Batuginas

Batuginas

Batuginas yra naudingas gydant inkstų ar šlapimo takų akmenis. Šis vaistas yra sirupo pavidalu ir skirtas suaugusiems.

Batugin arba dar žinomas kaip Batugin Elixir yra vaistažolių preparatas, kurio sudėtyje yra kejibeling ir tempuyung lapų ekstraktų. Manoma, kad abu šie natūralūs ingredientai gali gydyti inkstų akmenligę. Batugin Elixir produktai tiekiami dviem pakuotėmis, ty 120 ml ir 300 ml buteliukais ir paketėliai 10 ml dydžio.

Informacija apie vaistą „Rockgin“.

Veikliosios medžiagos Kejibeling lapai ir tempuyung lapai
Grupė Nemokamas vaistas
Kategorija Žolelių vaistas
Pranašumai Padėti susidoroti su inkstų akmenų liga
Vartoja Suaugęs
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos N kategorija: dar neįtraukta į kategorijas. Nežinoma, ar kejibeling lapų ekstrakto ir tempuyung lapų turinys nėra absorbuojamas su motinos pienu. Jeigu maitinate krūtimi, prieš vartodami vaistą pasitarkite su gydytoju.
Vaisto forma Sirupas

Įspėjimai prieš vartojant Rockgin

  • Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei atsiranda inkstų akmenligės simptomų, tokių kaip apatinės nugaros ar skrandžio skausmas, lydimas karščiavimo, pykinimas ir vėmimas, šlapinimosi pasunkėjimas.
  • Venkite ilgalaikio Batugin vartojimo. Dar kartą kreipkitės į gydytoją, kad išvengtumėte neigiamo poveikio sveikatai.
  • Venkite vartoti Batugin kartu su kitais vaistais, įskaitant papildus ir kitus augalinius vaistus, kad išvengtumėte vaistų sąveikos rizikos.
  • Jei pavartojus Batugin pasireiškė alerginė reakcija arba perdozavimas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Batugin dozės ir naudojimo taisyklės

Batugin Elixir dozė kiekvienam pacientui yra skirtinga, atsižvelgiant į gydymo tikslą. Toliau pateikiamas paaiškinimas:

  • Inkstų akmenų gydymas: 1 puodelis pilnas, 3-4 kartus per dieną.
  • Išsiskyrus inkstų akmenims: 1 puodelis pilnas, 1 kartą per dieną.

Kiekviename 1 puodelyje pilname (30 ml) Batugin yra 3 gramai tempyung lapų ekstrakto ir 0,3 gramo kejibeling lapų ekstrakto.

Kaip tinkamai naudoti Batugin

Įsitikinkite, kad vartojate Batugin Elixir pagal vartojimo taisykles, nurodytas ant vaisto pakuotės arba kaip nurodė gydytojas.

Kai ketinate vartoti Batugin, naudokite vaisto pakuotėje esantį matavimo puodelį. Nenaudokite šaukštų ar kitų matavimo prietaisų, kad išvengtumėte dozavimo skirtumų.

Patariama gerti vandenį bent dviem litrais per dieną tiek esant gerai sveikatai, tiek sergant inkstų akmenlige. Vartojant vandenį siekiama išstumti inkstų akmenis iš organizmo per šlapimą.

Įsitikinkite, kad Batugin visada laikote kambario temperatūroje ir uždarytoje talpyklėje, kad išvengtumėte saulės spindulių, ir laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Daugelis žmonių mano, kad vaistažolių vartojimas visada yra saugus dėl natūralių ingredientų. Tai ne visai tiesa, nes vaistažolių preparatai nepraeina testavimo stadijos, kaip gydytojų vaistai. Todėl šalutinis poveikis ir vaistų sąveika nėra tiksliai žinomi.

Prieš pradėdami vartoti augalinius vaistus, pasitarkite su gydytoju ir nenutraukite kitų gydytojų skirtų vaistų vartojimo nepasitarę.

Maži inkstų akmenys iš tikrųjų nereikalauja specialių veiksmų. Tikimasi, kad geriant daug vandens inkstų akmenys išsiskiria su šlapimu, o laikantis tam tikrų dietų, pavyzdžiui, nevalgant maisto, kuriame yra daug kalcio, jų dydis negali padidėti. Tačiau jei inkstų akmenų dydis yra pakankamai didelis, gydymas gali būti atliktas chirurginiu būdu arba ESWL ( ekstrakorporinė šoko bangos litotripsija ).

Batugino šalutinis poveikis ir pavojai

Manoma, kad tempyung lapuose esantys flavonoidiniai junginiai sukelia pykinimą, skrandžio opas ir mažina apetitą, ypač žmonėms, turintiems virškinimo sutrikimų. Kurį laiką nustokite vartoti vaistą ir pasitarkite su gydytoju dėl virškinimo trakto sutrikimų gydymo etapų.

Batugino sąveika su kitais vaistais

Iki šiol dar nežinoma, ar kejibeling ir tempuyung lapų ekstraktai sukelia vaistų sąveiką, jei jie naudojami su kitais vaistais. Todėl pirmiausia pasitarkite su gydytoju, jei vartojate kitus vaistus ir vartosite Batugin.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI