Eteriniai aliejai nuo nerimo ir depresijos

Eteriniai aliejai nuo nerimo ir depresijos

Kai kuriais tyrimais įrodyta, kad eteriniai aliejai yra veiksmingi gydant nerimą ir depresiją. Jei to nebandėte, turėtumėte pamatyti, ar jis jums tinka. Tai nebrangus gydymo būdas, kuris turi labai mažai šalutinių poveikių. Išbandykite kai kuriuos toliau pateiktus aliejus ir sužinokite, kaip jie jums tinka. Galite pabandyti užsidėti juos ant riešų ir smilkinių arba įsigyti difuzorių. Jei norite gauti daugiau informacijos apie psichinę sveikatą, peržiūrėkite kitus mano straipsnius apie nerimą.

  • Bergamočių aliejus: Šis aliejus naudojamas kaip natūrali raminanti arba atpalaiduojanti priemonė. Kai kurie žmonės taip pat pranešė, kad jis veiksmingas gydant depresiją. Jis gali sumažinti nerimą ir stresą, taip pat padėti esant nemigai ir aukštam kraujospūdžiui.
  • Levandų aliejus: Levandos yra vienas iš mano mėgstamiausių kvapų. Aš visada jį naudoju, kai maudosi vonioje naktį. Jei norite patobulinti savo nakties rutiną, kiekvieną vakarą skaitykite vonioje su levandų aliejumi ir burbuliukais. Tai ne pokštas, mano mėgstamiausia mano dienos dalis. Įrodyta, kad levandų aliejus mažina nerimą, emocinę įtampą ir galvos skausmą.
  • Vetiverijų aliejus: Šis aliejus naudojamas tam, kad padėtų jums įsitvirtinti, ir jis buvo naudingas padedant sumažinti nervingumą. Tai padeda skatinti ramybės ir stabilizavimo jausmą, todėl naudinga žmonėms, dirbantiems siekiant įveikti traumas.
  • Ylang Ylang: Neseniai tai įtraukiau į savo alyvos rotaciją. Manoma, kad jis padeda sušvelninti depresijos simptomus, skatindamas linksmumą ir optimizmą. Jei jums reikia gerų emocijų, išbandykite šį aliejų.
  • Rožių aliejus: Man patinka rožių kvapas. Kaip ir levandos, jos puikiai tinka atsipalaiduoti. Aš linkęs naudoti rožių aliejų ryte ir levandų aliejų vakare. Rožių aliejus gali būti naudojamas nerimui, traumoms gydyti ir bendram atsipalaidavimui skatinti.
  • Ramunėlių aliejus: Daugelis žmonių žino, kad ramunėlių arbata gali padėti atsipalaiduoti, tačiau aliejus yra mažiau populiarus. Aš asmeniškai nemėgstu ramunėlių arbatos, todėl tai yra gera alternatyva. Kaip ir arbata, ji naudojama siekiant sumažinti nerimą, o kai kurie žmonės galėjo ją naudoti norėdami sumažinti savo nerimą.
  • Jazminų aliejus: Kai kurie žmonės sako, kad šis aliejus yra toks pat geras kaip valiumas, kad sumažintų nerimą (aš skeptiškai žiūriu!). Bet kuriuo atveju šis aliejus turėtų būti puikus būdas sumažinti nerimą. Dar nebandžiau, bet yra mano užsakymų sąraše. Jei išbandysite, praneškite man, ar tai veikia!
  • Imbiero aliejus: Šis aliejus padeda sumažinti depresijos simptomus. Jis taip pat gali būti naudojamas lėtinio skausmo ir artrito simptomams gydyti. Manau, kad depresija yra tikrai fiziškai skausminga, todėl galbūt todėl manau, kad šis aliejus yra veiksmingas
  • Cinamono aliejus: Kaip ir imbieras, cinamonas buvo naudojamas skausmo simptomams gydyti. Tai priešuždegiminis vaistas, galintis padėti sumažinti skausmą ir kitus fizinius depresijos simptomus. Jei manote, kad depresija yra tikrai fiziškai skausminga, išbandykite cinamono aliejų, kad sužinotumėte, ar jis padeda.

Jei dar neišbandėte nė vieno iš šių aliejų, išsirinkite vieną ir pažiūrėkite, ar jis jums tinka. Įrodyta, kad aromaterapija kai kuriems žmonėms yra veiksminga nerimo ir depresijos gydymo priemonė. Jis turi mažai šalutinių poveikių ir yra pigus gydymo būdas, todėl rekomenduoju išbandyti ir pažiūrėti, ar rasite aliejaus, kuris jums padės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI