti išoriniame odos sluoksnyje. Ši būklė padės pašalinti negyvas odos ląsteles ir padaryti odą labiau sudrėkintą sulaikant vandenį.

Prekės ženklas: Biokremas

Apie Gl yra Aktualus erolis

Grupė Minkštikliai ir odos apsaugos priemonės
Kategorija Nemokamas vaistas
Pranašumai
  • Drėkina ir minkština odą.
  • Saugokite odą nuo sudirginimo
  • Įveikti ir užkirsti kelią sausai, šiurkščiai ir pleiskanojančiai odai esant kelioms ligoms, tokioms kaip dermatitas, egzema ir psoriazė.
Naudojama Suaugusieji ir vaikai
Kitas vardas Glicerinas, glicerinas.
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos N kategorija: Dar nesuskirstyta į kategorijas. Dar nežinoma, ar vietinis glicerolis gali patekti į motinos pieną, ar ne. Žindančioms moterims prieš vartojant šį vaistą rekomenduojama pasitarti su gydytoju.
Figūra Vietiniai vaistai

Įspėjimas:

  • Būkite atsargūs vartodami šį vaistą, jei sergate širdies liga arba sutrikusi inkstų funkcija.
  • Būkite atsargūs, jei turite atvirą žaizdą ar odos infekciją. Prieš pradėdami vartoti vietinį glicerolį, pasitarkite su gydytoju.
  • Būkite atsargūs, nes šis vaistas gali pabloginti spuogus. Jei turite spuogų, rinkitės vietinį glicerolio produktą, pažymėtą nekomedogeniniu.
  • Saugokitės šio vaisto vartojimo, nes kai kurie jame esantys ingredientai gali padaryti odą jautresnę saulės šviesai. Venkite būti per daug saulės ir naudokite kremą nuo saulės arba drabužius, kurie apsaugo odą, jei norite judėti lauke dienos metu.
  • Pasakykite gydytojui, jei vartojate kitų vaistų, įskaitant papildus ir vaistažoles.
  • Jei pasireiškia alerginė reakcija arba perdozavimas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.
  • Nustokite vartoti šį vaistą, jei simptomai nepagerėja arba pablogėja.

Aktualus Gl dozė yra erol

Odai drėkinti vietinė glicerolio dozė yra net 25 ar 40 procentų. Glicerolio procentas rodo santykį tarp glicerolio masės ir bendros pakuotės masės. Kremo paimkite tiek, kiek vienas smiliaus galiuko segmentas, tada 2-3 kartus per dieną tolygiai tepkite ant odos, kurią norite gydyti. Vaikams dozė yra tokia pati kaip ir suaugusiems.

Naudojant Aktualus Glolol teisingai

Būtinai perskaitykite instrukcijas ant vaisto pakuotės ir laikykitės gydytojo rekomendacijų dėl vietinio glicerolio vartojimo. Siekiant maksimalaus gydymo, naudokite vietinį glicerolį kiekvieną dieną tuo pačiu metu. Šį vaistą tepkite tik probleminei odos vietai, vadovaudamiesi vaisto pakuotės instrukcijomis arba gydytojo patarimu. Venkite sąlyčio su veidu, akimis, burna ir pažeista, sudirgusia, subraižyta ar ką tik nuskusta oda. Kiekvieno vietinio glicerolio vaisto vartojimo būdas gali skirtis. Kai kuriuos produktus prieš naudojimą reikia suplakti, o kai kuriuos sumaišyti su vandeniu prieš tepant ant pažeistos odos vietos. Norint susidoroti su išsausėjusiomis rankomis, šį vaistą rekomenduojama vartoti išsimaudžius arba kai probleminė vieta dar šiek tiek drėgna. Jei naudojate šį vaistą kūdikių vystyklų bėrimui gydyti, prieš tepdami vaistą, nuvalykite ir nusausinkite kūdikio odą. Jei oda yra labai sausa, prieš tepant šį vaistą, rekomenduojama ją pamirkyti. Venkite per dažnai maudytis, maudytis po karštu dušu ar ilgai, nes tai gali pabloginti sausos odos būklę. Vietinį glicerolį laikykite vėsioje, sausoje vietoje. Venkite tiesioginių saulės spindulių ir laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Atpažinkite šalutinį poveikį ir pavojus Aktualus Glisol

Šalutinis poveikis, kuris gali atsirasti po šio vaisto vartojimo, yra:

  • Degimo ar perštėjimo pojūtis
  • Oda tampa rausva
  • Odos dirginimo reakcijos atsiradimas

Jei pasireiškia ilgalaikis šalutinis poveikis arba pasireiškia alerginė reakcija, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI