FORMALINAS

FORMALINAS

Formaldehidas arba formalinas yra žinomas kaip junginys, kurį draudžiama naudoti kaip maisto konservantą. Bet iš tikrųjų formalinas yra išorinis vaistas, naudojamas karpoms gydyti paviršiaus oda.

Karpos yra odos liga, kurią sukelia infekcija žmogaus papilomos virusas (ŽPV) virusas. Karpoms būdingas gabalėlių augimas odoje kartu su gabalėlių sukietėjimu. Karpos gali būti užkrečiamos ir plisti per tiesioginį kontaktą su sergančiaisiais.

Formaldehidas gydo karpas, slopindamas nenormalios odos augimą ant karpų. Be to, formalinas naikina ir virusus.

Jie yra geriausi:

Apie formaliną

Grupė Vietiniai vaistai
Kategorija Receptiniai vaistai
Pranašumai Įveikti karpas
Naudojama Suaugęs
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos N kategorija: Poveikis nėščioms ar maitinančioms motinoms nežinomas. Jei esate nėščia arba maitinate krūtimi, prieš vartodami šį vaistą pasitarkite su gydytoju.
Vaisto forma Vietiniai vaistai

Įspėjimas :

  • Paklauskite savo gydytojo, ar norite kartu su formalinu vartoti kitus odos vaistus, nes baiminamasi, kad tai gali sukelti vaistų sąveiką.
  • Pasitarkite su gydytoju, jei esate alergiškas tam tikram vaistui, maistui ar tam tikriems konservantams.
  • Jei pavartojus formalino pasireiškė alerginė reakcija į vaistą arba perdozavote, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.
  • Pasakykite gydytojui, jei vartojant šį vaistą pasireiškė alerginė reakcija arba padidėjęs jautrumas.

Formalino dozavimas

Įprasta formalino vietinio vaisto dozė yra kartą per parą. Formaldehidas naudojamas tepant tiesiai ant odos paviršiaus karpų. Atminkite, kad šį vaistą galima vartoti tik pagal gydytojo receptą.

Teisingai naudojant formaliną

Būtinai perskaitykite instrukcijas ant vaistų pakuotės ir laikykitės gydytojo nurodymų dėl formalino vartojimo. Formaldehido dozės pridėjimas nepaspartins gijimo proceso, o padidins šalutinio poveikio riziką.

Prieš tepdami formaliną, gerai nuplaukite ir nusausinkite tepamą odos dalį. Netrinkite vaisto pirštais. Naudokite pateiktą balinimo priemonę arba vatos gabalelis tepti vaistus ant karpų. Formaldehidu plonai patepkite visas karpų pažeistas odos vietas.

Venkite formalino tepti veidą, ypač sritį aplink akis, nosį ir burną. Kad paspartintumėte gijimą, nedenkite formalinu išteptos odos dalies, nebent taip rekomendavo gydytojas.

Formalino sąveika

Formaldehido vartojimas kartu su kelių rūšių vaistais gali sukelti vaistų sąveiką. Venkite vietinių antibiotikų vartoti kartu su formalinu, nes formalinas gali sumažinti antibiotikų veiksmingumą.

Pripažinkite formalino šalutinį poveikį ir pavojus

Kai kurie dažni formaldehido šalutiniai poveikiai yra šie:

  • Odos paraudimas arba sudirginimas
  • Patinimas odoje
  • Odos sustorėjimas arba plonėjimas
  • Niežtintis
  • Apsvaigęs
  • Sunku kvėpuoti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI