Caladine Losjonas

Caladine Losjonas

Caladine Losjonas yra naudingas kovojant su odos niežuliu dėl dygliuoto karščio ir vabzdžių įkandimų. Caladine losjonas yra 60 ml ir 90 ml buteliukuose.

Caladine yra 5% kalamino, 10% cinko oksido ir 2% difenhidramino hidrochlorido. Šios trys medžiagos yra naudingos norint palengvinti odos niežėjimą dėl alergijos, dirginimo ir vabzdžių įkandimų. Caladine Losjonas pasižymi hipoalerginiu, antiseptiniu ir odą kondicionuojančiu poveikiu.

Kas yra Caladine losjonas?

Veikliosios medžiagos Kalaminas, difenhidramino hidrochloridas, cinko oksidas.
Grupė Antihistamininiai vaistai (difenhidramino hidrochloridas)
Kategorija Nemokamas vaistas
Pranašumai Nugalėti niežulį dėl dygliuoto karščio, karšto oro ir vabzdžių įkandimų.
Naudojama Suaugęs
Caladine losjonas nėščioms ir žindančioms moterims C kategorija: Tyrimai su gyvūnais parodė šalutinį poveikį vaisiui, tačiau kontroliuojamų tyrimų su nėščiomis moterimis nėra. Vaistas turėtų būti vartojamas tik tuo atveju, jei laukiamos naudos dydis viršija pavojų vaisiui.

Dar nežinoma, ar Caladine losjonas gali patekti į motinos pieną, ar ne. Jei maitinate krūtimi, nevartokite šio vaisto prieš tai nepasitarę su gydytoju.

Vaisto forma Losjonas (aktualus)

Įspėjimai Prieš naudodami Caladine losjoną:

  • Nenaudokite Caladine losjono, jei esate alergiškas šio vaisto sudedamosioms dalims.
  • Netepkite Caladine losjono ant pūslių atsiradusios, besilupančios ar išsiliejusios odos.
  • Prieš naudodami Caladine losjoną, pasakykite gydytojui, jei karščiuojate ar turite kitų nusiskundimų, kol odoje pasirodys niežulys ir bėrimai.
  • Caladine losjoną galima naudoti tik tada, kai atsiranda niežulys.
  • Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei po Caladine losjono atsiranda bėrimas ar deginimo pojūtis.
  • Nutraukite gydymą, jei simptomai nepagerėja arba net pablogėja po Caladine losjono vartojimo 7 dienas.

Dozavimas ir naudojimo taisyklės Caladine Losjonas

Tepkite Caladine losjoną 2-4 kartus per dieną. Anksčiau pirmiausia nuvalykite niežtinčią odos dalį. Caladine losjoną reikia naudoti po maudynių ryte ir vakare.

Kaip teisingai naudoti Caladine losjoną

Prieš naudodami Caladine losjoną, nusiplaukite rankas ir pirmiausia nuvalykite niežtinčią odą vandeniu ir muilu, tada nusausinkite minkštu rankšluosčiu arba audiniu. Užtepkite pakankamai Caladine losjono niežtinčią odą.

Nenaudokite Caladine losjono per daug. Per daug vartojant, niežulys greičiau neišnyksta, o padidina šalutinio poveikio riziką.

Po Caladine losjono naudojimo nepamirškite dar kartą nusiplauti rankų su muilu ir vandeniu, išskyrus atvejus, kai šis vaistas tikrai naudojamas delne.

Caladine losjoną galima naudoti tik ant odos. Venkite naudoti aplink akis, burną, lytinius organus ir tiesiąją žarną. Jei Caladine netyčia pateko į šias vietas, nedelsdami nuplaukite švariu vandeniu.

Difendidramino kiekis Caladine losjone gali reaguoti į šilumą. Nenaudokite Caladine losjono šalia ugnies arba rūkant.

Laikykite Caladine losjoną kambario temperatūroje. Nelaikykite jo karštoje ar per šaltoje vietoje, pavyzdžiui, šaldytuve. Saugoti nuo vaikų.

Caladine losjono šalutinis poveikis ir pavojai

Caladine losjonas yra saugus naudoti. Tačiau retais atvejais Caladine losjone esantis difenhidramino hidrochloridas, kalaminas ir cinko oksidas gali sukelti alergines reakcijas. Pasitarkite su gydytoju, jei atsiranda alergijos vaistams simptomų, tokių kaip odos patinimas ar dusulys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI