DEGIROLIS

DEGIROLIS

Degirol yra naudingas gydant pienligę, burnos ertmės ir gerklės infekcijas, taip pat peršalimo ir kosulio profilaktikai. Šis vaistas tiekiamas pastilių pavidalu.

Kiekvienoje Degirol tabletėje yra 0,25 mg veikliosios medžiagos dekalinio chlorido. Dekvalinio chloridas yra antiseptinis vaistas, kuris naikina mikrobus, sukeliančius burnos ir gerklės infekcijas.

Manoma, kad Degirol sudėtyje esantis dekalinio chloridas mažina diskomfortą ir skausmą burnoje ir gerklėje dėl pienligės, tonzilito ir burnos kandidozės.

Kas yra Degirol?

Veikliosios medžiagos Dekvalinio chloridas 0,25 mg
Grupė Antiseptikas
Kategorija Nemokamas vaistas
Pranašumai Malšina gerklės skausmą, įveikia burnos ir gerklės infekcijas, apsaugo nuo peršalimo ir kosulio.
Naudojama Suaugusiesiems ir vyresniems nei 10 metų vaikams
Degirol nėščioms ir maitinančioms motinoms N kategorija: Dar nesuskirstyta į kategorijas. Dar nežinoma, ar Degirol gali patekti į motinos pieną, ar ne. Jei maitinate krūtimi, nevartokite šio vaisto prieš tai nepasitarę su gydytoju.
Vaisto forma Pastilės

Įspėjimai prieš vartojant Degirol

  • Prieš pradėdami vartoti Degirol, pasitarkite su gydytoju, jei esate alergiškas šio vaisto sudedamosioms dalims.
  • Nevartokite Degirol jaunesniems nei 10 metų vaikams.
  • Išgėrę šio vaisto, venkite vairuoti ar atlikti veiklą, kuriai reikia budrumo.
  • Jei po 3 dienų Degirol vartojimo simptomai nepalengvėja arba iš tikrųjų pablogėja, nutraukite vaisto vartojimą ir kreipkitės į gydytoją.

Dozavimas ir Degirol vartojimo taisyklės

Degirol dozė suaugusiems ir vaikams yra 1 tabletė kas 3-4 valandas. Degirol reikia vartoti ne daugiau kaip 8 tabletes per dieną.

Kaip tinkamai vartoti Drolrol

Kruopščiai valykite dantis ir skalaukite gargaliavimą antiseptiniu skysčiu, kad visada būtų palaikoma burnos ir dantų higiena. Be to, odontologui taip pat reikia reguliariai tikrintis burnos ir dantų sveikatą.

Vartodami Degirol būtinai laikykitės gydytojo patarimų ir perskaitykite instrukcijas ant vaisto pakuotės. Išgerkite 1 tabletę Degirol išsiurbdami. Leiskite tabletei lėtai ištirpti burnoje.

Laikyti Degirol patalpoje kambario temperatūroje (ne aukštesnėje kaip 25 laipsnių Celsijaus). Saugokite dergrol nuo tiesioginių saulės spindulių ir laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Degirol sąveika su kitais vaistais

Dar nežinoma, ar yra Degirol sąveika su kitais vaistais. Kad būtų saugu, prieš vartodami Degirol pasakykite gydytojui, jei vartojate kitų vaistų.

Šalutinis poveikis ir Degirol pavojai

Degirol paprastai nesukelia šalutinio poveikio. Tačiau kai kuriais atvejais dekalinio chlorido kiekis, esantis Degirol, gali sukelti gerklės skausmą arba alerginę reakciją į vaistą. Vartojant per daug, gali atsirasti diskomfortas skrandyje ir virškinamajame trakte.

Jei pavartojus Degirol atsiranda nusiskundimų ar alerginių reakcijų, atlikite gydytojo apžiūrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI