BODREX

BODREX

Bodrex yra naudingas kovojant su galvos skausmais. Be galvos skausmo, yra Bodrex Flu ir PE Cough produktų variantų, kurie yra naudingi šalčio kosulio simptomams palengvinti.

Bodrex yra laisvai parduodamas vaistas nuo galvos skausmo. Kovojant su galvos skausmais, Bodrex sudėtyje yra pagrindinės sudedamosios dalys yra paracetamolis ir kofeinas. Yra ir kitų Bodrex variantų, kurie yra naudingi gydant migreną ir įtampos galvos skausmą.

Be kovos su įvairiais galvos skausmais, yra ir Bodrex produktų variantų, kurie yra naudingi peršalimo ir kosulio, tiek skreplių, tiek sauso kosulio, simptomams palengvinti. Kosuliui gydyti galima įsigyti Bodrex Herbal, kurio sudėtyje yra medaus ir čiobrelių ekstraktų.

Bodrex turinys

Indonezijoje laisvai parduodami keli Bodrex produktai, kurių turinys ir privalumai yra įvairūs, būtent:

Bodrex

Bodrex yra naudingas kovojant su galvos, dantų skausmais ir karščiavimu. Šis produktas yra tablečių pavidalu. Kiekvienoje Bodrex tabletėje yra 500 mg paracetamolio ir 50 mg kofeino.

Bodrex Extra

Bodrex Extra yra naudingas kovojant su įtampos galvos skausmais. Kiekvienoje Bodrex Extra tabletėje yra 350 mg paracetamolio, 200 mg ibuprofeno ir 50 mg kofeino.

Bodrex Migra

Bodrex Migra naudinga malšinant migreną ar galvos skausmą. Kiekvienoje Bodrex Migra tabletėje yra 350 mg paracetamolio, 200 mg propifenazono ir 50 mg kofeino.

Bodrex gripas ir PE kosulys

Bodrex Flu and Cough PE vartojamas gripo simptomams, tokiems kaip karščiavimas, peršalimas, nosies užgulimas ir kosulys su skrepliais, gydyti. „Bodrex Flu“ ir „Cough PE“ yra kapsulių ir sirupo pavidalu.

Kiekvienoje Bodrex kapsulėje yra 500 mg paracetamolio, 10 mg fenilefrino ir 12 mg dekstrometorfano.

Kiekviename 5 ml Bodrex Flu sirupo ir PE Cough yra 250 mg paracetamolio, 3,5 mg fenilefrino ir 4 mg dekstrometorfano derinio.

Bodrex Flu ir PE skreplių kosulys

Bodrex Flu and Cough with Flegm PE padeda sumažinti gripo simptomus, tokius kaip karščiavimas, galvos skausmas, sloga ir nosies užgulimas, kurį lydi skreplių atkosėjimas. Bodrex Flu ir PE Flegm Cough yra kapsulių ir sirupų pavidalu.

Kiekvienoje Bodrex Flu ir PE Flegm nuo kosulio kapsulėje yra 500 mg paracetamolio, 10 mg fenilefrino HCL, 50 mg glicerilo gualakolato ir 8 mg bromheksino HCL.

Kiekviename 5 ml Bodrex Flu sirupo ir PE skreplių kosulio yra 150 mg paracetamolio, 3,5 mg fenilefrino, 50 mg glicerilo gvajakolato ir 2,6 mg bromheksino HCL.

Apie Bodrex

Aktyvūs ingredientai Paracetamolis, fenilefrinas
Grupė Vaistas nuo galvos skausmo
Kategorija Nemokamas vaistas
Vartoja Suaugusieji ir vyresni nei 12 metų paaugliai
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos Kategorija C: Tyrimai su gyvūnais rodo, kad yra šalutinis poveikis vaisiui, tačiau kontroliuojamų tyrimų su nėščiosiomis nėra. Vaistus galima vartoti tik tuo atveju, jei laukiama nauda yra didesnė už pavojų vaisiui.

Bodrex turinys gali patekti į motinos pieną ir gali turėti įtakos kūdikiui. Žindančios motinos prieš vartodamos Bodrex turi pasitarti su gydytoju.

Vaisto forma Tabletės, kapsulės ir sirupai

Įspėjimas

 • Būkite atsargūs, jei patyrėte alerginę reakciją į paracetamolį, kofeiną ar kitas Bodrex produktų sudedamąsias dalis.
 • Prieš pradėdami vartoti Bodrex, pasitarkite su gydytoju, jei sergate kepenų liga, hepatitu arba sergate alkoholizmu.
 • Prieš pradėdami vartoti šį vaistą, būkite atsargūs vartodami kitus vaistus, įskaitant papildus ir vaistažoles.
 • Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei pavartojus Bodrex perdozavote arba simptomai nesumažėja per 3 dienas.
 • Nustokite vartoti šį vaistą, jei atsiranda nemiga, širdies plakimas ir galvos svaigimas

Bodrex dozavimas

Štai Bodrex dozės, pagrįstos produktų variantais:

 • Bodrex
  Dozavimas: 1 tabletė 3-4 kartus per dieną.
 • Bodrex Extra
  Dozavimas: 1-2 tabletės 3-4 kartus per dieną.
 • Bodrex Migra
  Dozavimas: 1 tabletė 3 kartus per dieną.
 • Bodrex Flu and Cough PE, Bodrex Flu ir kosulys su skrepliais
  Dozavimas: 1 kapsulė 3 kartus per dieną.

Tinkamai vartokite Bodrex

Bodrex vartokite vadovaudamiesi informacija, nurodyta ant pakuotės arba pirmiausia pasitarkite su gydytoju. Bodrex galima gerti prieš valgį arba po jo, užgeriant vandeniu.

Šis produktas vartojamas tik tada, kai reikia, ir nėra skirtas ilgalaikiam vartojimui. Nevartokite šio vaisto ilgiau nei vieną savaitę. Jei simptomai nesumažėjo, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Bodrex sąveika ir šalutinis poveikis

Kai kurios Bodrex sudedamosios dalys gali sukelti šalutinį poveikį, pavyzdžiui, galvos svaigimą, virškinimo sutrikimus, širdies plakimą, nerimą, dirglumą ir burnos džiūvimą.

Vartojant Bodrex, nerekomenduojama vartoti varfarino, kad būtų išvengta kraujavimo pavojaus. Be to, nevartokite Bodrex Flu ir PE Cough kartu su MAO inhibitoriais antidepresantais per 14 dienų. Vartodami Bodrex nevartokite galvos skausmo ar kitų vaistų nuo peršalimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI